Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Anglia »

Obóz językowy Londyn ze zwiedzaniem Brighton SAMOLOT

Zwiedzaj, baw się i ucz angielskiego w wakacje! Całodzienna wycieczka do Brighton oraz zwiedzanie Sea Life Aquarium, a do tego wiele innych ciekawych atrakcji! Poznacie brytyjskie zwyczaje, kuchnię, modę. Poczuj się jak prawdziwy Londyńczyk! Nie może Cię tu zabraknąć.

Do Londynu samolotem!

Keep calm because English is fun and crazy! Z Nami przekonasz się, że nauka języka angielskiego może być zabawna i przyjemna! Przełam barierę językową dobrze się przy tym bawiąc! Poznasz nowe, interesujące osoby, zobaczysz światowej sławy zabytki, doświadczysz jaka w rzeczywistości jest brytyjska kultura, zrobisz owocne zakupy na słynnych wyprzedażach, a to wszystko po angielsku! Nie ma nic lepszego niż nauka języka w jego naturalnym otoczeniu!

LONDYN- to miasto kontrastów, różnorodności, zabytków, mody oraz zakupów. Stolica Wielkiej Brytanii przyciąga odwiedzających za sprawą słynnych zabytków, muzeów, rozległych parków miejskich pozwalających na relaks, licznych miejsc rozrywki, które są w stanie sprostać każdemu gustowi i kieszeni oraz słynnych sklepów. To miejsce w którym wszyscy szybko się aklimatyzują i dobrze czują! Tutaj będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Przekonajcie się sami jak smakuje język w oryginalnym otoczeniu!

Zakwaterowanie

Londyn jest wieloetniczną metropolią, co powoduje, że jest on niebywale ciekawy zarówno pod względem obyczajów jak i kultury. Zakwaterowanie u rodzin stwarza niespotykaną okazję do zapoznania się ze zróżnicowanymi tradycjami panującymi na Wyspach. Rodziny są szczegółowo sprawdzone i starannie dobrane przez naszego angielskiego kontrahenta. Uczestnicy zwykle zakwaterowani są na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie w pokojach 2, 3, 4 - osobowych.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.

Śniadanie: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata Lunch: kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu) Obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, deser, herbata. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu u rodzin. Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu u rodzin

Galeria:

Program

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym - Londynie!

warsztaty językowe...

- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem języka angielskiego

aktywnie...

- codzienne zajęcia językowe
- w trakcie pobytu czeka na Was m.in.:

WYCIECZKA W PROGRAMIE!

- całodzienna wycieczka do Brighton +  Seven Sisters!  Odwiedzisz słynny nadmorski kurort położony nad kanałem La Manche. Podczas pobytu zwiedzicie Royal Pavilion - byłą rezydencję królewską w Brighton, Brighton Pier - molo uwielbiane zarówno przez turystów  jak i mieszkańców ze względu na mieszczące się tam centrum rozrywki. Następnie udasz się do miasteczka Seaford - z będącą największą atrakcją grupą siedmiu białych klifów (Seven Sisters). Oszałamiające wrażenie wywierają nie tyle same skały, ale również zapierające dech w piersiach widoki oraz urywający się nad przepaścią krajobraz.

A w LONDYNIE zobaczycie:

 • OCEANARIUM SEA LIFE LONDON AQUARIUM - nowość w naszej ofercie! Te unikalne miejsce znajduje się w samym centrum Londynu, w podziemiach prawie 100 letniego, zabytkowego London County Hall. Zobaczysz tutaj jedną z największych kolekcji w Europie organizmów słodko i słonowodnych. Dajcie się oczarować pięknym i niezwykłym stworzeniom z morskich głębin.

 • Natural History Museum - odwiedzisz muzeum, które przybliża dzieje naszej planety. Zobaszysz tutaj ponad 70 milionów eksponatów! Można tutaj między innymi doświadczyć symulowanego trzęsienia Ziemi oraz obejrzeć galerię dinozaurów z naturalnej wielkości ryczącym i ruchomym dinozaurem.

