Strona główna » Obozy » Macedonia »

Obóz młodzieżowy - Ochryda - Desaret

To zobaczysz:

Ochryda

Historyczne miasto nad Jeziorem Ochrydzkim oraz popularny wakacyjny kurort. Choć leży nad jeziorem, to odnieść można wrażenie, że to kurort nadmorski. Liczne plaże, krystalicznie czysta woda oraz rozmiary jeziora, którego drugi brzeg ginie za horyzontem. Wiele możliwości spędzania czasu i bogata oferta sportowo-rekreacyjna. Szczególnie polecany dla osób nastawionych na rozrywki, kluby i dyskoteki oraz aktywne spędzanie czasu. Jest ciepło, pogodnie i błogo... Można zwiedzać (a jest co!) lub plażować. Ochryda posiada dobrą infrastrukturę turystyczną. Liczne zabytki i malownicze położenie to jedne z wielu atutów miasta. Inną zaletą są tanie taksówki, dzięki którym za rozsądne pieniądze można dojechać do najciekawszych plaż w okolicy.

Zakwaterowanie:

Hotel Desaret*** położony jest w południowej części Macedonii, na wybrzeżu Jeziora Ohrydzkiego. Znajduje się 14 km od historycznego miasta Ochryda w popularnym wakacyjnym miasteczku Pestani ze sklepami z pamiątkami, restauracjami i mini marketem, około 1 km od Parku Narodowego Galicica. Do dyspozycji gości, przestronna restauracja, lobby bar (07.00-23.00), przestronny basen, bar przy basenie (10.00-18.00), bar na plaży (10.00-18.00), boisko wielofunkcyjne, Internet WI-FI (przy recepcji).

Hotel posiada pokoje, 2 oraz 3 osobowe, wyposażone w łazienkę, TV/SAT, telefon, balkon lub taras. Pokoje posiadają widok na góry lub jezioro. Zakwaterowanie od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Prywatna plaża, bezpośrednio przy hotelu, kamienista z łagodnym zejściem do jeziora, bezpłatne leżaki i parasole.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie
śniadania (07.00-10.00),
obiady (12.00-14.00),
kolacje (19.00-21.00)
W formie bufetu.  Do obiadu i kolacji 1 napój w cenie - woda.

Galeria:

Wycieczka gratis:

OCHRYDA & ŚW.NAUM - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

STRUGA - spacer po mieście Struga.

ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

Program podróży:

1 DZIEŃ - wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Dla chętnych ciepły posiłek na trasie przejazdu (dodatkowo płatny ok.5 €/os.), przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię.
2 DZIEŃ - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych. Pierwsze świadczenie kolacja. Czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu, zapleczem obiektu, podział na grupy, nocleg.
3-10 DZIEŃ - wypoczynek oraz realizacja programu podczas pobytu + zapłacona wycieczka do OCHRYDA + Św.NAUM.
11 DZIEŃ - wykwaterowanie, ostatnie świadczenie obiad, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
12 DZIEŃ - ciąg dalszy przejazdu, przerwa na ciepły posiłek (w cenie). Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CO ZOBACZYSZ Z NAMI

  • OCHRYDA & ŚW.NAUM (w cenie obozu) - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

  • STRUGA - spacer po mieście Struga.

  • ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

  • AQUAPARK - Wycieczka do Aquaparku z basenami na powierzchni 1250 m2 nieopodal miejscowości Struga.

ŻYCIE NOCNE

Najpopularniejsze w okolicy cluby muzyczno-taneczne - Kadmo Beach & Club, Arena Ohrid.

POLSKIE ANIMACJE

Wszystkie nasze animacje prowadzone są przez polskich animatorów. To odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne osoby z pozytywnym nastawieniem i nieskończonymi pokładami energii. Animatorzy świetnie potrafią zintegrować grupę i skłonić młodzież do aktywnego wypoczynku. Na uczestników obozu codziennie czeka mnóstwo atrakcji - gry sportowe, turnieje, aerobik i wiele innych zabaw. Gwarantujemy, że każdy obozowicz znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudził.

Wycieczki lokalne:

  • OSIOŁKOWE SAFARI - Wycieczka dla amatorów górskich widoków w klimacie macedońskiego wiejskiego folkloru. Przygodę rozpoczniemy we wsi Kuratica położonej ok. 20 km od miasta Ohryd na wysokości ok. 1100 metrów n.p.m. - cena ok.29€

  • ALBANIA - Całodniowa wycieczka do Albanii, w programie zwiedzanie dwóch największych miast, stolicy Tirany oraz Durres - cena ok.39€

  • PARK NARODOWY MAVROVO & DEBAR SPA - Doskonała całodniowa wycieczka dla miłośników przyrody (góry, rzeki, jeziora, parki narodowe) i amatorów masażu i leczenia uzdrowiskowego w łaźniach termalnych z leczniczą wodą, cena ok. 49€

Wycieczka gratis:

OCHRYDA & ŚW.NAUM - Relaksacyjny rejs po jeziorze do kompleksu klasztornego Święty Naum. Urokliwe miejsce położone u źródeł rzeki Czarny Drin na terenie Parku Narodowego Galicica z najpiękniejszym monastyrem Macedonii Święty Naum. Podczas rejsu planowany postój w muzeum na wodzie w Zatoce Kości. Ostatnim etapem będzie rejs do miasta Ochryda oraz czas wolny na shopping.

STRUGA - spacer po mieście Struga.

ALBANIA - zwiedzanie miasta Pogradec - miasto w południowo-wschodniej Albanii, stolica okręgu Pogradec w obwodzie Korcza. Miasto jest położone nad Jeziorem Ochrydzkim.

W cenie:

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC,
• 9 noclegów w Hotelu DESARET ***
• wyżywienie 3 x dzienie z wodą do obiadu i kolacji
• wycieczkę Miasto OCHRYDA + Św. Naum z rejsem po Czarnym Drinie
• wycieczka do ALBANII- Gratis
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opiekę ratownika wodnego
• polskie animacje
• ciepły posiłek w drodze powrotnej
• koszulkę
• opiekę pilota na trasie przejazdu oraz rezydenta podczas pobytu
• ubezpieczenie AXA KL 20 000€, NNW 2 000€ i bagaż 200€ + choroby przewlekłe
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.)

Poza ceną:

• taksa klimatyczna 15€/os/pobyt,
• obowiązkowo płatna kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.
• aquapark - 30 eur/ os. (opłata obowiązkowa)
• Wycieczki fakultatywne ( poza ofertą)

Kwestie techniczne:

Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji!!!
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta !
1. Prosimy Klientow o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20 kg, bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

JAK ZYSKAĆ NIŻSZĄ CENĘ

1. MINI GRUPKA - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 7 osób przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os.
2. Rabat w wysokości 2 % dla Stałych Klientów Organizatora imprezy turystycznej
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki - zaliczka to 100 zł w chwili podpisania umowy, dopłata do 29 % do 31.03.2018, dopłata do 100% wartości imprezy do 30 dni przed wyjazdem.

Informacje wyjazdowe:

Wiek uczestników 12-18 lat.
Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki dowody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

 

Możliwość wykupienia podczas dokonywania rezerwacji:
Gwarancja spokoju - usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 60zł/os.

 

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
06.07 17.07 1,799.00 zł
2389 zł
15.07 26.07 1,799.00 zł
2389 zł
24.07 04.08 1,799.00 zł
2389 zł
02.08 13.08 1,799.00 zł
2389 zł
11.08 22.08 1,745.00 zł
2318 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja spokoju (60.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x