Strona główna » Obozy » Polska »

ENERGYLANDIA - bilety do 5% taniej

Energylandia to najlepszy rodzinny park rozrywki uzytuowany w Zatorze. Otwarty od 14 lipca 2014 roku. Jest to zarazem największy park rozrywki na terenie Polski o powierzchni ok. 26 ha.

Park podzielony jest na cztery strefy tematyczne. Łącznie znajduje się tutaj ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla osób w każdym wieku. W tym mozną znaleść 12 rollercoasterów, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne. Poza tym na terenie można skorzystać z oferty restauracji, barów, sklepów z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska, animacje. Od 2016 w skład parku wchodzi nowość, park wodny Energylandia Water Park.

W 2018 otwarto nowe klejki Speed Water Coster oraz Hyperion. W 2019 planowana jest budowa nowej hybrydowej kolejki górskiej o nazwie Zadra. W kolejnych latach są już zaplanowane kolejne budowy kolejek górskich. 

Energylandia posiada dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

To nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji. Wszystkie wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane – dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D, lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich, nie ma więc konieczności wcześniejszego rezerwowania miejsc.

Bezpieczeństwo w Energylandi jest na najwyższym poziomie – wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty. Dodatkowo park może pochwalić się certyfikatem ISO 9001, czyli międzynarodową normą określającą wymagania, jakie powinien spełniać system odpowiadający za zarządzanie jakością w organizacji. Doświadczeni i wyszkoleni pracownicy obiektu dbają o bezpieczeństwo wszystkich Gości – żadne dziecko nie opuści terenu parku, jeśli nie znajduje się pod opieką osoby dorosłej, a także nie będzie mogło skorzystać z atrakcji niedostosowanej do jego wieku lub wzrostu. Również, dostępny w Energylandii Water Park jest miejscem bezpiecznej zabawy – na jego terenie pracuje kilkunastu doświadczonych ratowników.

Goście, którzy poczują zmęczenie znajdą także miejsce na odpoczynek i regenerację sił. Do dyspozycji oddane jest kilkanaście punktów gastronomicznych. Każdy z nich charakteryzuje się inną kuchnią oraz przysmakami. Goście mogą skosztować pysznej ryby w „Tawernie”, pizzy w „Don Energio” czy frytek na kilka sposobów. Smakosze Fast-foodów znajdą tam posiłki z „Azteka Kebab” czy dań z „Ociekających Kurczaków”.

Największym jak dotąd punktem gastronomicznym była restauracja „Scandinavia” położona w centralnej części Parku nieopodal „Bajkolandii”. Można w niej zjeść zarówno pyszne zupy, dania obiadowe, ale także desery! Amatorzy słodkości koniecznie powinni odwiedzić naleśnikarnię czy cukiernie gdzie można zjeść rozpływające się w ustach gofry, lody i czekoladę.  W sezonie 2017 powstała dodatkowo odrębna restauracja dedykowana grupom zorganizowanym oraz potężna restauracja Formuła o powierzchni ponad 1000 m2.

Rokrocznie Energylandia wzbogaca ofertę o nowe urządzenia.  Sezon 2017 oraz 2018 były jednak wyjątkowym, rewolucyjnym wręcz czasem, ponieważ nowości powstało aż kilkanaście! Nowe, absolutnie spektakularne wejście wyróżnia nie tylko bajeczna estetyka, ale również praktyczna strona - komfort obsługi.
W  sezonie 2018 powstały w Energylandii dwie spektakularne atrakcje:  totalny światowy HIT - Roller Coaster wodny "Speed", oraz Mega Coaster HYPERION.

Strefy:

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami.
Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są  niezwykle bezpieczne i przyjazne, jak i zaplecze oraz otoczenie, w którym rodziny z niemowlętami znajdą zaciszne, czyste miejsca dla pielęgnacji dzieci.

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm.
W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce... choć niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.
Strefa ta cieszy się dużą popularnością - ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów.  W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g!

W tej strefie, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów.

Water Park - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.
W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.

Absolutnym hitem sezonu 2018 roku jest ogromna strefa wodnej zabawy Tropical Fun.
Nowa strefa Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce, a zjeżdżalnia taka jak Exotic Fun jest jedyna w kraju!
Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów jedno- i dwuosobowych oraz ogromna plaża z leżakami, dla wytchnienia i relaksu.
Strefa wodna funkcjonuje głównie w okresie letnim, przy sprzyjającej pogodzie kiedy temperatura powietrza osiąga co najmniej 20 stopi Celsjusza.

