Strona główna » Obozy » Macedonia »

Obóz młodzieżowy - Ochryda - Desaret

To zobaczysz:

Ochryda

Słynny wakacyjny kurort położony nad ogromnym Jeziorem Ochrydzkim – spędzając tam czas, możecie mieć wrażenie, że jesteście nad morzem. Ochryda posiada dobrą infrastrukturę turystyczną. Miasto z bogatą historią oraz wieloma zabytkami. Liczne plaże, a także krystaliczna woda daje wiele możliwości do spędzania wolnego czasu. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy sportu, plażowicze, jak i imprezowicze czy osoby nastawione na zwiedzanie. Dzięki atrakcyjnym cenom taksówek będziecie mieli możliwość za rozsądną opłatą odwiedzić najbardziej interesujące plaże w okolicy.

Zakwaterowanie:

Hotel Desaret***

Znajduje się na południu Macedonii, na wybrzeżu Jeziora Ohrydzkiego. Leży w słynnym wakacyjnym mieście Pestani – czekają tam na Was m.in. sklepy z pamiątkami, restauracje oraz mini market. W pobliżu mieści się historyczna miejscowość Ochryda (14 km) oraz Park Narodowy Galicica (1 km). Hotel oferuje swoim gościom przestronną restaurację, lobby bar (07.00-23.00), przestronny basen, bar przy basenie (10.00-18.00), bar na plaży (10.00-18.00), boisko wielofunkcyjne, Internet WI-FI (przy recepcji). Prywatna plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu, kamienista z łagodnym zejściem do jeziora, bezpłatne leżaki i parasole.

Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z widokiem na góry lub jezioro. Wszystkie posiadają łazienkę, telefon, TV/SAT oraz balkon lub taras.
Godzina zakwaterowania – do 14.00 (dzień przyjazdu), wykwaterowania – do 10.00 (dzień wyjazdu).

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie
śniadania (07.00-10.00),
obiady (12.00-14.00),
kolacje (19.00-21.00)
W formie bufetu.  Do obiadu i kolacji 1 napój w cenie - woda.

Galeria:

Wycieczka gratis:

OCHRYDA & ŚW.NAUM - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

STRUGA - spacer po mieście Struga.

ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

Program podróży:

1 DZIEŃ - wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Dla chętnych ciepły posiłek na trasie przejazdu (dodatkowo płatny ok.5 €/os.), przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię.
2 DZIEŃ - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych. Pierwsze świadczenie kolacja. Czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu, zapleczem obiektu, podział na grupy, nocleg.
3-10 DZIEŃ - wypoczynek oraz realizacja programu podczas pobytu + zapłacona wycieczka do OCHRYDA + Św.NAUM.
11 DZIEŃ - wykwaterowanie, ostatnie świadczenie obiad, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
12 DZIEŃ - ciąg dalszy przejazdu, przerwa na ciepły posiłek (w cenie). Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CO ZOBACZYSZ Z NAMI

  • OCHRYDA & ŚW.NAUM (w cenie obozu) - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

  • STRUGA - spacer po mieście Struga.

  • ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

  • AQUAPARK - Wycieczka do Aquaparku z basenami na powierzchni 1250 m2 nieopodal miejscowości Struga.

ŻYCIE NOCNE

Najpopularniejsze w okolicy cluby muzyczno-taneczne - Kadmo Beach & Club, Arena Ohrid.

POLSKIE ANIMACJE

Wszystkie nasze animacje prowadzone są przez polskich animatorów. To odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne osoby z pozytywnym nastawieniem i nieskończonymi pokładami energii. Animatorzy świetnie potrafią zintegrować grupę i skłonić młodzież do aktywnego wypoczynku. Na uczestników obozu codziennie czeka mnóstwo atrakcji - gry sportowe, turnieje, aerobik i wiele innych zabaw. Gwarantujemy, że każdy obozowicz znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudził.

Wycieczki lokalne:

  • OSIOŁKOWE SAFARI- Wycieczkę zaczniemy we wsi położonej ok. 20 km od miasta Ohryd - Kuratica na wysokości ok. 1100 metrów n.p.m. Jest to wyprawa dla miłośników górskich widoków w klimacie macedońskiego wiejskiego folkloru. Cena ok.29€

     

  • ALBANIA - Całodniowa wycieczka do Albanii, w programie zwiedzanie dwóch największych miast, stolicy Tirany oraz Durres - cena ok.39€

  • PARK NARODOWY MAVROVO & DEBAR SPA - Wycieczka idealna dla wszystkich miłośników przyrody (góry, rzeki, jeziora, parki narodowe) i wszystkich którzy chcą się zrelaksować podczas masażu lub w łaźniach termalnych. Cena ok. 49€

Wycieczka gratis:

OCHRYDA & ŚW.NAUM - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

STRUGA - spacer po mieście Struga.

ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

W cenie:

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC,
• 9 noclegów w Hotelu DESARET ***
• wyżywienie 3 x dzienie z wodą do obiadu i kolacji
• wycieczkę Miasto OCHRYDA + Św. Naum z rejsem po Czarnym Drinie
• wycieczka do ALBANII- Gratis
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opiekę ratownika wodnego
• polskie animacje
• ciepły posiłek w drodze powrotnej
• koszulkę
• opiekę pilota na trasie przejazdu oraz rezydenta podczas pobytu
• ubezpieczenie AXA KL 20 000€, NNW 2 000€ i bagaż 200€ + choroby przewlekłe
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.)

Poza ceną:

• taksa klimatyczna 15€/os/pobyt,
• obowiązkowo płatna kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.
• aquapark - 30 eur/ os. (opłata obowiązkowa)
• Wycieczki fakultatywne ( poza ofertą)

Kwestie techniczne:

Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji!!!
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta !
1. Prosimy Klientow o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20 kg, bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

JAK ZYSKAĆ NIŻSZĄ CENĘ

1. MINI GRUPKA - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 7 osób przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os.
2. Rabat w wysokości 2 % dla Stałych Klientów Organizatora imprezy turystycznej
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki - zaliczka to 100 zł w chwili podpisania umowy, dopłata do 29 % do 31.03.2018, dopłata do 100% wartości imprezy do 30 dni przed wyjazdem.

Informacje wyjazdowe:

Wiek uczestników 12-18 lat.
Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki dowody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

Możliwość wykupienia podczas dokonywania rezerwacji:
Gwarancja spokoju - usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 60zł/os.

 

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
24.07 04.08 1,839.00 zł
2389 zł
02.08 13.08 1,839.00 zł
2389 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja spokoju (60.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x