Strona główna » Obozy » Polska » Rejony Górskie

Obóz młodzieżowy - Brenna - Rajd konny

Jesteś miłośnikiem jazdy konnej?

Jeśli tak, to zapraszamy do położonego w Beskidach Ośrodka Kolonijno - Wypoczynkowego "Hucuł", do turystycznej miejscowości Brenna. W dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów przeżyjesz swoje niezapomniane wakacje, pełne dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Znajdziesz tu świetną stadninę, która dysponuje jednym z największych w Polsce stad koni rasy huculskiej.

Konie te słyną z łagodnego usposobienia i wytrzymałości, a przede wszystkim doskonale sprawdzają się pod siodłem. W programie - poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu znajdą się również zajęcia rekreacyjne i integracyjne dla wszystkich. Odwiedzimy Park Turystyki w centrum Brennej, gdzie w trakcie wakacji odbywają się liczne imprezy kulturalne, animacje, zabawy i konkursy. Tam też zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy figurze Utopca - co jest miejscową tradycją. Poza tym czekają na nas gry i zabawy, spacery po okolicy, plażowanie i relaks nad rzeką, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczory filmowe.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy „Hucuł”
Ośrodek położony jest w Brennej, w dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienką, Wi-Fi i telewizorem. W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Obiekt otoczony jest dużym terenem rekreacyjnym. Do dyspozycji uczestników wiata grillowa.

Wyżywienie:

całodzienne (3 posiłki i deser) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 PLN turnus) lub bezglutenowej (100 PLN turnus).

Galeria:

Ramowy plan obozu:

Beskidzki rajd konny (RK) (12-17 lat)

Jeśli lubisz wyjazdy w teren, pewnie czujesz się w siodle i potrafisz samodzielnie zagalopować – to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Podczas konnych wycieczek przemierzymy malownicze fragmenty “Transbeskidzkiego Szlaku Konnego”.

Dowiesz się o czym należy pamiętać wybierając się konno w teren oraz jak przygotować siebie i konia do takiej wyprawy. W programie przewidujemy 5 godzin jazdy konnej na ujeżdżalni, z doskonaleniem techniki jazdy i pokonywania przeszkód (drągi, cavaletti itp.) oraz 5 wyjazdów w teren, podczas których spędzisz łącznie ok. 15 godzin w siodle.

Konno poznasz najbliższą okolicę i zdobędziesz beskidzkie szczyty: Błatnią i Trzy Kopce Wiślańskie. W programie również wykłady z psychologii koni oraz ciekawe materiały multimedialne. Umiejętności jeździeckie uczestników będą weryfikowane przez instruktorów w pierwszym dniu zajęć. Jeżeli umiejętności nie będą gwarantować bezpiecznego udziału w rajdzie to wtedy zaproponujemy udział w zmodyfikowanych zajęciach z grupą jeździecką w ośrodku.

Cena nie zawiera:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 PLN turnus) lub bezglutenowej (100 PLN turnus).

Kwestie techniczne:

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Na obóz należy zabrać odpowiedni strój do zajęć przewidzianych programem: buty do jazdy konnej lub inne z płaską podeszwą i niewielkim obcasem, bryczesy lub długie, dopasowane spodnie bez twardych szwów, atestowany kask jeździecki, kurtkę przeciwdeszczową. 

Informacje wyjazdowe:

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.30.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.30, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
22.06 02.07 1,799.00 zł
03.07 13.07 1,799.00 zł
14.07 24.07 1,999.00 zł
25.07 04.08 1,799.00 zł
05.08 15.08 1,799.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta specjalna (wegetariańska - od osoby za pobyt) (50.00)
Dieta specjalna (bezglutenowa - od osoby za pobyt) (100.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x