Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Pozostałe

Extreme Camp - Brenna

To zobaczysz:

Tych, którzy lubią zimowe wyzwania zapraszamy do Brennej, do Ośrodka Kolonijno - Wypoczynkowego "Hucuł", gdzie czekają na Ciebie obozy pełne emocji. Na największych twardzieli czeka obóz przygodowy "Extreme Camp", podczas którego stawisz czoła trudnym i nieprzewidywalnym górskim warunkom.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy „Hucuł” - położony jest w Brennej, w dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów.
Zakwaterowanie w pokojach 2-,3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i telewizorem.W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Poza tym w ośrodku, do dyspozycji obozowiczów: wiata grillowa i duży teren rekreacyjny.

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu).
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

Obóz przygodowy “Extreme Camp”

Będzie jak zwykle ekstremalnie, z adrenaliną. Poczujesz się jak komandos podczas szkolenia służb specjalnych. Program obozu obejmuje: naukę jazdy na nartach w wojskowym oporządzeniu, transport sprzętu w zimowych warunkach, zapoznanie się z niekonwencjonalnymi metodami wykorzystania sprzętu narciarskiego, zimowy kamuflaż, maskowanie, bitwy paintballowe (do dyspozycji karabinek imitujący AK47 – słynny „kałach” oraz M4 – taki sam jakich używają amerykańscy żołnierze podczas treningu i 500 kul do wykorzystania), Air Soft Gun – ćwiczenia z taktyki (do dyspozycji karabinki ASG), patrole, starcia z przeciwnikiem, zajęcia z samoobrony, niekonwencjonalne metody obezwładniania przeciwnika, nauka obrony przed atakiem napastnika, unikanie konfrontacji jeśli nie jest ona konieczna, zapoznanie ze sposobami poruszania się po terenie leśnym, górzystym, kamuflowania, porozumiewania się niewerbalnego podczas zajęć z zimowej zielonej taktyki, przenikanie na tereny wroga. Uczestnicy obozu będą mieli szansę dowodzenia grupą bojową, zaznajomią się z tajnikami rozmieszczania i maskowania stanowisk strzeleckich zimą, poznają metody odbijania zakładników, dowiedzą się czym jest zwiad i rozpoznanie. Podczas górskich patroli autem terenowym (OFF ROAD), poczujecie na własnej skórze co się dzieje, gdy w obcym, górzystym terenie nagle zostaniecie zaatakowani przez miejscowych partyzantów, będziecie pełnić noce patrole i warty na terenie bazy. Zapoznacie się z technikami linowymi, nauczycie się jak wiązać węzły, jak stosować liny zimą, jak transportować osoby i sprzęt, będziecie przechodzić mosty linowe i wykonywać zjazdy pionowe na linach. Podczas zajęć z zimowego orienteringu nauczycie się jak wyznaczać kierunek północny bez przyrządów z wykorzystaniem kompasu i mapy. Na zajęciach z pierwszej pomocy dowiecie się jak opatrzyć ranę, jak unieruchomić złamanie, poznacie podstawy samoratownictwa w górach w warunkach zimowych, zasady zachowania się na lodzie, oraz podstawy ratownictwa lodowego. Na obóz należy zabrać: zimowe buty za kostkę (treki), buty sportowe, kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę polarową, dres, latarkę (najlepiej czołówka), śpiwór, karimatę, menażkę i sztućce, mały plecak na wyjścia w teren, czapkę lub chustę na głowę.

W cenie:

  • zakwaterowanie (7 noclegów)

  • wyżywienie całodzienne (3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu).

  • transport autokarem turystycznym

  • ubezpieczenie Signal Iduna S.A

Poza ceną:

  • dopłaty za transport z poszczególnych miast

  • koszty karnetów narciarskich ok. 50 PLN/dzień

Kwestie techniczne:

Zajęcia będą dopasowane do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo. Obozy przeznaczone są dla osób lubiących aktywność ruchową. W wyjazdach na stok narciarski mogą brać udział również chętni uczestnicy obozu Extreme Camp. Prosimy o zabranie sprzętu narciarskiego. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego na miejscu (buty, narty, kijki – ok. 50 zł/dzień). Koszt karnetu narciarskiego: ok. 50 PLN/dzień. Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast podanych w planie podróży oraz kosztów karnetów narciarskich.

W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

Informacje wyjazdowe:

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się  >Tutaj<

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.01 03.02 1,199.00 zł
1299 zł
03.02 10.02 1,199.00 zł
1299 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x