Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Makarska, Apartament Nika 3* Wiedeń, Split i Trogir w cenie

To zobaczysz:

Makarska – niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie! Z jednej strony pasmo wysokich gór Biokovo, a z drugiej morze z najlepszymi w Chorwacji plażami. Jest najbardziej młodzieżową chorwacką miejscowością turystyczną! Wieczorny gwar młodych ludzi z całego świata sprawia niesamowite wrażenie. Sercem Makarskiej jest przepiękna starówka z tarasowo wybudowanym placem. Wybrzeże tworzy białe, piaszczysto żwirowe obramowanie miasta i okolicy. Szeroka plaża, krystalicznie czysta woda i niezawodne słońce, to nie jedyne walory Makarskiej.

Zakwaterowanie:

Pensjonat położony w samym centrum Makarskiej – kilka kroków od starego rynku i głównej staromiejskiej ulicy – Kalelarga. Stąd jest już bardzo blisko na słynną Makarską promenadę nadmorską oraz plażę. Obiekt składa się z dwóch budynków otaczających wspólny dziedziniec, na którym znajdują się stół i ławy, fontanna oraz grill.

Do dyspozycji gości oddane są pokoje 2 i 3 osobowe wyposażone w łazienki, TV, bezpłatną klimatyzację oraz dostęp do Wi-Fi. Goście mogą korzystać ze wspólnych tarasów znajdujących się na poszczególnych piętrach. Na parterze jednego z budynków znajduje się restauracja gdzie serwowane są posiłki – zgodnie z wykupioną ofertą.

Wyżywienie:

Trzy razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Napoje serwowane do posiłków. Prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

PODRÓŻ - Wyjeżdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. W godzinach popołudniowych przyjeżdżamy do WIEDNIA. Zwiedzamy miasto z licencjonowanym przewodnikiem. W programie:
Stare Miasto: Katedra św. Szczepana, Kartnerstrasse, Hofburg; zabytki wokół Ringu: Park Miejski, Opera (z zewnątrz), Plac Marii Teresy, Teatr Dworski, Parlament, Ratusz, Kościół Wotywny, Schonbrunn – spacer po ogrodach (opcjonalnie wejście do pałacu); Wzgórze Kahlenberg w Lasku Wiedeńskim lub Prater – park rozrywki. W godzinach wieczornych wyjeżdżamy w kierunku Chorwacji.


WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach południowych drugiego dnia. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu a pobyt zakończymy obiadem.


PODRÓŻ POWROTNA - Rozpoczniemy ją w godzinach popołudniowych. Przejazd do SPLITU a następnie TROGIRU na zwiedzanie. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Słowenie, Austrię, Czechy. Granicę przekroczymy w Cieszynie, w godzinach rannych dnia następnego.

Wycieczki fakultatywne:

