Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Makarska - Bonaca

To zobaczysz:

Makarska – niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie! Z jednej strony pasmo wysokich gór Biokovo, a z drugiej morze z najlepszymi w Chorwacji plażami. Jest najbardziej młodzieżową chorwacką miejscowością turystyczną! Wieczorny gwar młodych ludzi z całego świata sprawia niesamowite wrażenie. Sercem Makarskiej jest przepiękna starówka z tarasowo wybudowanym placem. Wybrzeże tworzy białe, piaszczysto żwirowe obramowanie miasta i okolicy. Szeroka plaża, krystalicznie czysta woda i niezawodne słońce, to nie jedyne walory Makarskiej.

Zakwaterowanie:

HOTEL BONACA **+ klimatyzacja w pokojach
Znajduje się 80 metrów od plaży, w otoczeniu lasów sosnowych i tylko 15 minut spacerem od centrum miasta Makarska. W pobliżu znajduje się znana wykuta w skale dyskoteka Deep Club. Hotel oferuje 80 komfortowo urządzonych pokoi. Pokoje klimatyzowane z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT oraz telefonem. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, sala telewizyjna, kącik WiFi, taras, prywatny parking.

Wyżywienie:

Trzy razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja).
Napoje serwowane do posiłków.
Prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

PODRÓŻ - Wyjażdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. W nocy przejeżdżamy przez Czechy, przejazd do Wiednia - zwiedzanie z przewodnikiem, wyjazd w dalszą drogę ok godz. 22 giej, nocny przejazd przez Austrię, Słowenię
WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach około południowych drugiego dnia. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie, rejs na wyspę KRK, przejazd do Rijeki, spacer z pilotem po najważniejszych zabytkach.
PODRÓŻ POWROTNA - wyjazd do Polski ok godz. 21;00, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy. Granicę przekroczymy w Cieszynie.

PROGRAMY WYPOCZYNKU:
ACTIVE - wycieczki piesze; zwiedzanie kurortu wraz z centrum, starówką w stylu dalmatyńskim, sąsiednia Tucepi, parku narodowy Biokovo, Vepric - święte miejsce powstałe na pamiątkę Matki Boskiej z Lourdes, sport; siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, waterpolo.
RELAX - plażing-smażing na plaży i basenie;-) buszowanie po sklepach, giereczki w karty, gry planszowe, konkursy; najładniejsza rzeźba z piasku, najciekawsze zdjęcie z obozu, wybór miss i mistera.
NIGHTLIFE - codzienne wyjścia na dyskoteki, wieczorne buszowanie po sklepach oraz spacery po plaży.

Wycieczki lokalne:

  • SPLIT I OMIŚ - Zwiedzanie Splitu – największego miasta Dalmacji m. in. Stare Miasto, pałac Dioklecjana, starówka. Omiś szczyci się niezwykle szeroka plażą i prowadzącym z niej w kierunku centrum miasta nadmorskim bulwarem. Ponadto w mieście znajdują się liczne bary, restauracje i sklepy. Jest to jeden z najbardziej bajecznych regionów w Chorwacji. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne na miejscu).

  • JEZIORA PLITVICKIE - Miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Chorwacji. Jeziora wyróżniają się niesamowitym kolorem wody, imponującymi wodospadami, niepowtarzalną przyrodą oraz jaskiniami. Wszystko do wchodzi w skład Parku Narodowego Jezior Plitvickich. Cena 55 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 237 zł/os. (płatne na miejscu).

  • MOSTAR I POĆITEJL - Zwiedzanie Mostaru, jednego z największych ośrodków handlowych dawnego cesarstwa otomańskiego. Podziwianie słynnego tureckiego Starego Mostu odbudowanego po zniszczeniach wojennych, starego bazaru tureckiego, meczetu. Przejazd do warownego miasta Počitelj z typowo osmańską architekturą oraz z piękną panoramą rzeki Neretwy. Cena 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne na miejscu).

  • DUBROVNIK Z NEUM - Dubrownik nazywany jest „Perłą Adriatyku” nie bez przyczyny. Jest miastem pełnym historii z zachowanym systemem murów obronnych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. To miejsce zostało wielokrotnie zniszczone w wyniku różnych wojen. Ale nadal zostały zachowane piękne zabytki – główna ulica Stradun z fontanną Onufrego, klasztorem franciszkanów, katedrą, pałacem rektorów i kościołem św. Błażeja. Neum to jedyne miasto Bośni i Hercegowiny z dostępem do morza. Charakteryzuje się licznymi nekropoliami i pomnikami z okresu starożytności. Cena 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne na miejscu).