Galeria:

Nowości sezon 2018/2019: 

Speed Water Coaster – stalowa wodna kolejka górska. Przy spadku z wysokości 50 m i prędkości 101 km/h jest najwyższą i najszybszą wodną kolejką górską na świecie.
Opis przejazdu:
Łódka mieszcząca 10 osób opuszcza stację po pochylni i wypływa na tor wodny, który łagodnym slalomem w lewo prowadzi ją do głównej wieży kolejki. Na jej szczyt łódka wciągana jest przy pomocy pionowej windy. Następnie łódka zjeżdża z wysokości 50 m po pochylonym pod kątem 45° torze. U podnóża pierwszego spadku przejeżdża ona przez pierwszy segment wodny, po czym pokonuje niskie wzniesienie, skręca w lewo, wykonuje prawoskrętną spiralę 360°, po czym wpada do kanału z wodą generując drugi, silniejszy, efekt splash. Po wyhamowaniu łódki przez wodę, wraca ona powoli na stację.

Kolejka Speed otrzymała nagrodę Park World Excellence Awards Europe dla najlepszej wodnej atrakcji roku 2018 w Europie.

Hyperion – stalowa kolejka górska typu hyper coaster firmy Intamin w parku rozrywki Energylandia w Polsce. Przy wysokości 77 m, pierwszym spadku 82 m (do podziemnego tunelu) pod kątem 85 stopni i prędkości 142 km/h jest drugą najwyższą i drugą najszybszą kolejką górską Europy (po kolejce Red Force) oraz dziesiątą obecnie najszybszą kolejką górską świata (nie licząc nieczynnej już kolejki Ring Racer), a także ósmą kolejką górską na świecie pod względem wysokości spadku.
Opis przejazdu:
Po opuszczeniu stacji pociąg natychmiast rozpoczyna wjazd na główne wzniesienie o wysokości 77 m, na które wciągany jest przy pomocy tradycyjnego wyciągu łańcuchowego. Z najwyższego wzniesienia pociąg zjeżdża w dół o 82 m pod kątem 85° do podziemnego tunelu. Następnie pociąg pokonuje wzniesienie o wysokości ok. 45 m z silnymi przeciążeniami ujemnymi (tzw. ejector airtime). Po pokonaniu wzniesienia pociąg wykonuje nawrót przy pomocy figury Twist and Dive, łączącej w sobie połowę wzniesienia z ujemnymi przeciążeniami i połowę pętli nurkującej (dive loop). W dalszej kolejności pociąg pokonuje niskie wzniesienie z silnym pochyleniem w lewo (tzw. Stengel Dive), a następnie drugie niskie wzniesienie z krótkim impulsem ujemnych przeciążeń (speed bump). Następnie pociąg pokonuje drugie z najwyższych wzniesień charakteryzujące się przeciążeniami wynoszącymi ok. 0 g (nieważkość, tzw. floater airtime). Pociąg wykonuje drugi nawrót poprzez silnie pochylony łuk zwany Panoramic Wave Turn, kolejny speed bump oraz drugi Stengel Dive, tym razem pochylony w prawo. Pociąg zawraca w prawo, wykonuje położony nisko nad ziemią slalom, niskie wzniesienie w kształcie litery S i kończy przejazd pokonując ostatnią górkę z przeciążeniami ujemnymi, po czym zostaje wyhamowany, zawraca o 180° w prawo i powraca na stację
.

Motywem przewodnim roller coastera jest podróż statku badawczego Hyperion_1, który w drodze do księżyca Saturna (tytułowy Hyperion) trafia na czarną dziurę i tunel czasoprzestrzenny, który transportuje go w okolice bliźniaczej do Ziemi planety Hyper Novi w świecie równoległym. Częścią tematyzacji kolejki będzie film wprowadzający pasażerów w historię ekspedycji oraz bliźniaczej planety. Wystrój stacji kolejki w stylu futurystycznym oraz nazwa nawiązują do tematyki kosmicznej, do czego odnosi się także czarny kolor toru i podpór.

W sezonie 2019 tematyzacja rozszerzona została o ośmioodcinkowy miniserial Hyperion przedstawiający szerzej losy załogi statku badawczego.

