Strona główna » Obozy » Grecja »

Obóz młodzieżowy - Neos Pantalejmonas - Athina (Sezon 2018)

To zobaczysz:

Riwiera Olimpijska

Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - piaszczyste plaże z lazurowym morzem, wysokie góry, kurorty z bogatym życiem nocnym, małe, wakacyjne wioski, oraz miejscowa kuchnia. Tutaj nie ma miejsca na nudę! Potężne pasmo górskie z najwyższym szczytem Olimp, znajduje się nad wybrzeżem blokując napływające z zachodu zimne powietrze czyniąc porę letnią wyjątkowo słoneczną.

 

Zakwaterowanie:

Hotel Athina

Znajduje się w miejscowości Neos Pantalejmonas, otoczony palmami oraz gajami oliwnymi. Pokoje są wieloosobowe z łazienkami, lodówką i balkonami. Tylko 700m od szerokiej, piaszczyst-żwirkowej plaży oraz jedynie 4 minuty do najbliższego sklepu! Na terenie hotelu Wi-Fi, basen z leżakami, bar, kort tenisowy, boisko do siatkówki.

 

 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie
(9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji)

Galeria:

Program podróży:

1 dzień Wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd przez Czechy, Słowację.
2 dzień Przejazd przez Węgry, Serbię, Macedonię. Przyjazd do Grecji w godzinach prannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3 – 11 dzień Program pobytu.
11 dzień Wykwaterowanie około godziny 10:00, czas wolny, obiad. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd przez Grecję, Bułgarię, Serbię.
12 dzień Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Powrót do kraju. Przyjazd do większości miast w Polsce dnia 13 w nocy i rano.

Program pobytu:

Grecja to kraj słodkiego lenistwa. To jednak nie znaczy że złapie Cię nuda ! Magiczne miejsce, pełne greckiej przyrody, śpiewające cykady, regionalna kuchnia i życzliwość tubylców na pewno spowodują, że w Twojej głowie narodzi się mnóstwo pomysłów… A my je spełnimy !

Riwiera Olimpijska - poznamy wybrzeże Riwiery Olimpijskiej

Spacery do pobliskich ciekawych miejsc:

Paralia – przespacerujemy się uliczkami miasteczka. W centrum Paralii jest duża, nowo wybudowana cerkiew o wspaniałej architekturze i cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Jej wnętrze zachwyciło nie jedną osobę bardziej niż forma zewnętrzna. Potężne kandelabry, żyrandole i moc przepięknych ikon. Ogromne wrażenie robią także ciężkie, ręcznie rzeźbione w drewnie, wykończenia cerkwi - także jej ławki i stale.

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga, obozów młodzieżowych

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Wycieczki lokalne:

UWAGA:
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

 • Wieczór Grecki – Wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka, buzuki oraz greckie wino pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
  Cena: 20 EUR/os.

 • Skiathos – Przeżyj z nami NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ podczas rejsu statkiem na wyspę Skiathos! Kapitan Costas i jego rodzina zapewnią Ci MOC niezapomnianych ATRAKCJI w rytmie największych HITÓW! Zobacz miasteczko Skiathos, gdzie kręcono film: *Mamma Mia*, zaurocz się PIĘKNEM malowniczych biało-niebieskich greckich domków, kup ORYGINALNE PAMIĄTKI a na koniec WYCHILLUJ na jednej z NAJPIĘKNIEJSZYCH plaż w Europie – Koukounaries ze złotym piaskiem! W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy i BITWY NA BALONY! Widziałeś kiedyś DELFINY? Podczas rejsu bardzo często nam towarzyszą!
  Cena: 45 EUR/os.

 • Meteory – Klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dziś po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
  Cena: 35 EUR/os.

 • Ateny – Wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
  Cena: 45 EUR/os.

W cenie:

 • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych

 • 9 noclegów

 • 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji

 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

 • Opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

 • 10 dni niezapomnianej zabawy

Poza ceną:

 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,

 • Opłata klimatyczno - administracyjna: 10 EUR/os.,

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalnie:

 • Wycieczki fakultatywne

 • Ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy

 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

Kwestie techniczne:

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13 - 18 lat.

Główna plaża jest kamienisto-żwirkowa, dlatego zalecamy wyposażyć się w specjalne obuwie do kąpieli w morzu.

Transport autokarem trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Przyjazd do Grecji w okolicach godziny 18:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Informacje wyjazdowe:

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Grecji jest paszport bądź dowód osobisty ważny 3 miesiące od daty powrotu.

PAMIĘTAJ aby wziąć ze sobą WAŻNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY. Bez jednego z tych dwóch dokumentów nie pojedziesz z nami na obóz.. A przecież nie może Cię zabraknąć !

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na min. 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
11.08 22.08 1,449.00 zł
20.08 31.08 1,349.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
Kup Sobie Spokój (80.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x