Strona główna » Obozy » Polska » Rejony Górskie

Obóz młodzieżowy - Brenna - Rajd konny

Jesteś miłośnikiem jazdy konnej?

Jeśli tak, to zapraszamy do położonego w Beskidach Ośrodka Kolonijno - Wypoczynkowego "Hucuł", do turystycznej miejscowości Brenna. W dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów przeżyjesz swoje niezapomniane wakacje, pełne dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Znajdziesz tu świetną stadninę, która dysponuje jednym z największych w Polsce stad koni rasy huculskiej.

Konie te słyną z łagodnego usposobienia i wytrzymałości, a przede wszystkim doskonale sprawdzają się pod siodłem. W programie - poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu znajdą się również zajęcia rekreacyjne i integracyjne dla wszystkich. Odwiedzimy Park Turystyki w centrum Brennej, gdzie w trakcie wakacji odbywają się liczne imprezy kulturalne, animacje, zabawy i konkursy. Tam też zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy figurze Utopca - co jest miejscową tradycją. Poza tym czekają na nas gry i zabawy, spacery po okolicy, plażowanie i relaks nad rzeką, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczory filmowe.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy „Hucuł”
Ośrodek położony jest w Brennej, w dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienką, Wi-Fi i telewizorem. W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Obiekt otoczony jest dużym terenem rekreacyjnym. Do dyspozycji uczestników wiata grillowa.

Wyżywienie:

całodzienne (3 posiłki i deser) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 PLN turnus) lub bezglutenowej (100 PLN turnus).

Galeria:

Ramowy plan obozu:

Beskidzki rajd konny (RK) (12-17 lat)

Jeśli lubisz wyjazdy w teren, pewnie czujesz się w siodle i potrafisz samodzielnie zagalopować – to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Podczas konnych wycieczek przemierzymy malownicze fragmenty “Transbeskidzkiego Szlaku Konnego”.

Dowiesz się o czym należy pamiętać wybierając się konno w teren oraz jak przygotować siebie i konia do takiej wyprawy. W programie przewidujemy 5 godzin jazdy konnej na ujeżdżalni, z doskonaleniem techniki jazdy i pokonywania przeszkód (drągi, cavaletti itp.) oraz 5 wyjazdów w teren, podczas których spędzisz łącznie ok. 15 godzin w siodle.

Konno poznasz najbliższą okolicę i zdobędziesz beskidzkie szczyty: Błatnią i Trzy Kopce Wiślańskie. W programie również wykłady z psychologii koni oraz ciekawe materiały multimedialne. Umiejętności jeździeckie uczestników będą weryfikowane przez instruktorów w pierwszym dniu zajęć. Jeżeli umiejętności nie będą gwarantować bezpiecznego udziału w rajdzie to wtedy zaproponujemy udział w zmodyfikowanych zajęciach z grupą jeździecką w ośrodku.

Cena nie zawiera:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 PLN turnus) lub bezglutenowej (100 PLN turnus).

Kwestie techniczne:

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Na obóz należy zabrać odpowiedni strój do zajęć przewidzianych programem: buty do jazdy konnej lub inne z płaską podeszwą i niewielkim obcasem, bryczesy lub długie, dopasowane spodnie bez twardych szwów, atestowany kask jeździecki, kurtkę przeciwdeszczową. 

Informacje wyjazdowe:

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.30.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.30, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
22.06 02.07 1,799.00 zł
1999 zł
03.07 13.07 1,899.00 zł
1999 zł
14.07 24.07 1,999.00 zł
25.07 04.08 1,799.00 zł
1999 zł
05.08 15.08 1,799.00 zł
1999 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dieta specjalna (wegetariańska - od osoby za pobyt) (50.00)
Dieta specjalna (bezglutenowa - od osoby za pobyt) (100.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x