Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Włochy »

Narty & Snowboard - Bormio + Livigno

To zobaczysz:

 4 super ośrodki narciarskie w tym kultowe Livigno czekają. A do tego: możliwość jazdy po zmroku, długie, pełne słońca i dobrze przygotowane trasy a po stoku imprezy w Livigno w fantastycznym towarzystwie.

Alta Valtellina  - malownicza dolina w Lombardii określana mianem „śnieżnego raju na Ziemi”. W tym regionie często odbywają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejsze stoki gwarantują niezapomniane przeżycia, dla tych którzy kochają sporty zimowe i nie wyobrażają sobie zimy bez jazdy na nartach czy snowboardzie. Trasy regionu Alta Valletina spełnią oczekiwania zarówno początkujących jak i tych którzy już nie pierwszy rok szusują zimą na stokach, a szczególnie zachwycą wielbicieli freeried'u. Jeździć będziecie na terenach narciarskich:

 • Bormio  - ośrodek narciarski położony w sercu doliny Alta Valltelina. Posiada około 50 km tras o różnym poziomie trudności.  Znajduję się tu popularny stok „Stelvio” o długości ok. 10 km, który niejednokrotnie był areną rozgrywanego tu Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejszy snowpark położony na stoku Stella Alpina jest wręcz idealnym miejscem dla wielbicieli freestyle. Znajdziecie tu liczne fanboxy, raile oraz kickery o różnej wysokości.

 • Livigno - to kultowe miejsce, które trzeba odwiedzić. Dzięki swojemu mikroklimatowi miejscowość ta nazywana jest często "Małym Tybetem". Doskonałe położenie, gruba warstwa śniegu i perfekcyjnie przygotowane stoki stwarzają tu idealne warunki do przeżycia wymarzonych zimowych ferii. Udanemu wypoczynkowi sprzyja również wyjątkowo słoneczny klimat (ponad 300 słonecznych dni w ciągu roku) i strefa bezcłowych zakupów.

 • Santa Caterina Valfurva - położona jest na końcu doliny Valfurva i jest jedną z pierwszych stacji narciarskich w Alta Valtellina. Dla narciarzy i snowboardzistów wytyczono tu 35 km tras o rozmaitym stopniu trudności.

 • Cima Piazzi – Isolaccia - Cima Piazzi to niezwykle nasłoneczniony ośrodek narciarski, dzięki temu bywa nazywany “Happy Mountain“. Słoneczna atmosfera wraz z alpejską panoramą tworzą idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych. Obejmuje 30 km tras zjazdowych i 11 wyciągów.

Apres ski:

 • Możliwość jazdy po zmroku oferuję jeden ze stoków w Bormio lub Santa Caterina Valfurva. Czynny w wybrane dni od godz 20:00 do godz. 23:00. Cena karnetu - 12 EUR/os. (dla uczestników do 17 r.ż) i 16 EUR/os. (dla uczestników powyżej 17 r.ż) 

 • Kąpielisko termalne "Bormio Terme" - jest to idealne miejsce na relaks po całym dniu szusowania na stoku. Basen zewnętrzny i wewnętrzny, zjeżdżalnie oraz inne atrakcje czekają na Was. Cena (3 godz. na kąpielisku "Bormio Terme") - 16 EUR

 • Wycieczka do Livigno - miejscowości położonej w strefie wolnocłowej duty - free, gdzie będziecie mieć możliwość zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach. GRATIS!

Zakwaterowanie:

Hotel Alle 3 Baite*** - ten rodzinny hotel usytuowany jest w tuż przy dolnej stacji gondoli na Cresta Sorbetta (2775 m). Tylko krótki spacer dzieli Was również od centrum miejscowości Santa Caterina Valfurva oraz 12 km od Bormio. Będziecie mieszkać w funkcjonalnie urządzonych pokojach 3-4 osobowych z łazienką.

Odległość od najbliższych wyciągów: 170 metrów.

Wyżywienie:

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. śniadanie kontynentalne wzmocnione, obiadokolacja 3 – daniowa serwowana  Woda do posiłków w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

Galeria:

Program podróży:

NA STOKU:

 • R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem trwają ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM

Wycieczka do Livigno w cenie! - dyskoteki, puby, kawiarnie i masa sklepów duty-free- to właśnie jest gwarne Livigno czekające na Was po zamknięciu stoków.

STANDARD – poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po szaleństwie na stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

Wycieczki lokalne:

 • Możliwość jazdy po zmroku oferuję jeden ze stoków w Bormio lub Santa Caterina Valfurva. Czynny w wybrane dni od godz 20:00 do godz. 23:00. Cena karnetu - 14 EUR/os. (dla uczestników do 17 r.ż) i 18 EUR/os. (dla uczestników powyżej 17 r.ż)

 • Kąpielisko termalne "Bormio Terme" - jest to idealne miejsce na relaks po całym dniu szusowania na stoku. Basen zewnętrzny i wewnętrzny, zjeżdżalnie oraz inne atrakcje czekają na Was.
  Cena (3 godz. na kąpielisku "Bormio Terme") - 17 EUR

W cenie:

 • przejazd autokarem,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie w hotelu,
 • opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy),
 • realizacja programu pobytu
 • transfery do wyciągów,
 • ubezpieczenie AXA Kontynenty

Poza ceną:

 • dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast,
 • skipassy,
 • wycieczki fakultatywne,
 • posiłki tranzytowe,
 • dodatkowe napoje do obiadokolacji,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo 10 PLN/os

Skipass 6 - dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)
obejmujący ośrodki: Bormio, Santa Caterina Valfurva, Livigno, Cima Piazzi oraz Oga/San Colombano
ceny skipassów z sezonu 2016/2017
114 EUR dla osób do 20 roku życia (ALE1,2)
123 EUR dla osób do 20 roku życia (ALE 3)
131 EUR dla osób do 20 roku życia (ALE 4,5)

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR
Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich i są niezależne od biura.

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

1 dzień - wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień - przyjazd do hotelu ok. godz. 20tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień - wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień - wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 6:30, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień - przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
*przejazd w zależności od turnusu

Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.
Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.


Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 9,5 EUR/os.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg. Do tego 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard w pokrowcu), buty należy spakować do walizki i bagaż podręczny.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
19.01 28.01 brak miejsc
26.01 04.02 brak miejsc
02.02 11.02 1,849.00 zł
1899 zł
09.02 18.02 1,899.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) (40.00)
AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (30.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (120.00)
AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) (60.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (57.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (45.00)
Gwarancja Stałej Ceny (40.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (105.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x