Hyperion zajął 1. miejsce w rankingu European Star Award dziesięciu najlepszych nowych kolejek górskich wybudowanych w Europie w 2018 roku. Otrzymał także nagrodę dla najlepszej nowej atrakcji w Europie otwartej w roku 2018 (European Top New Attraction 2018) w ramach nagród Parksmania Awards 2018.

 

Nowości planowane na początek seoznu 2020:

Zadra (kolejka górska) - najwyższa i najszybsza na świecie hybrydowa (stalowo-drewniana) kolejka górska typu hyper coaster.
Opis przejazdu:
Pociąg opuszcza stację i wykonuje skręt o 180° w prawo, po czym rozpoczyna wjazd na główne wzniesienie o wysokości 60 m, z którego spada pod kątem 90°. Następnie pokonuje długie i niskie wzniesienie z jednoczesnym lekkim skrętem w prawo, po czym wykonuje nawrót o 180° w lewo w połączeniu z ujemnymi przeciążeniami (tzw. airtime) i zjazdem w postaci slalomu. Po wykonaniu lekkiego skrętu w prawo pociąg pokonuje pierwszą inwersję, tj. zero-g-stall stanowiący odwracające pasażerów o 180° wzniesienie z nieważkością (0 g). Następnie pociąg wykonuje skręt w lewo o 270°, w połowie drogi pochylając się na zewnątrz, zamiast do wewnątrz, co generuje przeciążenia ujemne (wave turn), po czym skręca w prawo w tunelu o 90° i pokonuje wzniesienie z silnymi przeciążeniami ujemnym (ejector airtime hill). Następnie pokonuje drugą inwersję – lewoskrętny zero-g-roll – stanowiący rodzaj beczki z efektem nieważkości, zawraca o 180° w prawo i zjeżdża na dół w trzech etapach z niewielkimi zmianami kierunku (triple down). Pociąg pokonuje następnie slalom, wykonuje ostatnią inwersję (również zero-g-roll, tym razem w prawo), skręca w lewo o 90°, zostaje wyhamowany i powraca na stację. 

Zadra będzie częścią nowej strefy tematycznej parku pod nazwą Smoczy Gród, stylizowanej na średniowieczną osadę z elementami znanymi ze światów literatury fantasy.

Wodne atrakcje:

Water Park
Strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. Można tu zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, napić pysznego napoju z Tropical Baru i swobodnie zrelaksować się całą rodziną pod okiem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.

Strefa ta jest dozorowana przez kilkunastu wykwalifikowanych ratowników, dlatego jest w pełni bezpieczna, sklada się z 3 basenów z podgrzewaną wodą, o głębokości od 20 do 120 cm., rozmieszczonych na powierzchni 1800 metrów kwadratowych.
Do dyspozycji Gości są bezpłatne przebieralnie i suszarki.

Tropical Fun 

Jest ona częścią funkcjonującej już w parku od 2016 roku strefy Water Park. Jednak Tropical Fun to przede wszystkim zabawa. Zabawa na  10 zjeżdżalniach, dostosowanych dla różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są  te ekstremalne jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie. Nowa strefa Tropical Fun  jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. A zjeżdżalnia taka jak: Exotik Fun jest jedyna w kraju!

Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów 1 i 2 osobowych oraz ogromna plaża z leżakami, dla wytchnienia i relaksu. Goście Energylandi jak to jest w naszym zwyczaju dostęp do strefy mają w ramach jednego biletu wstępu. 

W strefie Tropical Fun  funkcjonuje aż 10 zjeżdżalni oraz wijąca się wokół Rzeka.
Strefa jest czynna głównie w okresie letnim, jej funkcjonowanie ma związek z pogodą i temperaturą ( min. 20 stopni Celsjusza).

Zjeżdżalnie:

Tropical Splash to zjeżdżalnia dająca mnóstwo frajdy atrakcja, składająca się z 6 torów zjeżdżalni!  Przygoda rozpoczyna się na wysokości 9 metrów a zjazd odbywa się na specjalnych matach, co wyzwala naprawdę słuszną prędkość, by finalnie zakończyć się radosnym pluskiem!

Aloha Slide – aż 111 metrów trasy tej zjeżdżalni rozpoczyna się na pułapie 9 metrów! Do wyboru są pontony dla 2 lub jednej osoby!

