Strona główna » Obozy » Grecja »

Obóz młodzieżowy - Neos Pantalejmonas - Athina

To zobaczysz:

Riwiera Olimpijska

Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - piaszczyste plaże z lazurowym morzem, wysokie góry, kurorty z bogatym życiem nocnym, małe, wakacyjne wioski, oraz miejscowa kuchnia. Tutaj nie ma miejsca na nudę! Potężne pasmo górskie z najwyższym szczytem Olimp, znajduje się nad wybrzeżem blokując napływające z zachodu zimne powietrze czyniąc porę letnią wyjątkowo słoneczną.

 

Zakwaterowanie:

Hotel Athina

Znajduje się w miejscowości Neos Pantalejmonas, otoczony palmami oraz gajami oliwnymi. Pokoje są wieloosobowe z łazienkami, lodówką i balkonami. Tylko 700m od szerokiej, piaszczyst-żwirkowej plaży oraz jedynie 4 minuty do najbliższego sklepu! Na terenie hotelu Wi-Fi, basen z leżakami, bar, kort tenisowy, boisko do siatkówki.

 

 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie
(9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji)

Galeria:

Program podróży:

1 dzień Wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd przez Czechy, Słowację.
2 dzień Przejazd przez Węgry, Serbię, Macedonię. Przyjazd do Grecji w godzinach prannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3 – 11 dzień Program pobytu.
11 dzień Wykwaterowanie około godziny 10:00, czas wolny, obiad. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd przez Grecję, Bułgarię, Serbię.
12 dzień Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Powrót do kraju. Przyjazd do większości miast w Polsce dnia 13 w nocy i rano.

Program pobytu:

Grecja to kraj słodkiego lenistwa. To jednak nie znaczy że złapie Cię nuda ! Magiczne miejsce, pełne greckiej przyrody, śpiewające cykady, regionalna kuchnia i życzliwość tubylców na pewno spowodują, że w Twojej głowie narodzi się mnóstwo pomysłów… A my je spełnimy !

Riwiera Olimpijska - poznamy wybrzeże Riwiery Olimpijskiej

Spacery do pobliskich ciekawych miejsc:

Paralia – przespacerujemy się uliczkami miasteczka. W centrum Paralii jest duża, nowo wybudowana cerkiew o wspaniałej architekturze i cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Jej wnętrze zachwyciło nie jedną osobę bardziej niż forma zewnętrzna. Potężne kandelabry, żyrandole i moc przepięknych ikon. Ogromne wrażenie robią także ciężkie, ręcznie rzeźbione w drewnie, wykończenia cerkwi - także jej ławki i stale.

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga, obozów młodzieżowych

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Wycieczki lokalne:

UWAGA:
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

 • Wieczór Grecki – Wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka, buzuki oraz greckie wino pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
  Cena: 20 EUR/os.

 • Skiathos – Przeżyj z nami NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ podczas rejsu statkiem na wyspę Skiathos! Kapitan Costas i jego rodzina zapewnią Ci MOC niezapomnianych ATRAKCJI w rytmie największych HITÓW! Zobacz miasteczko Skiathos, gdzie kręcono film: *Mamma Mia*, zaurocz się PIĘKNEM malowniczych biało-niebieskich greckich domków, kup ORYGINALNE PAMIĄTKI a na koniec WYCHILLUJ na jednej z NAJPIĘKNIEJSZYCH plaż w Europie – Koukounaries ze złotym piaskiem! W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy i BITWY NA BALONY! Widziałeś kiedyś DELFINY? Podczas rejsu bardzo często nam towarzyszą!
  Cena: 45 EUR/os.

 • Meteory – Klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dziś po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
  Cena: 35 EUR/os.

 • Ateny – Wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
  Cena: 45 EUR/os.

W cenie:

 • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych

 • 9 noclegów

 • 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji

 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

 • Opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

 • 10 dni niezapomnianej zabawy

Poza ceną:

 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,

 • Opłata klimatyczno - administracyjna: 10 EUR/os.,

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalnie:

 • Wycieczki fakultatywne

 • Ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy

 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

Kwestie techniczne:

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13 - 18 lat.

Główna plaża jest kamienisto-żwirkowa, dlatego zalecamy wyposażyć się w specjalne obuwie do kąpieli w morzu.

Transport autokarem trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Przyjazd do Grecji w okolicach godziny 18:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Informacje wyjazdowe:

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Grecji jest paszport bądź dowód osobisty ważny 3 miesiące od daty powrotu.

PAMIĘTAJ aby wziąć ze sobą WAŻNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY. Bez jednego z tych dwóch dokumentów nie pojedziesz z nami na obóz.. A przecież nie może Cię zabraknąć !

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na min. 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.06 08.07 brak miejsc
06.07 17.07 brak miejsc
15.07 26.07 brak miejsc
24.07 04.08 brak miejsc
02.08 13.08 brak miejsc
11.08 22.08 1,699.00 zł
20.08 31.08 1,599.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
Kup Sobie Spokój (80.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x