 • Science Museum - odwiedzisz jedno z najsłynniejszych muzeów w Wielkiej Brytanii! Eksponaty prezentowane w muzeum pochodzą z różnych dziedzin nauki i techniki. W zbiorach znajdują się zespoły eksponatów związane z działalnością brytyjskich wynalazców takie jak pionierskie maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.

 • Victoria and Albert Museum - odwiedzając to miejsce zobaczycie największą na świecie kolekcję poświęconą sztuce i rzemiosłu artystycznemu, znaleźć tutaj można ponad tysiącletnie książki, ceramikę, wyroby ze szkła i metalu, meble, biżuterię oraz stroje.

 • Museum od London - w tym miejscu zapoznasz się z burzliwą historią stolicy Wielkiej Brytanii od czasów prehistorycznych aż po współczesność. Kolekcja muzeum zawiera ponad milion eksponatów: archiwa archeologiczne, stroje i dekoracje oraz fotografie.

Kolejnym miejscem, które zobaczysz to jedyny tego typu w Europie zwodzony most - Tower Bridge, zbudowana w stylu wiktoriańskim licząca blisko 200 lat, konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.

Wizyta w British Museum pozwoli odbyć podróż w czasie do starożytności.
Przejdziesz obok Pałacu Buckingham - oficjalna rezydencja monarchów brytyjskich - jedyny na świecie pałac, który wciąż pełni swoją pierwotną funkcję. Podczas wizyty w tym miejscu zobaczysz oficjalną zmianę warty.

Przechodząc koło Houses of Parliament spotkasz się z wielką polityką i historią monarchii brytyjskiej, a później zrobisz sobie zdjęcie z Big Ben.

Spacerem przejdziesz się na Piccadilly Circus - jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End.
Niedaleko  Piccadilly Circus  znajduje się - China Town, czyli londyńska kolebka kultury chińskiej.

Wraz z pozostałymi uczestnikami obozu odwiedzicie także słynną dzielnicę artystyczną Camden Town. Nie znajdziecie tu wielkich sieciówek ponieważ Camden znane jest jako centrum mody alternatywnej. Skóra, ćwieki i glany - typowy widok, alternatywna oaza z dala od królewskiego prestiżu i parlamentu. Bardzo często, tutejsze fasady budynków ozdabiają polityczne komentarze, a intensywne barwy składają hołd sztuce Pop Art.

Podczas zwiedzania Londynu zobaszysz także Hyde Park - jeden z kilku królewskich parków w środku zatłoczonego miasta.

Jednym z miejsc sakralnych, które zobaczysz podczas spaceru będzie najważniejsza świątynia anglikańska w Londynie - Westminister Abbey, w której odbywają się wszystkie najważniejsze uroczystości państwowe m.in koronacje królów, czy zawieranie sakramentu małżeństwa przez monarchów.

W centralnej części Londynu znajduje się plac - Trafalgar Square, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Na placu znajdują się pomniki: Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Cechą charakterystyczną placu jest ustawiona na środku 55 - metrowa kolumna Nelsona. Przechodząc przez Trafalgar Square dojdziecie do National Gallery, galerii sztuki – prezentującej kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha.

Będziesz mieli okazję zrobić prawdziwy shopping w domu towarowym Harrods. Znajduje się w nim ok. 330 sklepów zajmujących powierzchnię ok. 20 000 m2.

Covent Garden jest dzielnicą, w której spotykają się artyści, cyrkowcy, muzycy oraz zwykli ludzie. Centralną częścią Covent Garden jest Piazza - liczący sobie ponad 500 lat targ, na którym można kupić świeże owoce, warzywa, kwiaty oraz pamiątki.

Londyński sklep M&M's World - zajmuje 4 piętra na łącznej powierzchni 3200 m2, a jego wybudowanie kosztowało 10 mln funtów! Jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny świat M&M's w Europie. Sklep poza słodyczami oferuje naczynia, szkło, pościel i biżuterię, zabawki, ubrania, torby. Wśród wielu atrakcji można zobaczyć m.in. wielką czekoladową ścianę, interaktywne ekrany i drażetkowy żyrandol - SMACZNEGO!

