Strona główna » Obozy » Polska » Dla najmłodszych

Kolonia Mini - Polska Osada Popowo - Moja pierwsza Kolonia

To zobaczysz:

Położona w gminie Lipno w województwie kujawsko-pomorskim. Wieś leży 180 km od Warszawy i 200 km od Gdańska. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami w Zajeździe Jan. Osada Popowo jest malowniczo położona wśród lasów, pól i łąk. Króluje tu zieleń, woda, zwierzęta. Na około 20 ha terenu znajdują się: Zajazd Jan, Dworek Małgorzata, karczma, letnia kawiarenka, zarybione stawy, ścieżki spacerowe oraz minizoo. Ponadto do dyspozycji teren zielony, boiska sportowe, salki zajęciowe, miejsce na ognisko i plac zabaw.

Osada Popowo

Osada znajduje się w samym sercu Polski, na ziemi kujawsko - dobrzyńskiej w miejscowości Popowo. Malowniczo położona wśród lasów, pól i łąk podkreślająca walory miejscowego krajobrazu, króluje tu zieleń, woda, zwierzęta. Na około 20 ha do dyspozycji Klub i letnia Kawiarenka, zarybione stawy, ścieżki spacerowe oraz mini zoo i konie pod wierzch. Ponadto do dyspozycji teren zielony, boiska sportowe, salki zajęciowe, miejsce na ognisko i plac zabaw.

Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami w Zajeździe Jan.

Popowo 40 C 87-600 Lipno

Wyżywienie:

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku.

Obóz zaczyna się obiadem pierwszego dnia i kończy obiadem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Galeria:

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. W przepięknym miejscu czeka na Was moc atrakcji: ulubione gry i zabawy, wakacyjne zagadki, sportowe wyzwania, zwierzątka i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, aby pierwszy obóz obfitował nie tylko w moc wrażeń, ale i był pięknym wspomnieniem dla naszych najmłodszych Uczestników.

PROGRAM:

Dzień miłośników zwierzątek. Osada Popowo ma swój własny zwierzyniec, który kochają wszystkie dzieci! W mini zoo czekają na nas koniki, daniele, owieczki, osiołki, koziołek, kucyk, a także dumny paw. Będziemy je mogli nakarmić, pogłaskać, dowiedzieć się więcej o ich naturze i zwyczajach i po prostu lepiej poznać, by móc je codziennie odwiedzać i odpowiednio się nimi opiekować.

Dzień małego podróżnika. Wakacje to czas odkrywania i zwiedzania nowych miejsc. Najpierw małe szkolenie, jak przygotować się na wycieczkę i co najważniejszego spakować. Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę, gdzie poznamy ABC sztuki przetrwania. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy szałas, nauczymy się po śladach tropić zwierzęta, a potem na łonie przyrody zorganizujemy letni piknik.

Dzień sportowców. Ogłaszamy otwarcie letniej olimpiady sportowej. Najpierw rozgrzewka i trening na wesoło, aby podczas rozgrywek pokazać maksimum swoich możliwości. Będzie odrobina fitnessu, tanecznych wygibasów, a także pierwsze kroki z piłką nożną i siatkówką plażową na naszych obozowych boiskach. Na koniec będą oczywiście słodkie nagrody i prawdziwe medale!

Dzień naukowców. Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień pysznej kuchni. Zamienimy się w małych kucharzy i wyczarujemy prawdziwie rarytasy! Najpierw jednak co nieco dowiemy się o zdrowym odżywianiu i mocy witamin z warzyw i owoców. Tego dnia będziemy przyrządzać sałatki owocowe, letnie koktajle i koreczki. Odbędzie się również konkurs na najciekawsze... ciastko.

Dzień młodych artystów. Lato to czas soczystych barw, więc i my zabawimy się w artystów i stworzymy nasze wyjątkowe dzieła sztuki. Zaczniemy od zrobienia wyjątkowych pocztówek z wakacji, potem wybierzemy się na prawdziwy plener rysunkowy na pobliską polankę lub będziemy po prostu tworzyć kredkami i węglem w cieniu drzewa przepiękne pejzaże. Tego dnia powstaną też oryginalne prezenty hand made, z których każde dziecko z pewnością będzie dumne. Mamy mnóstwo pomysłów na baaaardzo kolorowy dzień!

Ponadto w programie:

 • gry terenowe i integracyjne
 • zgadywanki i quizy
 • wieczorne czytanie bajek
 • beztroskie szaleństwa na placu zabaw
 • przejażdżka bryczką lub wozem konnym
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, pląsami i skeczami
 • letnie kino, czyli projekcje ukochanych bajek i filmów dla dzieci 
 • kąpiele i zabawy w wodzie w pobliskim jeziorze pod opieką ratownika WOPR

Cena zawiera:

- zakwaterowanie (7 noclegów)
- wyżywienie 4 razy dziennie
- bardzo aktywny program
- opiekę kadry
- pamiątkową koszulkę, śpiewnik
- ubezpieczenie NNW (10.000 zł)  

Cena nie zawiera:

- dojazdu (we własnym zakresie)

Ważne

Co zabrać:
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kąpielówki
 • ulubione kolekcje zabawek
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

Zbiórka

ZBIÓRKA WYJAZDOWA: 14.00

ZBIÓRKA POWROTNA: 13.00

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
14.07 21.07 1,299.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x