JECIORA PLITVICKIE - Miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Chorwacji. Jeziora wyróżniają się niesamowitym kolorem wody, imponującymi wodospadami, niepowtarzalną przyrodą oraz jaskiniami. Wszystko do wchodzi w skład Parku Narodowego Jezior Plitvickich. Cena 55 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 237 zł/os. (płatne na miejscu).
MOSTAR I POĆITEJL - Zwiedzanie Mostaru, jednego z największych ośrodków handlowych dawnego cesarstwa otomańskiego. Podziwianie słynnego tureckiego Starego Mostu odbudowanego po zniszczeniach wojennych, starego bazaru tureckiego, meczetu. Przejazd do warownego miasta Počitelj z typowo osmańską architekturą oraz z piękną panoramą rzeki Neretwy. Cena 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne na miejscu).
DUBROVNIK Z NEUM - Dubrownik nazywany jest „Perłą Adriatyku” nie bez przyczyny. Jest miastem pełnym historii z zachowanym systemem murów obronnych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. To miejsce zostało wielokrotnie zniszczone w wyniku różnych wojen. Ale nadal zostały zachowane piękne zabytki – główna ulica Stradun z fontanną Onufrego, klasztorem franciszkanów, katedrą, pałacem rektorów i kościołem św. Błażeja. Neum to jedyne miasto Bośni i Hercegowiny z dostępem do morza. Charakteryzuje się licznymi nekropoliami i pomnikami z okresu starożytności. Cena 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne na miejscu).
RAFTING NA RZECE CETINA - Jest to spływ pontonowy na rzece przepływającej przez pobliskie miasto. Jedną z atrakcji jest możliwość skoku ze skałek oraz kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne na miejscu).
REJS STATKIEM NA WYSPĘ HVAR - Jest to wyspa położona naprzeciwko riwiery Makarskiej o najwspanialszych plażach na świecie. Podczas rejsu statkiem istnieje możliwość skosztowania ryby z grilla, regionalnych trunków i plażowania. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne na miejscu).
TROGIR Z WODOSPADAMI „KRKA” - Trogir jest to urokliwa wysepka upstrzona imponującymi wodospadami. Ponadto na wyspie znajduje się wiele wąskich uliczek i tajemniczych bram. Zwiedzanie Parku narodowego Krka założonego w dolnym biegu rzeki o tej samej nazwie. W centralnej jego części znajduje się Jezioro Visovac. W Parku wyznaczono przestrzeń do kąpieli dla turystów w pobliżu największego wodospadu. Cena 50 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).
WODOSPADY KRAVICA I MEDJUGORIE - Przejazd wzdłuż wybrzeża adriatyckiego z malowniczą panoramą delty Neretwy. Zwiedzanie Medjugorie z wizytą w sanktuarium, czas wolny na zakup dewocjonaliów i spacery oraz wejście na Wzgórze Ukazania. Zwiedzanie wodospadów Kravica – grupy wodospadów położonych wzdłuż rzeki Trebižat w Bośni i Hercegowinie. Rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a ze względu na krystalicznie czystą wodę jest popularnym miejscem kąpieli. Cena 35 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 151 zł/os. (płatne na miejscu).

W cenie:

 • zwiedzanie WIEDNIA, SPLITU I TROGIRU
 • ubezpieczenie KL (20.000 euro), NNW (7.000 zł), BP (800) zł
 • realizację programu pobytu,
 • transport autokarem klasy LUX,
 • zakwaterowanie w Apartamencie Nika,
 • wyżywienie 3 razy dziennie z napojami,
 • prowiant na drogę powrotną
 • opiekę pedagogiczną, medyczną

Poza ceną:

 • obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu) - 10 euro,
 • obowiązkowa dopłata programowa - 30 EUR (płatna na miejscu, związana z realizacją programu pobytu oraz zwiedzaniem Wiednia, Splitu, Trogiru)
 • dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast,
 • wycieczki lokalne,
 • opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
 • kaucja zwrotna - 20 euro
 •  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os. (opłata automatycznie wliczona w cenę)

RABATY

STEJA GROUPS
Wyjeżdżacie w 5 lub więcej osób?
Zniżka 100 zł na każdą z osób!
Wszystkie osoby dokonują rezerwacji jednocześnie.
Promocja jest ograniczona i może zostać zakończona w dowolnym momencie.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami!
-----
STEJA FRIENDS
Jedziesz z nami kolejny raz?
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach jeden raz - zniżka 50 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach dwa razy - zniżka 70 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach powyżej dwóch razy - zniżka 100 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FAMILY
-----
STEJA FAMILY
Chcesz pojechać z rodzeństwem?
Dla dwójki zniżka 50 zł/os.
Dla trójki zniżka 70 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FRIENDS

Promocja majowa:
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 
Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bulgarian Air Charter. Limit bagażu 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny.

Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Promocja majowa
26.06 06.07 2,099.00 zł 1,899.00 zł
04.07 14.07 2,099.00 zł 1,899.00 zł
12.07 22.07 2,099.00 zł 1,899.00 zł
20.07 30.07 2,099.00 zł 1,899.00 zł
28.07 07.08 2,099.00 zł 1,899.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (2,5% wartości imprezy)
Gwarancja niezmienności ceny (39.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x