Strona główna » Obozy » Malta »

Obóz językowy - Malta - program A lub B

To zobaczysz:

Malta to wyjątkowe wyspiarskie państwo o bogatej historii, kulturze i pięknych krajobrazach. Dzięki wpływom brytyjskim, angielski jest tam jednym z języków urzędowych, co daje możliwość doskonalenia umiejętności językowych. Zapraszamy na obóz, który łączy w sobie naukę w szkole językowej ze zwiedzaniem najciekawszych zabytków oraz odpoczynkiem nad ciepłym morzem. Zakwaterowanie u rodzin maltańskich stwarza okazję do ćwiczenia angielskiego w praktyce oraz do poznania życia codziennego Maltańczyków. Odwiedź z nami Maltę.

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów. Rodziny goszczące są starannie wybrane przez szkołę, a wymagania stawiane rodzinom konsultowane z biurem. Każdy etap współpracy jest na bieżąco monitorowany i weryfikowany.

 

Wyżywienie:

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:

 • śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa;
 • lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu);
 • obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, woda.

Galeria:

Ramowy plan obozów:

PROGRAM "A"

Obejmuje turnusy:
22.06-29.06.2019

06.07-13.07.2019
20.07-27.07.2019
03.08-10.08.2019
17.08-24.08.2019
24.08-31.08.2019

DZIEŃ 1 -
Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie


DZIEŃ 2 - PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

DZIEŃ 3 -  Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 10 EUR)

DZIEŃ 4 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok 8 EUR). Wieczór integracyjny.

DZIEŃ 5 - Zajęcia językowe w klasach. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy.

DZIEŃ 6 - Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. MDINA – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. RABAT – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła Wieczorem: gry i zabawy.

DZIEŃ 7 - COMINO – wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo. Plażowanie na „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: Koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok. 10 EUR.

DZIEŃ 8 - Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

PROGRAM "B"

Obejmuje turnusy:
29.06-06.07.2019

13.07-20.07.2019
27.07-03.08.2019
10.08-17.08.2019

DZIEŃ 1 -
Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.


DZIEŃ 2 - PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy

DZIEŃ 3 - Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 10 EUR)

DZIEŃ 4 - Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Po południu – plażowanie. MDINA – wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty.

DZIEŃ 5 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy. VALLETTA – spacer po stolicy Malty. Wieczorem: gry i zabawy.

DZIEŃ 6 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Wieczorem: integracja na plaży.

DZIEŃ 7 - Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. GOZO – zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem: zwiedzanie Victorii – stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay. Wieczorem: spacer i plażowanie.

DZIEŃ 8 - Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

Zajęcia językowe:

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH
Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE
Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

Cena zawiera:

 • przelot z Warszawy,
 • 7 noclegów u rodzin maltańskich,
 • suchy prowiant,
 • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch, kolacja),
 • opiekę wychowawców i kierownika, opieka medyczna,
 • realizację programu wg opisu,
 • ćwiczenia językowe w terenie
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 EUR, NNW - 7000 zł i bagaż – 800 zł,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej opłaty 190 EUR/os. płatnej u kierownika obozu za 16 lekcji języka angielskiego, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu, transfer z lotniska na Malcie (w dniu przylotu i wylotu), koszt wstępów i realizacji programu zwiedzania.
 • kosztu wypożyczenia leżaka i parasola: ok. 20 EUR/os.,
 • kosztu wejścia do Katedry św. Jana w Vallettcie 8 EUR/os. (program A),
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie,
 • dopłata za specjalną dietę uczestnika 200 zł/os.

Ważne informacje:

 - Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. 

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl Dokument musi być ważny minimum 90 dni od daty zakończenia imprezy.
- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Prosimy o zabranie legitymacji szkolnej, kieszonkowy słownik, adaptor do kontaktów elektrycznych, notes z długopisem.
- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu. 
Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 5 dni przed wylotem i przekazane uczestnikom w postaci komunikatu wyjazdowego
- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności.

 

Przelot:

 Przelot na trasie Warszawa - Malta - Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi AIR MALTA. Limit bagażu: główny 20 kg, podręczny 7 kg.

Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 5 dni przed wylotem i przekazane uczestnikom w postaci komunikatu wyjazdowego na stronie biura.

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
22.06 29.06 2,305.00 zł Program A
29.06 06.07 2,505.00 zł Program B
06.07 13.07 2,455.00 zł Program A
13.07 20.07 2,505.00 zł Program B
20.07 27.07 2,455.00 zł Program A
27.07 03.08 2,505.00 zł Program B
03.08 10.08 2,455.00 zł Program A
10.08 17.08 2,505.00 zł Program B
17.08 24.08 2,305.00 zł Program A
24.08 31.08 2,205.00 zł Program A

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta specjalna (200.00)
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (około 2,6% od ceny imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x