Letnie obozy młodzieżowe Chorwacja

Ilość ofert: 2

Sortowanie: Domyślne

Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Pag - Pensjonat CIK

- zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitvickich,
- ciekawy program pobytu,
- pensjonat blisko urokliwej starówki,
- malownicza i romantyczna miejscowość na Wyspie Pag,
- plaża Zrce zwana chorwacką Ibizą - najlepsze imprezy w Chorwacji!
- Wiek 10 - 18 lat.

Ceny od   1420 złSprawdź »

Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Drvenik - Pensjonat Ana

- pensjonat z basenem,
- boisko na terenie ośrodka,
- ośrodek tylko 200 m od morza
- wycieczka do Trogiru, wpisanego na światową listę UNESCO
- Wiek 12 - 18 lat.

Ceny od   1760 złSprawdź »

Letnie obozy młodzieżowe w Chorwacji

Chorwacja to państwo leżące tuż nad Morzem Adriatyckim, które oferuje turystom niezliczoną ilość atrakcji. Już sama pogoda zachęca do wyjazdów – latem nieustannie króluje tu słońce. Ten kraj wybierany jest również ze względu na atrakcyjne ceny dla Polaków. Wczasy można spędzić niemal w takiej samej cenie jak nad Bałtykiem. Nic więc dziwnego, że w tym miejscu dużą popularnością cieszą się obozy letnie dla dzieci Chorwacja proponuje m.in. wyjątkowe krajobrazy, kąpiele w morzu, nurkowanie oraz pyszne jedzenie.

Obozy letnie Chorwacja - gdzie warto pojechać?

W Chorwacji nie brakuje ciekawych miejsc. Nasze obozy dostępne są w różnych miejscowościach. Jedną z nich jest Makarska, czyli miasto położone tuż nad morzem, które stanowi jednocześnie największy chorwacki kurort turystyczny. Do wyboru są także inne znane miejscowości, jak chociażby Drevnik, Crikvenica i wyspa Pag. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych hotelach i pensjonatach, które znajdują się dogodnych lokalizacjach. W cenie zawarte są także codzienne posiłki, a także niektóre z atrakcji. Wycieczki różnią się od siebie programem, dlatego warto dokładnie się z nim zapoznać.

Kolonie letnie Chorwacja - dla kogo?

Jesteśmy zdania, że jedną z najlepszych form spędzania czasu dla młodzieży jest właśnie obóz letni Chorwacja ma wiele do zaoferowania, dlatego to jedno z miejsc, do którego warto wybrać się wspólnie z nami. Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale na wycieczkę mogą wybrać się także osoby, które ukończyły 18. rok życia.

Zapraszamy każdego, kto pragnie spędzić niezapomniane wakacje w jednym z piękniejszych krajów Europy. To idealna okazja do poznania rówieśników z wielu miast i spędzenia czasu w świetnym towarzystwie. Na naszą ofertę składa się przede wszystkim zorganizowana kolonia letnia Chorwacja nie jest jednak jedynym miejscem, do którego można z nami pojechać. Sprawdź, co jeszcze mamy do zaproponowania i wybierz się na wspaniałą wycieczkę wspólnie z Steja Travel!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x