Strona główna » Obozy » Węgry »

Obóz młodzieżowy - Węgry - Hajduszoboszlo - hotel Thermal Victoria

To zobaczysz:

 Hajduszoboszlo - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. 

 

Zakwaterowanie:

 Hotel Thermal Victoria *** położony w centrum miasta, ok. 300 m od kąpieliska termalnego. Do dyspozycji gości restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny, stół do tenisa, boisko do koszykówki, sejf, plac zabaw, Internet. Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV, radiem i lodówką.

Wyżywienie:

 Trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) – kuchnia węgierska, suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem. Suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal).

Galeria:

Ramowy plan obozu:

 1 dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację na Węgry.

2 dzień
Przyjazd do ośrodka w godzinach porannych, zakwaterowanie od godz. 14.00, obiad, zapoznanie z okolicą, kolacja, nocleg.

3–9 dzień

Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo - plażowanie i kąpiele w basenach – 3 bilety wejścia na kąpielisko-basen plażowy, zajęcia rekreacyjne, rozgrywki sportowe m.in. piłka siatkowa i wodna, tenis stołowy, kometki, zabawy integracyjne, dyskoteki; wycieczki fakultatywne (odbywają się przy ok. 20 osobach chętnych).

10 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie o godz. 9.00, obiad + suchy prowiant. Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Słowację.

11 dzień
powrót do Polski w godzinach rannych.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • Eger ok. 8000 HUF,
 • Budapeszt ok. 9000 HUF,
 • wejście do Aqua Parku basen plażowy ok. 2400 HUF,
 • Aquapark Extra całodzienny bilet wejścia na duże zjeżdżalnie ok. 5950 HUF,
 • Aquapark Standard – całodniowy bilet wstępu mini-zjeżdżalnie – ok. 4300 HUF.

Cena zawiera:

 •  8 noclegów
 • wyżywienie 3 x dziennie
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • transport autokarem
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, węgierską opiekę medyczną
 • ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż, CP)
 • 3 całodzienne bilety na kąpielisko basen plażowy
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • dodatkowych atrakcji i wycieczek fakultatywnych
 • obowiązkowej zwrotnej kaucji 25 EUR/os.
 • dojazdów z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie

 Uwaga!

Proponujemy zabrać z sobą ok. 10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców.

 

 

 

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl Dokument musi być ważny minimum 90 dni od daty zakończenia imprezy.

- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. Biuro Podróży nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki).

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. 

 

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
08.07 18.07 1,699.00 zł
16.07 26.07 brak miejsc
24.07 03.08 brak miejsc
01.08 11.08 brak miejsc

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (około 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x