  • RAFTING NA RZECE CETINA - Jest to spływ pontonowy na rzece przepływającej przez pobliskie miasto. Jedną z atrakcji jest możliwość skoku ze skałek oraz kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne na miejscu).

  • REJS STATKIEM NA WYSPĘ HVAR - Jest to wyspa położona naprzeciwko riwiery Makarskiej o najwspanialszych plażach na świecie. Podczas rejsu statkiem istnieje możliwość skosztowania ryby z grilla, regionalnych trunków i plażowania. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne na miejscu).

  • TROGIR Z WODOSPADAMI „KRKA” - Trogir jest to urokliwa wysepka upstrzona imponującymi wodospadami. Ponadto na wyspie znajduje się wiele wąskich uliczek i tajemniczych bram. Zwiedzanie Parku narodowego Krka założonego w dolnym biegu rzeki o tej samej nazwie. W centralnej jego części znajduje się Jezioro Visovac. W Parku wyznaczono przestrzeń do kąpieli dla turystów w pobliżu największego wodospadu. Cena 50 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).

  • WODOSPADY KRAVICA I MEDJUGORIE - Przejazd wzdłuż wybrzeża adriatyckiego z malowniczą panoramą delty Neretwy. Zwiedzanie Medjugorie z wizytą w sanktuarium, czas wolny na zakup dewocjonaliów i spacery oraz wejście na Wzgórze Ukazania. Zwiedzanie wodospadów Kravica – grupy wodospadów położonych wzdłuż rzeki Trebižat w Bośni i Hercegowinie. Rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a ze względu na krystalicznie czystą wodę jest popularnym miejscem kąpieli. Cena 35 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 151 zł/os. (płatne na miejscu).

Wycieczki fakultatywne są usługą dodatkową, realizowaną przez lokalne agencje. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana. Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie są zależne od Biura Steja Travel.

W cenie:

- ubezpieczenie KL (20.000 euro), NNW (2.000 euro), BP (200 euro),
- realizację programu pobytu,
- transport autokarem klasy LUX,
- 8 lub 7 noclegów w Hotelu BONACA**+,
- wyżywienie 3 razy dziennie z napojami,
- prowiant na drogę powrotną,
- opiekę pedagogiczną, medyczną

Poza ceną:

- obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu) - 10 euro,
- dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast,
- wycieczki lokalne,
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
- kaucja zwrotna - 20 euro
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os.
- obowiązkowej dopłaty programowej - 20 EUR (obejmującej rejs na wyspę KRK oraz usługę lokalnego przewodnika w Wiedniu)
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki

Kwestie techniczne:

RABATY

STEJA GROUPS
Wyjeżdżacie w 5 lub więcej osób?
Zniżka 100 zł na każdą z osób!
Wszystkie osoby dokonują rezerwacji jednocześnie.
Promocja jest ograniczona i może zostać zakończona w dowolnym momencie.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami!
-----
STEJA FRIENDS
Jedziesz z nami kolejny raz?
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach jeden raz - zniżka 50 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach dwa razy - zniżka 70 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach powyżej dwóch razy - zniżka 100 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FAMILY
-----
STEJA FAMILY
Chcesz pojechać z rodzeństwem?
Dla dwójki zniżka 50 zł/os.
Dla trójki zniżka 70 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FRIENDS

---------------

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym.
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami.
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe:

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Zbiórka:

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
23.06 02.07 1,999.00 zł
30.06 10.07 1,999.00 zł
08.07 18.07 1,999.00 zł
16.07 26.07 1,999.00 zł
24.07 03.08 1,999.00 zł
01.08 11.08 1,999.00 zł
09.08 19.08 1,999.00 zł
17.08 26.08 1,999.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja niezmienności ceny (39.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (2,5% wartości imprezy)
Split i Omiś (129.00)
Jeziora Plitvickie (237.00)
Mostar i Pocitelj (172.00)
Dubrovnik z Neum (172.00)
Rafting na rzece Cetina (129.00)
Rejs statkiem na wyspę Hvar (129.00)
Trogir z wodospadami „KRK” (215.00)
Wodospady Kravica I Medjugorje (151.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x