Strona główna » Obozy » Polska » Rejony Górskie

Kolonia Obóz - Ustroń - Dookoła świata

Ustroń

To piękna miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim, gdzie na uczestników czeka mnóstwo atrakcji! Z pewnością nie będzie czasu na nudę! Pojedziemy na całodniową, autokarową wycieczkę do Istebnej, Koniakowa i Jaworzynki i pokażemy Wam największe atrakcje Pętli Beskidzkiej: Pałac Prezydenta RP, Trójstyk, kompleks skoczni narciarskich w Wiśle, muzeum Adama Małysza, zaporę przy Jeziorze Czerniańskim oraz największy górski wiadukt kolejowy w Wiśle-Głębcach.
W Koniakowie zobaczycie jak powstają misterne koronki, a na Ochodzitej, na której stokach wypasa się stada owiec, sprawdzicie, czy rzeczywiście widoki z jej szczytu są najładniejsze w Beskidach. W Leśnym Parku Niespodzianek zobaczycie daniele i muflony swobodnie spacerujące wśród zwiedzających i będziecie mogli je nakarmić smakołykami. Nie zabraknie czasu na ciekawe góralskie gawędy i poznawanie najbliższej okolicy podczas przejażdżki ciuchcią turystyczną. Nauczymy Was strzelać z łuku, posługiwać się kompasem i czytać mapę podczas zabaw terenowych. Podczas obozu poznacie nowych przyjaciół i błyśniecie talentem na wieczorze beskidzkim. W upalne dni będzie czas na relaks i biwaki nad przepływającą nieopodal ośrodka czystą rzeką Wisłą. Dodatkowo czekają na Was zajęcia rekreacyjne, spacery po okolicy i biegnącą nieopodal ośrodków ścieżką sportową z urządzeniami do fitnessu, zabawy na krytym basenie, gry plenerowe, konkursy, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczorne seanse filmowe z popcornem. Wakacje w Ustroniu będą super, niezależnie od pogody!

Zakwaterowanie:

Dom Wczasowy "Ondraszek", Dom Wczasowy "Globus"

Domy wczasowe znajdują się w Ustroniu – Jaszowcu.


Pokoje: 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, TV i balkonami, w recepcji bezpłatne Wi-Fi i sklepik.

Do dyspozycji uczestników: bilard, stół do tenisa stołowego, sale konferencyjne, sklepik, duży teren rekreacyjny wokół obiektów, boisko do siatkówki plażowej, wiata grillowa i place zabaw.

Na terenie DW Globus znajduje się mały basen kryty


W turnusach II - IV - zakwaterowanie w Ondraszku.
W turnusie V - zakwaterowanie w Globusie.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki + deser). Śniadaniai kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Dookoła świata (9-14 lat)

Jeśli masz duszę odkrywcy i podróżnika – to pakuj plecak wyobraźni i ruszaj z nami w swoją pasjonującą podróż. Podczas wakacji w Ustroniu będziesz przemierzał kolejne niezbadane kontynenty poznając nowe, fascynujące miejsca oraz kulturę i zwyczaje ich mieszkańców. Będziesz świadkiem erupcji eksperymentalnego wulkanu, dowiesz się co jada się w dalekich krajach, skosztujesz egzotycznych owoców, spróbujesz swoich sił jedząc dziwnymi sztućcami i poznasz odmienny savoir-vivre. Zwiedzisz Ryokan Villa Japonika, który łączy w sobie cechy hotelu i muzeum kultury japońskiej. Przygotujesz egzotyczną potrawę, nauczysz się czytać mapę i przewodnik. Zamiast w Himalaje zorganizujemy górską wyprawę na stoki Równicy, gdzie weźmiesz udział w pełnej wyzwań grze terenowej i odnajdziesz „skarb zbójników”. Wyruszysz też do lasu na polowanie z własnoręcznie zrobionym łukiem. Wjedziesz kolejką krzesełkową na Czantorię, gdzie super zabawą będzie zjazd letnim torem saneczkowym, którego serpentyny mają długość ponad 700 m. Odwiedzisz Leśny Park Niespodzianek, który zamieni się w krainę dzikich zwierząt – będziesz mógł obserwować je z bliska. Kolejna atrakcja to zabawy w Parku Wodnym Tropicana w hotelu Gołębiewskim, w prawdziwych tropikalnych klimatach. W Dream Parku w Ochabach poza wieloma innymi atrakcjami odwiedzisz Park miniatur, gdzie zobaczysz zabytki z całego świata takie jak: Kamienne Posągi Moai, Big Ben, Opera w Sydney, Wielki Mur Chiński, Terakotowa Armia, Piramidy, Chrystus Zbawiciel z Rio de Janeiro, Tadż Mahal, czy Krzywa Wieża w Pizie. Po trudach odkrywania świata będzie czas na zajęcia rekreacyjne i integracyjne oraz atrakcje objęte programem wspólnym. Odkrywaj z nami świat!

Program fakultatywny:

Wycieczka do Chlebowej Chaty w Brennej – warsztaty o chlebie, maśle, miodzie, przejazd busem – cena ok. 70 PLN.
Dodatkowy zjazd letnim torem saneczkowym podczas wycieczki na Czantorię – cena ok. 7 PLN.

Cena zawiera:

- 10 noclegów w Domu wczasowym "Ondraszek"lub "Globus" (IV turnus)
- wyżywienie 3 razy dziennie
- ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
- opiekę pedagogiczną 
- realizację programu

Cena nie zawiera:

- dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
- programu fakultatywnego

Kwestie techniczne

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy, buty za kostki z twardą podeszwą do pieszych wędrówek oraz odpowiedni sprzęt, strój i obuwie do zajęć przewidzianych programem. Weź również plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ręcznik kąpielowy, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem.

Informacje wyjazdowe

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz.17.00, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
03.07 13.07 1,499.00 zł
1599 zł
14.07 24.07 1,399.00 zł
1599 zł
25.07 04.08 1,399.00 zł
1599 zł
05.08 15.08 1,499.00 zł
1599 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x