Letnie obozy w górach

Ilość ofert: 1

Sortowanie: Domyślne

Obozy » Polska » Rejony Górskie

Obóz Zumba - Murzasichle

- doskonały sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z nauką i zabawą
- 15 godzin zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów
- pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i TV
- bezprzewodowy dostęp do internetu
- Wiek 8 - 19 lat.

Ceny od 1249 zł 1149 złSprawdź »

Obozy letnie w polskich górach

Górskie krajobrazy, świeże powietrze, niezwykłe przygody, nowe wyzwania i doskonała atmosfera – to wszystko czeka na uczestników letnich kolonii organizowanych w górach. Zapraszamy do Muszyny, Tresnej oraz Murzasichle, gdzie spragnione dobrej zabawy dzieci i młodzież spędzą niezapomniane dni w towarzystwie rówieśników, wśród pięknych okoliczności przyrody. Letnie obozy w polskich górach to okazja do zawarcia nowych przyjaźni, ale też do poznania interesujących miejsc i oderwania się od zwykłych spraw codzienności. Przygotowane przez nas programy wyjazdów z pewnością przypadną go gustu niejednemu młodemu miłośnikowi gór.

Dlaczego warto wybrać obóz letni w polskich górach?

Polskie góry obfitują w wyjątkowe atrakcje – na naszych obozach zapewniamy odpowiednią dawkę zwiedzania, podczas którego odkrywamy atuty znanych, górskich kurortów. Zdobywamy górskie szczyty i odkrywamy urokliwe zakątki. Poszczególne programy podróży obejmują także gry zespołowe, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, pobyt w parku rozrywki, paintball lub treningi piłkarskie. Obowiązkowym punktem są też zabawy integracyjne, dyskoteki czy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Jeśli chodzi o kolonie letnie polskie góry zapewnią niezwykłe wrażenia zarówno nieugiętym entuzjastom zabaw, jak i wszystkim uczestnikom preferującym piesze wędrówki, sport lub rozrywki umysłowe.

Najlepsze obozy letnie dla dzieci – polskie góry

Pięknie usytuowane ośrodki to miejsca, w których po wypełnionym zajęciami dniu można się zrelaksować, poćwiczyć fitness, spotkać się w świetlicy czy pograć w ping-ponga. Pokoje z węzłem sanitarnym zapewniają wygodę i możliwość zregenerowania sił, natomiast wyżywienie obejmuje smaczne śniadania, obiady, kolacje oraz podwieczorki. Kolonia letnia w polskich górach to gwarancja fantastycznie spędzonego czasu pod okiem wykwalifikowanej kadry. Obóz dla młodych piłkarzy, wyjazd dla pasjonatów paintballa lub wakacje z parkiem rozrywki – w Steja Travel przygotowaliśmy turnusy, które Twoje dzieci zapamiętają na długo!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x