Strona główna » Obozy » Polska » Pomorze

Akademia Języka Angielskiego - Ustka

Ustka to pachnący wakacjami, morzem, plażą i sosnowym lasem raj dla turystów, czyli idealne miejsce na odpoczynek i relaks po całorocznej nauce. To najchętniej i najczęściej odwiedzany przez turystów kurort środkowego wybrzeża. Tutaj można pospacerować piaszczystą plażą, pooddychać czystym leśnym powietrzem oraz odwiedzić tętniące życiem molo.

Zakwaterowanie

10 noclegów w Ośrodkach Wczasowych „Dagmor” i „Alicja” położonych obok siebie i ok. 600 m od morza. Pokoje 2-, 3- , 4- , 5-osobowe z łazienkami. Do Waszej dyspozycji: jadalnia, sala konferencyjna z nagłośnieniem i sprzętem TV, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, letnia świetlica, miejsce do grillowania. Obok obiektu boiska sportowe.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka.
Śniadania i kolacje w formie bufetu,obiad serwowany do stolika.
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Możliwość zamówienia (co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem imprezy) diety wegetariańskiej.
Zapewniamy uczetnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Galeria:

Program

Na pogodę i niepogodę proponujemy Wam bardzo ciekawy program pobytu

Spędzicie dzień w jedynym w Polsce Parku Rekreacyjno- Edukacyjnym Sea Park w Sarbsku gdzie zobaczycie: Fokarim, a w nim, aż cztery gatunki fok w trakcie treningów, karmienia i pokazów, Oceanarium Prehistoryczne- świat podwodnych gadów żyjących miliony lat temu w głębinach morskich, Park Makiet Zwierząt Morskich z największymi ssakami i rybami w naturalnej wielkości, wszystkie latarnie polskiego wybrzeża w miniaturze. „Real Ocean 3D”- poruszając się krętymi korytarzami podwodnego okrętu będziecie podziwiać florę i faunę oceanu. Sprawdzicie swoją wytrzymałość i przeżyjecie prawdziwą morską przygodę na wraku szwedzkiego galeonu „Solen”, który jest odwrócony do góry dnem. Wizyta na tym niezwykłym okręcie u każdego wywołuje odmienne reakcje, sprawdźcie sami jak Wy zareagujecie. Nie zabraknie również czasu wolnego w parku zręcznościowo-linowym.

Kolejną atrakcją będzie spacer leśną ścieżką edukacyjną na Wydmę Orzechowską gdzie zobaczycie specyficzny krajobraz wybrzeża Bałtyku .

Wyruszycie w rejs po morzu, nabierając wiatru w żagle poczujecie się jak Piraci z Karaibów. Kto wie, może kapitan Jack Sparrow zabierze Was na swoją Czarna Perłę i dołączycie do pirackiej braci.

Ustka to nie tylko szeroka plaża, ale również port rybacki, molo, pomnik Syrenki, promenada słońca.

Poszukacie na plaży wyrzuconych przez morze bursztynów i muszelek.

Bez ograniczeń: karaoke, zajęcia rekreacyjne, plastyczne, gry integracyjne, podchody, konkursy, quizy, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Nauka angielskiego w wakacyjnym klimacie… dlaczego nie! Oprócz głównych atrakcji programowych, w trakcie 2,5-godzinnych zajęć dziennie będziecie toczyć dyskusje, prowadzić konwersacje i przyswajać nowe słownictwo. Zajęcia odbywać się będą w grupach dostosowanych do Waszego poziomu znajomości języka. Nauczymy Was angielskiego poprzez gry, zabawy i piosenki, dzięki którym poznawanie języka obcego nie będzie kojarzyło się Wam z nudnymi szkolnymi lekcjami. Zapewniamy potrzebne materiały dydaktyczne.

Program fakultatywny

Kiedy pogoda nie sprzyja plażowaniu, zaproponujemy Wam pobyt na basenie w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Cena ok.25 zł/os.

Dla miłośników adrenaliny zaproponujemy wizytę w Parku linowym w Ustce – do pokonania będą: mosty linowe, drabinki alpinistyczne, zjazdy na linie i wiele innych atrakcji. Trzeba będzie przełamać swoje lęki i sprostać wyzwaniu. Cena ok. 25 zł.

Seans w kinie 7D dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 10 zł

Chętni mogą poznać historię wojskowych fortyfikacji z II Wojny Światowej podczas zwiedzanie Bunkrów Bluchera z przewodnikiem. Cena ok. 8 zł

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie

  • Wyżywienie

  • Ubezpieczenie: NNW - 15.000 PLN.

  • Transport autokarem turystycznym.

  • Opieka kadry pedagogicznej.

  • Realizacja programu.

 

Cena nie zawiera

  • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

  • programu fakultatywnego

Ważne

Zabierzcie ze sobą wypełnioną kartę kolonijną, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne buty i mały plecak na wycieczki, a także krem do opalania z filtrem UV i okrycie głowy.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.00, wyjazd nie później niż o godz. 07.00.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
25.06 05.07 1,499.00 zł
06.07 16.07 1,499.00 zł
17.07 27.07 1,499.00 zł
28.07 07.08 1,499.00 zł
08.08 18.08 1,499.00 zł
19.08 29.08 1,399.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta wegetariańska (0.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (ok. 3% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (ok. 6,4% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (ok. 1,5% wartości imprezy)
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (ok. 3,5% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x