Zjeżdżalnia Exotic Fun! Poślizgamy się w górę i w dół i w prawo i w lewo! To dopiero niespodzianka! Atrakcję tą można porównać do potężnego leja którego konstrukcja powoduje absolutnie fenomenalne wrażenia i niespodziewane kierunki jazdy ;) Start na poziomie 9 metrów!

Tiki Ride to ogromna zjeżdżalnia, która zapewnia fenomenalną jazdę na specjalnych pontonach! Podejmijcie wyzwanie w pojedynkę lub parami.
Kilka naprawdę ostrych zakrętów, daje wrażenia niemal jak na naszych Roller Coasterach! Trasa tej przygody ma długość aż 153 metrów a wysokość konstrukcji to aż 15,5 metra. Wspaniała propozycja dla całych rodzin, dająca niesamowitą frajdę.

RMF MAXXX Kamikadze – totalnie ekstremalna zjeżdżalnia, której start przyprawia o szybsze bicie serca! … podłoga, która zapada się pod Wami i pionowo wpadacie w zupełnie nieznaną przestrzeń zjeżdżalni, nabierając ogromnej prędkości! 90 metrów w dół z pułapu aż 15,5 metra!
Tylko dla najodważniejszych Gości!

Cennik (ważny do 19.06.2019):

 Kinder Party w Energylandii

1-2 czerwca! 

 • Jeden bilet = nielimitowana zabawa cały dzień!
 • Nie martwisz się o nic - po prostu bawisz się do woli!
 • Cudowna zabawa w 4 strefach (dla Najmłodszych, Familijnej, Ekstremalnej, Water Parku)
 • Największe święto Energylandii!
 • Najmłodsi będą  obdarowywane prezentami. Poza tym animatorzy z radością będą się razem bawić podczas konkursów, animacji i specjalnych pokazów!

Czas spędzony z bliskimi na wspólnej zabawie i wielu atrakcjach!

 

Bilety grupowe oraz bilety na festivale dostępne w biurze. 

 

Bilety indywidualne: 

 • 0,95 zł - bilet ulgowy dla dziecka do 3 roku życia
 • 65,55 zł - bilet ulgowy dla dziecka ponizej 140 cm wzrostu
 • 113,05 zł - bilet normalny dla dorosłego oraz dzieci powyżej 140 cm wzrostu
 • 113,05 zł - bilet ulgowy dwudniowy dla dziecka poniżej 140 cm wzrostu
 • 208,05 zł - bilet normalny dwudniowy dla dorosłego oraz dziecka powyżej 140 cm wzrostu

Bilety grupowe szkolne ważne od poniedziałku do piątku:
(od 15 do 20 osób 2 opiekunów za 1zł/os. + kierowca gratis/ na każde kolejne 10 osób 1 opiekun za 1zł/os.)

 • 29,00 zł - bilet grupowy przedszkole
 • 49,00 zł - bilet grupowy szkoła podstawowa (klasy 1-6)
 • 59,00 zł - bilet grupowy szkoła podstawowa (klasa 7-8 oraz gimnazjum)
 • 89,00 zł - bilet grupowy szkoły podadgimnazjalne oraz studenci

Bilety grupowe od 15 osób (dzieci do 3 lat 1zł):

 • 59,00 zł - bilet ulgowy dla dziecka ponizej 140 cm wzrostu
 • 109,00 zł - bilet normalny dla dorosłego oraz dzieci powyżej 140 cm wzrostu

Podane ceny uwzględniają już rabat. 

Festiwale:

Cennik: 

 • od 49 zł - festiwal piątek/sobota
 • od 159 zł - festiwal piątek/sobota + atrakcje parku
 • od 400 zł - festiwal VIP piątek/sobota + atrakcje parku
 • od 98 zł - festiwal dwa dni
 • od 309 zł - festiwal dwa dni + atrakcje parku
 • od 700 zł - festiwal VIP dwa dni + atrakcje parku

 

28 - 29 czerwca 90's/80's Festival 
(piątek: m.in. Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Savage, Sandra)
(sobota: m.in. Fun Factory, Dr Alban, Ace of Base feat. Jenny Berggren, Face Meets Voice of Milli Vinilli, Layzee Aka Mr. President)

