Strona główna » Obozy » Anglia »

Obóz językowy Londyn ze zwiedzaniem Brighton SAMOLOT

Baw się, zwiedzaj i ucz się angielskiego na wakacjach! Zwiedzanie Sea Life Aquarium oraz cały dzień w Brighton i wiele innych atrakcji! Poczujesz się jak prawdziwy Londyńczyk, poznasz brytyjskie zwyczaje, kuchnię oraz modę!

Do Londynu samolotem!

Keep calm because English is fun and crazy! Z Nami przekonasz się, że nauka języka angielskiego może być zabawna i przyjemna! Przełam barierę językową dobrze się przy tym bawiąc! Poznasz nowe, interesujące osoby, zobaczysz światowej sławy zabytki, doświadczysz jaka w rzeczywistości jest brytyjska kultura, zrobisz owocne zakupy na słynnych wyprzedażach, a to wszystko po angielsku! Nie ma nic lepszego niż nauka języka w jego naturalnym otoczeniu!

Keep calm and lern Eanglish! Jeszcze nigdy nauka języka angielskiego nie była tak przyjemna! Tylko z nami możesz się o tym przekonać. Przełamiesz barierę językową, poznasz nowych interesujących ludzi, zobaczysz słynne zabytki, doświadczysz jaka naprawdę jest brytyjska kultura, zrobisz zakupy na wyprzedażach. Wszystko w języku angielskim w naturalnym otoczeniu!

LONDYN - Stolica Wielkiej Brytanii, różnorodne miasto kontrastów, mody oraz zakupów. Przyciąga turytów za sprawą popularnych zabytków, muzeów, rozległych parków miejskich, licznych miejsc rozrywki oraz słynnych sklepów. To miejsce w którym wszyscy szybko się aklimatyzują i dobrze czują! Tutaj będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Przekonajcie się sami jak smakuje język w oryginalnym otoczeniu!

Zakwaterowanie

 Uczestnicy zakwaterowni zostaną u brytyjskich rodzin z klasy średniej na obrzeżach Londynu w pokojach 2, 3, 4 – osobowych. Stworzy to fantastyczną okazję do zapoznania się z tradycjami panującymi na Wyspach. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez angielskiego kontrahenta.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.

Śniadanie: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata Lunch: kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu) Obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, deser, herbata. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu u rodzin. Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu u rodzin

Galeria:

Program

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym - Londynie!

warsztaty językowe...

- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem języka angielskiego

aktywnie...

- codzienne zajęcia językowe
- w trakcie pobytu czeka na Was m.in.:

WYCIECZKA W PROGRAMIE!

- cały dzień w Brighton + Seven Sisters! Zobaczymy słynny nadmorski kurort leżący na Kanałem La Manche. Zwiedzimy Royal Pavilion - dawną rezydencję królewską, Brighton Pier - molo popularne wśród turytów i mieszkańców, ze względu na centrum rozrywki, które się tam znajduje. W miasteczku Seaford zobaczymy grupę siedmiu białych klifów (Seven Sisters). Krajobraz rozciągający się nad przepaścią urzeknie każdego.

A w LONDYNIE zobaczycie:

 • OCEANARIUM SEA LIFE LONDON AQUARIUM - NOWOŚĆ! Oceanarium znajduje się w centrum Londynu, w podziemiach niemal 100 letniego, zabytkowego London County Hall. Zobaczysz tutaj kolekcję organizmów słodko i słonowodnych, która z pewnością was oczaruje.

 • Natural History Museum - miejsce, które przybliży Ci dzieje naszej planety. Zobaczysz tam ponad 70 milionów eksponatów! Doświadczysz tutaj min.: symulowanego trzęsienia Ziemi oraz obejrzysz galerię dinozaurów wraz z ryczącym i ruchomym dinozaurem naturalnej wielkości.

 • Science Museum - jedno z najpopularniejszych muzeów w Wielkiej Brytanii! Eksponaty pochodzą z różnych dziedzin nauki i techniki. Związane są z działalnością brytyjskich wynalazców tj.: maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.

 • Victoria and Albert Museum - największy zbiór na świecie poświęcony sztuce i rzemiosłu artystycznemu. Znajdziecie tutaj ponad tysiącletnie książki, ceramikę, wyroby ze szkła i metalu, meble, biżuterię oraz stroje.

 • Museum od London - tutaj poznasz burzliwą historię stolicy Wielkiej Brytanii, od czasów prehistorycznych po współczesność. Znajduje się tam ponad milion eksponatów: archiwa archeologiczne, stroje i dekoracje oraz fotografie.

Kolejnym punktem zwiedzania jest most Tower Bridge, jedyny tego typu w Europie. Zbudowany w stylu wiktoriańskim, liczy blisko 200 lat. Konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.

W British Museum odbędziesz podróż w czasie do starożytności

Przejdziesz obok Pałacu Buckingham - oficjalna rezydencja monarchów brytyjskich - jedyny na świecie pałac, który wciąż pełni swoją pierwotną funkcję. Podczas wizyty w tym miejscu zobaczysz oficjalną zmianę warty.

Przechodząc koło Houses of Parliament spotkasz się z wielką polityką i historią monarchii brytyjskiej, a później zrobisz sobie zdjęcie z Big Ben.

Spacerem przejdziemy się na Piccadilly Circus, które jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End. W bliskiej odległości od Piccadilly Circus znajduje się londyńska kolebka kultury chińskiej, czyli China Town.

