Strona główna » Obozy » Dania »

Obóz młodzieżowy LEGOkraina - Dania - Billund

To zobaczysz:

Billund to miasto w Danii, w którym powstała firma zabawkarska LEGO, założona przez Ole Kirk Christiansena. Działa od października 1932 roku

Koncern Lego w 2010 posiadał około 70% udziału w światowym rynku klocków, co oznacza, iż około 400 mln ludzi bawi się corocznie jej produktami.

 

LEGOland - park rozrywki, w którym wszystko jest zbudowane z klocków LEGO. Na terenie parku znajduje się mnóstwo atrakcji za równo dla najmłodszych jak i tych trochę starszych. Możemy tu znaleźć między innymi miniatury autentycznych budowli (np. Statua Wolności), karuzele, kina, kolejkę górską, LEGOfontanny oraz liczne sklepiki, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w pamiątki.

LEGOhouse - miejsce pełne klocków i super zabawy. "Dom LEGO" podzielony jest na cztery strefy kolorystyczne (czerwona, zielona, żółta i niebieska) oraz istorycznych kolekcji LEGO. W każdej z tych stref czekają na Was niesamowite konstrukcje i mnóstwo klocków, z których sami możecie stworzyć coś unikatowego.

Lalandia- park wodny wypełniony zjeżdżalniami i basenami dla dzieci i dorosłych. Znajdziecie tu brodziki, małe i średniej wielkości zjeżdżalnie oraz basen z falami, a także ogromną konstrukcję wodną przeznaczoną dla starszych. Oprócz wodnych szaleństw Lalandia oferuje Wam strefę sportów zimowych, gdzie można jeździć na łyżwach, nartach, saneczkach oraz Monky Tonky Land, czyli strefę zjeżdżalni oraz basenów z kulkami.

Zakwaterowanie:

4 noclegi. Hostel Danhostel w miejscowości Grindsted. Pokoje wieloosobowe z łazienkami. Na terenie hostelu: bezpłatne Wi-Fi oraz stół do tenisa stołowego. Do dyspozycji gości jest również wspólna kuchnia. Danhostel znajduje się w odległości 14 km od lotniska w miejscowości Billund.

Wyżywienie:

całodzienne (3 posiłki).

Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu.

Ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

Galeria:

Plan wycieczki:

LEGO-kraina (9-16 lat)

Wszystkich Pasjonatów klocków LEGO i dobrej zabawy zapraszamy na nasz nowy obóz w miejscowości Billund. Specjalnie dla Was stworzyliśmy unikatowy
program pełen emocji, dobrej zabawy no i oczywiście wszechobecnych klocków. Proponujemy Wam dwa dni zabawy w LEGOlandzie, oraz po jednym dniu w LEGOhouse oraz Lalalandii. Codziennie będziemy spędzać ok. 5h w wyżej wymienionych parkach.

Poznaj tegoroczną nowość w LEGOLANDZIE®, Battle of the Brick, średniowieczny pokaz z żywymi końmi i odważnymi rycerzami. Gwarantujemy doznania dla wszystkich zmysłów, podczas gdy pechowy policjant będzie próbował schwytać przestępcę w nowym filmie w 4D LEGO City.

Niezapomnianych emocji dostarczy jazda „Flying Eagle”. Żołądek podejdzie Wam do gardła w czasie jazdy łódką w LEGO Canoe. Będziecie mogli walczyć z Ninja w LEGO NINJAGO ® The Ride oraz oglądać cały LEGOLAND z góry jadąc w LEGOTOPIE®. W Caterpillar będzie można się powygłupiać, a w Ghost- The Haunted House odczujecie prawdziwy strach. Zwieńczeniem wspaniałego dnia w LEGOLANDZIE będzie wizyta w parku miniatur Miniland.

Popołudniami, nasi instruktorzy przygotowali dla Was cały „wachlarz” gier i zabaw rekreacyjnych. W programie wyjazdu są między innymi: igrzyska sportowe, turniej gier planszowych, zajęcia crossfitowe, seanse filmowe, biegi terenowe oraz quizy tematyczne dotyczące LEGOkrainy.

Cena nie zawiera:

  • kosztów biletów wstępu do parków rozrywki - koszt około 600 PLN.

Kwestie techniczne:

Na wyjazd prosimy o zabranie:

  • ważny dowód osobisty lub paszport,
  • stroje sportowe,
  • stroje kąpielowe,
  • nakrycia głowy,
  • krem do opalania z filtrem UV,
  • okulary przeciwsłoneczne.

Sugerowane kieszonkowe ok. 1000 DKK. 

Informacje wyjazdowe:

 Godziny przelotów będą dostępne na stronie internetowej w zakładce informacje wyjazdowe lub w biurze około miesiąc przed wylotem.

Transport: rejsowy samolot na trasie Warszawa- Billund-Warszawa. Na miejscu transport minibusem i/lub transportem publicznym.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.: KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN. Opieka pedagogiczna.

Zbiórka:

Zbiórka na lotnisku Okęcie na dwie godziny przed wylotem między sektorami D i E.

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
05.07 09.07 1,999.00 zł Warszawa
12.07 16.07 1,999.00 zł Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x