12 - 13 lipca Disco Polo Festival
(m.in. After PArty, Powerplay, Piękni i Młodzi, Cliver, Miły Pan, Playboys, Top Girls, Boys, Sławomir, Markus P, Czadoman, Mig, Camasutra, D - Bomb, Long&Junior, Dejw, Łobuzy, Veegas)

26 - 27 lipca Hip - Hop Festival
(m.in. Białas, Solar, Szpaku, Sarius, Bedoes, White 215, Reto, Borixon,Grubson, Young Igi, Donguralesko, Żabson, Guzior)

Kwestie techniczne: 
- W sprzedaży dostępne są jednodniowe bilety na wybrany festiwal oraz bilety łączone zawierające: 
- dwudniowy bilet wstępu na festiwal 
- jednodniowy bilet wstępu na festiwal + jednodniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia 
- dwudniowy bilet wstępu na festiwal + dwudniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia 
- Sprzedaż podzielona zostanie na pięć puli. 
- Bilety będzie można zakupić również w dniu festiwalu. 
- W ofercie dostępna jest również opcja VIP

Bilety elektroniczne patrz cyfrowe:
- Bilet zakupiony przez Internet (elektroniczny) ważny jest w dniu danego festiwalu na który został zakupiony w godzinach jego trwania. 
- Bilet upoważnia do korzystania ze strefy festiwalu bez dodatkowych opłat (nie wliczamy w to gastronomi oraz dodatkowo płatnych stoisk). 
- Bilet przychodzi na adres mailowy podany podczas zamówienia. 
- Bilet można pokazać na smartfonie. 
- Bilet obejmuje wstęp na strefę festiwalu bez możliwości korzystania z terenu i atrakcji Parku Rozrywki Energylandia, chyba że wykupiony został bilet łączony zawierający również wstęp do Parku Rozrywki Energylandia. 
- Bilet jest jednorazowy. 
- Biletów nie można przenieść na inny festiwal. 
- Jedna osoba we wszystkich zamówieniach może dokonać maksymalnie 10 biletów 
- Nie posiadamy w ofercie festiwalu biletów ulgowych.

Kwestie techniczne:

Bilety indywidualne:

- Bilet obejmuje wszystkie atrakcje bez ograniczeń, Strefę Water Park + Tropical Fun oraz nowość Mega Coaster Hyperion.
- Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku bez dodatkowych opłat (nie wliczamy w to gastronomi oraz gier zręcznościowych). 
- Zakup biletów: Senior / Urodzinowy / Ciąża / Os. Niepełnosprawne / KDR - Tylko w kasach parku po okazaniu dokumentów potwierdzających.
- Nie posiadamy w ofercie biletów rodzinnych. 

- Bilet ważny jest od 6.04.2019 do 19.06.2019 zgodnie z kalendarzem otwarcia parku.
- Bilet generowany jest w formie PDF w wersji elektronicznej.
- Bilet można pokazać na smartfonie. Nie wymagamy rezerwacji biletów oraz wstępu do Parku.
- Bilet jest jednorazowy.
- Biletów nie można przenieść na inny sezon.
- Bilety dwudniowe ważne TYLKO podczas odwiedzin parku "dzień po dniu" np. 5 i 6 lipca.
- Bilety nie są imienne.
- Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 140cm wzrostu.

Bilety szkolne: 

- Bilet obejmuje wszystkie atrakcje bez ograniczeń, Strefę Water Park + Tropical Fun oraz nowość Mega Coaster Hyperion. 
- Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku bez dodatkowych opłat (nie wliczamy w to gastronomi oraz gier zręcznościowych). 
- Zakup biletów: Senior / Urodzinowy / Ciąża / Os. Niepełnosprawne / KDR - Tylko w kasach parku po okazaniu dokumentów potwierdzających. Osoby te nie są wliczane do grupy. 
- Oferta biletów szkolnych ważna od minimum 15 osób. 
- Oferta biletów szkolnych ważna jest wyłącznie od poniedziałku do piątku i nie dotyczy weekendów i świąt. 

- W przypadku przyjazdu w weekendy lub święta obowiązują bilety grupowe. 
- W momencie zakupu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja przyjazdu grupy pod adresem mailowym grupy@energylandia.pl lub numerem telefonu 334861500 
- Warunkiem otrzymania oferty szkolnej jest okazanie w kasie biletowej karty wycieczki szkolnej podbitej przez dyrektora szkoły. 
- Poczęstunek gratis otrzymują wyłącznie grupy szkolne od po – pt. 
- Kierowca za okazaniem prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego pojazdu – wstęp darmowy + voucher kawa lub herbata gratis po wcześniejszym zgłoszeniu przyjazdu grupy przez organizatora.

