Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Dla najmłodszych

Bajkowe kolonie - Spała

SPAŁA – znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski. Około 100 km od Warszawy oraz ok. 60 km od Łodzi.

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE”, usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica (w „Zaciszu” kolonie realizowane w turnusie 02.07.-12.07.2018 i 12.07.-22.07.2018)

 

Ośrodek Wypoczynkowy FWP „Miś” pokoje 2,3 – osobowe z łazienkami, TV i balkonami, Ośrodek dysponuje: świetlicą, stołówką, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, salą zabaw, położony niedaleko Pilicy. (w „Misiu” kolonie realizowane w turnusie 01.08.-10.08.2018)

Wyżywienie

w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

Galeria:

Program

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.

1. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),

2. Wycieczka autokarowa - „Śladami zbója Madeja i diabła z Nagórzyc”, wycieczka do rezerwatu "Niebieskie Źródła" - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych wywierzysk krasowych Europy, również miejsca schronienia dzikiego ptactwa oraz bogatej roślinności, zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej "Grot Nagórzyckich”, zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, na zakończenie zabawa na kręgielni, zwiedzanie kompleksu bunkrów „Konewka”

3. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki

4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, kilkakrotne zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.

5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu, wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,

6. Zajęcia z Adrenaliną w tle – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,

7. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.

8. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.

9. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).

10. Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody.

11. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.

12. Dzień sportu „na wesoło”.

13. Szkoła dobrych manier

14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

Program fakultatywny

PROFILE dodatkowo płatne:
(realizowane przy min. 15 uczestnikach):

 1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania – 130 zł.

 2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut – 150 zł.

 3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – pobyt w Kompleksie Basenów Termalnych - 140 zł.

 4. Vademecum młodego piłkarza – cena 100 zł

Cena zawiera

 • zakwaterowanie,

 • wyżywienie,

 • program,

 • ubezpieczenie NNW,

 • kadra wychowawcza,

 • opiekę pielęgniarki na tzw. „doraźne wezwanie”.,

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

 • dopłat do transportu z poszczególnych miast,

 • opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe

 • świadczeń nie zawartych w ofercie

Transport

Autokar lub bus: z Warszawy + 80 zł, z Łodzi + 80 zł, z Lublina + 150 zł.
Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach.
Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa do 15.03.2018 do 15.04.2018
02.07 12.07 1,440.00 zł 1,340.00 zł 1,390.00 zł
12.07 22.07 1,440.00 zł 1,340.00 zł 1,390.00 zł
01.08 10.08 1,550.00 zł 1,450.00 zł 1,500.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji TUiR AXA (2,8 %)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x