Strona główna » Obozy » Polska » Dla najmłodszych

Kolonia - Polska Pokrzywna - Złoty Potok - Świat zwierząt

Pokrzywna

Położona jest w dolinie Złotego Potoku, który znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich, jednym z najpiękniejszych terenów Opolszczyzny o nieocenionych walorach przyrodniczo-kulturalnych i krajobrazowych. Tuż obok czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto. Wokół jeziora rozlokowano kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem, w tym basen o wymiarach olimpijskich, z brodzikiem i piaszczystą plażą, interaktywny "Ogród Wody", trampolinę, karuzele, wypożyczalnię kajaków i rowerków wodnych. Na terenie parku znajdziemy także "Jaskinię dzikich zwierząt", a w jej sąsiedztwie "Kopalnię Złota - Rosenau", w której można spacerować korytarzami "Strasznej sztolni", a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.

„Złoty Potok”

Ośrodek Rekreacyjno- wypoczynkowy „Złoty Potok” w Pokrzywnej, położony na terenie Parku Krajobrazowego - Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewnia świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków.
Na terenie ośrodka znajduje się: hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko, miejsce na grilla. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Uczestnicy będą zakwaterowani w komfortowych, dwupoziomowych 2-8 osobowych domkach, z tarasem, sypialniami, łazienką i telewizorem

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki + deser) – w karczmie na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

W świecie zwierząt (9-13 lat)

Pod opieką wykwalifikowanej kadry będziesz mógł z bliska bezpiecznie poznać świat zwierząt, środowisko ich życia i zachowania. Zobaczysz gospodarstwo z alpakami, dowiesz się więcej o ich pochodzeniu, co lubią jeść i jak praktycznymi są zwierzakami. Odwiedzisz zagrody z łosiami i kozami oraz łowisko ryb, na którym spróbujesz swoich sił jako wędkarz. W trakcie wizyty w stadninie zaobserwujesz jak hodowane są zwierzęta i przejedziesz się na końskim grzbiecie. Dzięki wyprawie górskiej i spacerom po okolicznych lasach poznasz tropy zwierząt i zaobserwujesz jak żyją w swoim naturalnym środowisku. Z instruktorem wybierzesz się na wyprawę w góry, zdobędziesz Biskupią Kopę i odwiedzisz Żabie Oczko. Odwiedzisz pasiekę, zobaczysz jak powstaje miód i posłuchasz opowieści pszczelarza o roli pszczół w naszym środowisku. W słoneczne dni popływasz na rowerku wodnym i kajaku, poskaczesz na mega trampolinie, zwiedzisz park żywiołów i ogród wody, a także pokręcisz się na karuzeli oraz zobaczysz seanse w kinie 7d.

Poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu oraz korzystaniem z atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU, doświadczeni opiekunowie i wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne wspólne dla wszystkich uczestników. Poznacie okoliczne ciekawostki podczas wędrówek szlakami turystycznymi znajdujących się nieopodal ośrodka, będziecie strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczycie się wyznaczania kierunków świata w terenie i posługiwania mapą. Poza tym, w programie liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami przy dźwiękach gitary oraz mnóstwo wesołej zabawy.

PROGRAM FAKULTATYWNY:

Wycieczka do Kopalni Złota w Złotym Stoku – 75 PLN. 
Spływ kajakowy rzeką Osłobogą (2,5 – 3 godz.) pod okiem instruktora – 75 PLN.
Wycieczka do stadniny koni (przejażdżka na koniu) – 50 PLN.
Warsztaty szycia na maszynie (z materiałami) – 75 PLN/3 godz.
Paintball/mały paintball/ speedball/ASG – 40 PLN.
Zajęcia nocne – paintball/ mały paintball/speedball/ ASG – 50 PLN.
Paintball/speedball – dodatkowe 100 kul – 20 PLN.
Mały paintball – 5 PLN (15 kul – jeden magazynek).
Płyta CD z pamiątkowymi zdjęciami obozowymi – 30 PLN.

Cena zawiera:

- 10 noclegów
- wyżywienie 3 posiłki + deser
- transport autokarem turystycznym
- ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
- opieka pedagogiczna i instruktorska
- realizacja programu

Cena nie zawiera:

- dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
- programu fakultatywnego

Kwestie techniczne

Zajęcia prowadzone są z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki). Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą strój do zajęć przewidzianych programem, obuwie sportowe, dres, sweter, polar, nieprzemakalną kurtkę, buty za kostki do pieszych wędrówek, plecak na wycieczki, strój kąpielowy, oraz ręczniki i czapkę z daszkiem.

Informacje wyjazdowe

Planowany przyjazd do ośrodka z kierunku Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Wrocław, Opole ok. godz. 13.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 15.00. Z pozostałych kierunków przyjazd ok. godz. 19.00, wyjazd ok. godz. 09.30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
22.06 02.07 brak miejsc
03.07 13.07 1,599.00 zł
1699 zł
14.07 24.07 1,499.00 zł
1699 zł
25.07 04.08 1,499.00 zł
1699 zł
05.08 15.08 1,499.00 zł
1699 zł
16.08 26.08 1,499.00 zł
1699 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x