- Bilet ważny jest od 6.04.2019 do 19.06.2019 zgodnie z kalendarzem otwarcia parku. 
- Bilet generowany jest w formie PDF w wersji elektronicznej. 
- Bilet należy wydrukować. 
- Bilet jest jednorazowy. 
- Biletów nie można przenieść na inny sezon oraz odsprzedawać detalicznie. 
- Bilety nie są imienne, lecz każdy z uczestników musi posiadać odpowiedni dla siebie bilet wstępu. 
- Do biletów dla uczniów automatycznie generowany jest kupon na frytki + napój GRATIS, a dla opiekunów za 1 zł voucher na kawę lub herbatę. 
- W cenie pilot za 1 zł 
- 1 opiekun na 10 osób za 1 zł /os. Każdy kolejny opiekun – 109 zł /os.

Bilety grupowe:

- Bilet obejmuje wszystkie atrakcje bez ograniczeń, Strefę Water Park + Tropical Fun oraz nowość Mega Coaster Hyperion. 
- Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku bez dodatkowych opłat (nie wliczamy w to gastronomi oraz gier zręcznościowych). 
- Zakup biletów: Senior / Urodzinowy / Ciąża / Os. Niepełnosprawne / KDR - Tylko w kasach parku po okazaniu dokumentów potwierdzających. Osoby te nie są wliczane do grupy. 
- Oferta biletów grupowych ważna od minimum 15 osób. 
- W momencie zakupu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja przyjazdu grupy 

- Bilet ważny jest od 6.04.2019 do 19.06.2019 zgodnie z kalendarzem otwarcia parku. 
- Bilet generowany jest w formie PDF w wersji elektronicznej. 
- Bilet należy wydrukować. 
- Bilet jest jednorazowy. 
- Biletów nie można przenieść na inny sezon oraz odsprzedawać detalicznie. 
- Bilety nie są imienne, lecz każdy z uczestników musi posiadać odpowiedni dla siebie bilet wstępu. 
- Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 140cm wzrostu. 
- Bilet dla dzieci do lat 3 możliwy do zakupu z zakładki bilety indywidualne. Osoby te nie są wliczane do grupy.

Dojazd:

Jest także możliwość zakupu biletów autokarowych tam i z powrotem z Katowic oraz Krakowa. 

Szczegóły biletu:

- Jeden bilet przeznaczony dla jednej osoby
- Bilet ważny jedynie w podanym na bilecie terminie, godzinie oraz trasie
- Nie posiadamy biletów rodzinnych oraz zniżkowych
- Bilet przychodzi na adres mailowy podany podczas zamówienia
- Bilet należy pokazać na smartfonie lub wydrukować
- Cena dotyczy biletu w dwie strony
- W celu zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc bilety sprzedawane są na kursy w dwie strony
- Biletów nie można zwrócić

Ważne informacje:

- Autokary posiadają ograniczoną ilość miejsc
- Transport okazjonalny przeznaczony jest jedynie dla Gości Parku Rozrywki Energylandia
- Autokar nie zatrzymuje się na innych przystankach

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Bilet ulgowy Bilet normalny Bilet 2-dniowy
15.06 15.06 1.00 zł 0,95 zł ----------- -----------
16.06 16.06 69.00 zł 65,55 zł ----------- -----------
17.06 17.06 119.00 zł ----------- 113,05 zł -----------
18.06 18.06 119.00 zł ----------- ----------- 113,05 zł
19.06 19.06 219.00 zł ----------- ----------- 208,05 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Bilet ulgowy dla dziecka do 3 roku życia (0.95)
Bilet ulgowy dla dziecka poniżej 140 cm wzrostu (65.55)
Bilet normalny dla dorosłego oraz dzieci powyżej 140 cm wzrostu (113.05)
Bilet ulgowy 2-dniowy dla dziecka poniżej 140 cm wzrostu (113.05)
Bilet normalny 2-dniowy dla dorosłego oraz dziecka powyżej 140 cm wzrostu (208.05)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x