Wizyta w Londynie nie byłaby kompletna gdyby nie przejazd słynnym double decker busem - czyli piętrowy autobus, który jest typowym brytyjskim środkiem komunikacji naziemnej.

A jeśli czas i chęci  pozwolą proponujemy dodatkowo bezpłatne zwiedzenie dla chętnych:
- Imperial War Museum - Muzeum zostało założone dla upamiętnienia poległych podczas I wojny światowej. Kolekcja muzeum była uzupełniana podczas II wojny światowej. Obecnie w muzeum znajdują się eksponaty ze wszystkich brytyjskich konfliktów zbrojnych.
- Museum of London Docklands - odwiedzając to miejsce poznasz długą i nadzwyczaj burzliwą historię wschodniej części Londynu oraz londyńskiego portu.

Program podróży:

1 dzień - wylot z Warszawy do Londynu w godzinach rannych (długość lotu ok. 2 godz.), transfer komunikacją miejską do miejsca spotkania z grupą autokarową, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
2-8 dzień - codzienne zajęcia językowe; zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Brighton oraz do Sea Life Aquarium
9 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wylot z Londynu do Warszawy w godzinach rannych (długość lotu ok. 2 godz.)

Wycieczki fakultatywne

Możliwość dokupienia na miejscu

 • MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - wizyta w najbardziej znanym muzeum na świecie, gdzie spotkasz kilkaset figur, naturalnej wielkości, przedstawiających piosenkarzy, aktorów, sportowców  oraz znanych polityków. Wśród nich znajdziecie m.in. Marylin Monroe, Elvisa Presleya, Davida Beckhama, Madonne, a nawet Dalajlame, Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.
  Cena: 26 GBP

 • SHREK ADVENTURE - najnowszy park rozrywki znajdujący się w samym centrum Londynu. Dzięki Merlin Entertainments i wytwórni filmowej DreamWorks  wspólnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym osłem można przeżyć przygodę życia.
  Cena: 18 GBP

 • LONDON DUNGEON -atrakcja dla wielbicieli horroru i grozy. I to o mocnych nerwach! Poznaj historię Londynu od najmroczniejszej strony.
  Cena: 18 GBP

 • LONDON EYE - jeżeli chcesz zobaczyć panoramę Londynu z lotu ptaka, musicie wybrać się na słynne Londyńskie Oko, które jest największym na świecie kołem widokowym.
  Cena: 23 GBP

 • TOWER OF LONDON - czyli Twierdza Londyńska, która przez setki lat była siedzibą władców Anglii. Zobaczycie tu insygnia koronacyjne: królewski pierścień, jabłko, berło z krzyżem oraz koronę brytyjską, zbroję oraz broń.
  Cena: 21 GBP

Cena zawiera

 • przelot samolotem na trasie Warszawa–Londyn–Warszawa,

 • transfer z/na lotnisko komunikacją miejską,

 • zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin,

 • program, 

 • opiekę kadry: kierownika, lektorów - wychowawców,

 • ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie,

 • obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Londynie,

 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe

 Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii WIZZAIR (Turnus 1,2,4,5) lub BRITISH AIRWAYS (Turnus 3). Limit bagażu: 20 kg bagaż+bagaż podręczny. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 GBP+ wycieczki fakultatywne. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska) w wysokości:
dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 110 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później -> 100 GBP.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 5,0 PLN

 

Informacje transportowe

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii WIZZAIR (LNS1,2,4,5) lub BRITISH AIRWAYS (LNS 3). Limit bagażu: 20 kg bagażu głównego + bagaż podręczny. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Warszawa: Lotnisko im. F. Chopina: zbiórka na TERMINALU A, Hala Odlotów

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
26.06 04.07 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa
03.07 11.07 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa
10.07 18.07 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa
17.07 25.07 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa
24.07 01.08 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa
31.07 08.08 2,999.00 zł
3099 zł
Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (80.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (70.00)
Gwarancja Stałej Ceny (60.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (150.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

8.00-18.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x