Odwiedzimy dzielnicę artystyczną - Camden Town, znaną jako centrum mody alternatywnej. Skóra, ćwieki i glany są tutaj codziennym widokiem. Dzielnica jest daleka od królewskiego prestiżu i parlamentu, a fasady budynków ozdabiają polityczne komentarze.

Podczas zwiedzania Londynu zobaszysz także Hyde Park - jeden z kilku królewskich parków w środku zatłoczonego miasta.

Zobaczymy także Westminister Abbey - najważniejszą świątynię anglikańską w Londynie, gdzie odbywają się wszystkie najwaniejsze uroczystośći państwowe m.in. zawieranie sakramentu małżeństwa przez monarchów, czy koronacje królów.

W samym centrum Londynu mieści się plac Trafalgar Square, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Znajdują się tutaj pomniki: Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Na środku placu ustawiona jest 55-metrowa kolumna Nelsona. Idąc przez Trafalgar Square dojdziemy do National Gallery, galerii sztuki – prezentującej kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha.

Zrobimy zakupy w domu towarowym Harrods, gdzie na powierzchni 20 000 m2 znajduje się ok. 330 sklepów.

Covent Garden jest dzielnicą, w której spotykają się artyści, cyrkowcy, muzycy oraz zwykli ludzie. Centralną częścią Covent Garden jest Piazza - liczący sobie ponad 500 lat targ, na którym można kupić świeże owoce, warzywa, kwiaty oraz pamiątki.

Pierwszy i jedyny świat M&M's w Europie - londyński sklep M&M's World - zajmuje 4 piętra na łącznej powierzchni 3200 m2. Poza słodyczami można tam kupić naczynia, szkło, pościel i biżuterię, zabawki, ubrania, torby. Atrakcjami są: wielka ściana czekoladowa, drażetkowy żyrandol, interaktywne ekrany.

Przejażdżka double decker busem, czyli piętrowym autobusem jest obowiązkowym punktem wizyty w Londynie, jest to typowy brytyjski środkek komunikacji naziemnej.

A jeśli czas i chęci  pozwolą proponujemy dodatkowo bezpłatne zwiedzenie dla chętnych:

- Imperial War Museum - muzeum upamiętniające ofiary I wojny światowej. Aktualnie znajdują się tam eksponaty ze wszystkich brytyjskich konfliktów zbrojnych.

- Museum of London Docklands - muzeum pozwala ponać burzliwą historię wschodniej części Londynu oraz londyńskiego portu.

Program podróży:

1 dzień - wylot z Warszawy do Londynu w godzinach rannych (długość lotu ok. 2 godz.), transfer komunikacją miejską do miejsca spotkania z grupą autokarową, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
2-8 dzień - codzienne zajęcia językowe; zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Brighton oraz do Sea Life Aquarium
9 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wylot z Londynu do Warszawy w godzinach rannych (długość lotu ok. 2 godz.)

Wycieczki fakultatywne

Możliwość dokupienia na miejscu

 • MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - zobaczysz tutaj kilkaset figur naturalnej wielkości przedstawiających piosenkarzy, aktorów, sportowców oraz znanych polityków m.in. Marylin Monroe, Davida Beckhama, Madonne, Elvisa Presleya, a także Dalajlame, Lecha Wałęsę i Jana Pawła II. Cena: 26 GBP

 • SHREK ADVENTURE - park rozrywki znajdujący się w samym centrum Londynu. Wspólnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym osłem będziecie świetnie się bawić. Cena: 18 GBP

 • LONDON DUNGEON - atrakcja dla ludzi o mocnych nerwach oraz wielbicieli horroru i grozy! Będziesz mieć możliwość poznania historii Londynu od najmroczniejszej strony. Cena: 18 GBP

 • LONDON EYE - jeżeli chcesz zobaczyć panoramę Londynu z lotu ptaka, musicie wybrać się na słynne Londyńskie Oko, które jest największym na świecie kołem widokowym. Cena: 23 GBP

 • TOWER OF LONDON - miejsce które przez setki lat było siedzibą władców Anglii. Można tutaj zobaczyć insygnia koronacyjne: królewski pierścień, jabłko, berło z krzyżem oraz koronę brytyjską, zbroję oraz broń. Cena: 21 GBP

   

Cena zawiera

 • przelot samolotem na trasie Warszawa–Londyn–Warszawa,

 • transfer z/na lotnisko komunikacją miejską,

 • zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin,

 • program, 

 • opiekę kadry: kierownika, lektorów - wychowawców,

 • ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie,

 • obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Londynie,

 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe

 Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii WIZZAIR (Turnus 1,2,4,5) lub BRITISH AIRWAYS (Turnus 3). Limit bagażu: 20 kg bagaż+bagaż podręczny. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 GBP+ wycieczki fakultatywne. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska) w wysokości:
dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 110 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później -> 100 GBP.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 5,0 PLN

Informacje transportowe

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii WIZZAIR (LNS1,2,4,5) lub BRITISH AIRWAYS (LNS 3). Limit bagażu: 20 kg bagażu głównego + bagaż podręczny. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Warszawa: Lotnisko im. F. Chopina: zbiórka na TERMINALU A, Hala Odlotów

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
17.07 25.07 brak miejsc Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (80.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (70.00)
Gwarancja Stałej Ceny (60.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (150.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x