Strona główna » Obozy » Polska » Pomorze

Akademia Języka Angielskiego - Ustka

Ustka to pachnący wakacjami, morzem, plażą i sosnowym lasem raj dla turystów, czyli idealne miejsce na odpoczynek i relaks po całorocznej nauce. To najchętniej i najczęściej odwiedzany przez turystów kurort środkowego wybrzeża. Tutaj można pospacerować piaszczystą plażą, pooddychać czystym leśnym powietrzem oraz odwiedzić tętniące życiem molo.

Zakwaterowanie

10 noclegów w Ośrodkach Wczasowych „Dagmor” i „Alicja” położonych obok siebie i ok. 600 m od morza. Pokoje 2-, 3- , 4- , 5-osobowe z łazienkami. Do Waszej dyspozycji: jadalnia, sala konferencyjna z nagłośnieniem i sprzętem TV, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, letnia świetlica, miejsce do grillowania. Obok obiektu boiska sportowe.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka.
Śniadania i kolacje w formie bufetu,obiad serwowany do stolika.
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Możliwość zamówienia (co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem imprezy) diety wegetariańskiej.
Zapewniamy uczetnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Galeria:

Program

Na pogodę i niepogodę proponujemy Wam bardzo ciekawy program pobytu

Spędzicie dzień w jedynym w Polsce Parku Rekreacyjno- Edukacyjnym Sea Park w Sarbsku gdzie zobaczycie: Fokarim, a w nim, aż cztery gatunki fok w trakcie treningów, karmienia i pokazów, Oceanarium Prehistoryczne- świat podwodnych gadów żyjących miliony lat temu w głębinach morskich, Park Makiet Zwierząt Morskich z największymi ssakami i rybami w naturalnej wielkości, wszystkie latarnie polskiego wybrzeża w miniaturze. „Real Ocean 3D”- poruszając się krętymi korytarzami podwodnego okrętu będziecie podziwiać florę i faunę oceanu. Sprawdzicie swoją wytrzymałość i przeżyjecie prawdziwą morską przygodę na wraku szwedzkiego galeonu „Solen”, który jest odwrócony do góry dnem. Wizyta na tym niezwykłym okręcie u każdego wywołuje odmienne reakcje, sprawdźcie sami jak Wy zareagujecie. Nie zabraknie również czasu wolnego w parku zręcznościowo-linowym.

Kolejną atrakcją będzie spacer leśną ścieżką edukacyjną na Wydmę Orzechowską gdzie zobaczycie specyficzny krajobraz wybrzeża Bałtyku .

Wyruszycie w rejs po morzu, nabierając wiatru w żagle poczujecie się jak Piraci z Karaibów. Kto wie, może kapitan Jack Sparrow zabierze Was na swoją Czarna Perłę i dołączycie do pirackiej braci.

Ustka to nie tylko szeroka plaża, ale również port rybacki, molo, pomnik Syrenki, promenada słońca.

Poszukacie na plaży wyrzuconych przez morze bursztynów i muszelek.

Bez ograniczeń: karaoke, zajęcia rekreacyjne, plastyczne, gry integracyjne, podchody, konkursy, quizy, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Nauka angielskiego w wakacyjnym klimacie… dlaczego nie! Oprócz głównych atrakcji programowych, w trakcie 2,5-godzinnych zajęć dziennie będziecie toczyć dyskusje, prowadzić konwersacje i przyswajać nowe słownictwo. Zajęcia odbywać się będą w grupach dostosowanych do Waszego poziomu znajomości języka. Nauczymy Was angielskiego poprzez gry, zabawy i piosenki, dzięki którym poznawanie języka obcego nie będzie kojarzyło się Wam z nudnymi szkolnymi lekcjami. Zapewniamy potrzebne materiały dydaktyczne.

Program fakultatywny

Kiedy pogoda nie sprzyja plażowaniu, zaproponujemy Wam pobyt na basenie w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Cena ok.25 zł/os.

Dla miłośników adrenaliny zaproponujemy wizytę w Parku linowym w Ustce – do pokonania będą: mosty linowe, drabinki alpinistyczne, zjazdy na linie i wiele innych atrakcji. Trzeba będzie przełamać swoje lęki i sprostać wyzwaniu. Cena ok. 25 zł.

Seans w kinie 7D dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 10 zł

Chętni mogą poznać historię wojskowych fortyfikacji z II Wojny Światowej podczas zwiedzanie Bunkrów Bluchera z przewodnikiem. Cena ok. 8 zł

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie

  • Wyżywienie

  • Ubezpieczenie: NNW - 15.000 PLN.

  • Transport autokarem turystycznym.

  • Opieka kadry pedagogicznej.

  • Realizacja programu.

 

Cena nie zawiera

  • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

  • programu fakultatywnego

Ważne

Zabierzcie ze sobą wypełnioną kartę kolonijną, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne buty i mały plecak na wycieczki, a także krem do opalania z filtrem UV i okrycie głowy.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.00, wyjazd nie później niż o godz. 07.00.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
08.08 18.08 1,499.00 zł
19.08 29.08 1,399.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta wegetariańska (0.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (ok. 3% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (ok. 6,4% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (ok. 1,5% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (ok. 3,5% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x