Letnie obozy młodzieżowe w Macedonii

Ilość ofert: 1

Sortowanie: Domyślne

Obozy » Macedonia »

Obóz młodzieżowy rekreacyjny- Macedonia- Struga

  • krystalicznie czysta woda Jeziora Ochrydzkiego,
  • 3 posiłki dziennie.

Wiek 10 - 18 lat.

Ceny od 1999 zł 1809 złSprawdź »

Obozy letnie w Macedonii

Macedonia to przepiękny kraj z wyjątkową historią, który nadal jest niedoceniany przez turystów, chociaż powoli ulega to zmianie. Jedną z największych atrakcji tego obszaru stanowi Jezioro Ochrydzkie, którego widok zapiera dech w piersiach. Nie brakuje tu również ciekawych zabytków, gór i wodospadów. W tym państwie nie sposób się nudzić, dlatego organizujemy tu letnie obozy Macedonia jest miejscem, które koniecznie każdy powinien zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Dzięki nam dzieci oraz młodzież mają okazję zrealizować ten plan!

Obozy letnie dla dzieci w Macedonii - czy warto?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci oraz młodzieży. Zorganizowany wyjazd to świetny sposób na spędzenie wakacji. Podczas obozów i kolonii dzieci mają szansę nawiązać nowe znajomości i zobaczyć wyjątkowe miejsca, a rodzice odpocząć od trudów wychowawczych. Zadowolone będą zatem obie strony, zwłaszcza że wycieczki z nami wyróżniają przystępne ceny, dostosowane na każdą kieszeń i ciekawy program atrakcji. To ponadto szansa na rozwój zainteresowań i odnalezienie własnej pasji – być może podróże staną się jedną z nich? Nie zwlekaj zatem i już teraz zapisz dziecko na kolonie letnie Macedonia to nie jedyne miejsce, które znajduje się w naszej ofercie.

Kolonie letnia w Macedonii - co zawarte jest w cenie?

Koszt całego wyjazdu jest niezwykle atrakcyjny, ponieważ zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd, specjalne atrakcje oraz opiekę nad dziećmi sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę. Wybieramy wyłącznie najlepsze hotele i pensjonaty, które położone są w dogodnej lokalizacji do zwiedzenia. Wyżywienie na miejscu zawiera trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Transport w obie strony odbywa się przeważnie komfortowym autokarem. Uwzględnione są także przerwy na krótki odpoczynek. Taki wyjazd to szansa na przeżycia od 7 do 14 dni w zupełnie nowym miejscu, gdzie nie ma czasu na nudę.

Zapraszamy na niezapomniany obóz letni w Macedonii. Gwarantujemy świetną zabawą i cudowne wspomnienia!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x