Strona główna » Obozy » Malta »

Obóz młodzieżowy - Malta - Gzira - Hotel BluBay Hotel&Apartments SAMOLOT

MALTA została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata (wg rankingu The Wall Street Journal z sierpnia 2015). Zaskoczy Cię różnorodność tej malowniczej wyspy: piękne wybrzeża, plaże pełne słońca, turkusowe, ciepłe morze, nadmorskie promenady. Bogata historia, zabytki i ukształtowanie terenu sprawiają, że wycieczki są ciekawe, a krajobraz zachwycający - Stare Miasto i mury miejskie w La Vallett`cie, pałac Auberge de Castille, historia Zakonu Kawalerów Maltańskich, dziedzictwo Rzymian, Fenicjan, Brytyjczyków. 

Kamieniste wybrzeża, klifowe wzniesienia, malownicze zatoczki, kolorowe miasta. Także wszyscy miłośnicy tańca, dobrej muzyki i przyjacielskich spotkań będą zachwyceni. Dyskoteki, puby i niekończąca się impreza w legendarnej, tętniącej całą dobę życiem, dzielnicy Paceville! Na Malcie w pełni wypoczniesz i na pewno zapomnisz o szkole! A atrakcje, które na Ciebie czekają, naładująCię pozytywną energią i zapewnią dobrą zabawę.

BluBay Hotel&Apartments 3*

Hotel jest zlokalizowany w miejscowowści Gzira. W pobliżu znajdują się: restauracje, sklepy, pizzerie i dyskoteki. Hotel dysponuje resturacją, basenem na dachu hotelu. Wi-Fi i sejf dodatkowo płatne.
Pokoje 
klimatyzowane, 3-4-osobowe z łazienkami, balkonem, LCD TV, telefonem, suszarką. 

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu z dużym wyborem potraw. Do posiłków podawana jest woda. 

Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: rano prowiant na drogę w dniu wyjazdu.

Galeria:

Ramowy plan obozu:

W programie m.in. przewidzieliśmy wycieczkę do stolicy. Do La Valletty dostaniemy się drogą morską, zapewni nam to dodatkowo atrakcję, jaką jest podziwianie wybrzeża wyspy z pokładu statku.


Przykładowy program pobytu wraz z cenami za dodatkowo płatne wycieczki:

1 dzień:
Sobota - Odprawa na lotnisku Okęcie. Przelot na Maltę, spotkanie z rezydentem na lotnisku i transfer do hotelu. Zakwaterowanie pod okiem Rezydenta. Spotkanie organizacyjne. Spacer do centrum Sliemy, zapoznanie się z okolicą. Obiadokolacja. Wieczorem - spacer promenadą po Sliemie.
2 dzień:
Śniadanie. Wypoczynek na basenie hotelowym lub plażowanie na pobliskiej plaży Balluta Bay. Obiadokolacja. Wieczorem - Sport Night – gry i zabawy ba boisku sportowym w Sliema.
3 dzień:
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna – Mdina – Silent City - zwiedzanie z przewodnikiem oraz film Mdina Experience byłej stolicy Malty, miejsca za którego murami czas zatrzymał się kilkaset lat temu, (kręcono tu m.in. sceny do Gry o Tron) (cena z transportem ok. 8 EUR). Obiadokolacja. Wyjście na dyskotekę (cena z transportem ok. 15 EUR)
4 dzień:
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna – Pool Party in Aria - zabawa dyskotekowa z częścią basenową (cena z transportem ok. 15 EUR) lub ewentualnie plażowanie na plaży Mellieha Bay (plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne). Obiadokolacja. Wieczorem - Wycieczka fakultatywna – Valletta by Night - zwiedzanie Valletty nocą (cena z transportem ok. 5 EUR).
5 dzień:
Śniadanie. Wycieczka do stolicy Malty Valletty. Rejs tramwajem wodnym (bilet zapewniony przez biuro). Spacer uliczkami Valletty. Zwiedzanie ogrodów Upper Barrakka Garden, podziwianie armatniej salwy honorowej, czas na zakup pamiątek i lunch. Obiadokolacja. Wyjście na dyskotekę – Feltom Party (cena z transportem ok. 15 EUR)
6 dzień:
Śniadanie. Wycieczka Fakultatywna – Comino. Przejazd na północny kraniec wyspy, skąd łódką popłyniemy na wyspę Comino, gdzie znajduję się popularna Blue Lagoon z turkusową wodą, plażowanie (cena z transportem ok. 23 EUR z lunchem na pokładzie statku). Obiadokolacja. Wieczorem - Wyjście na dyskotekę – Foam Party (cena z transportem ok. 15 EUR)
7 dzień:
Śniadanie. Wycieczka Fakultatywna – Blue Grotto - przejazd do wioski Zurrieq, możliwość spróbowania lokalnych specjałów m.in. Ftira – przepyszna kanapka z tuńczykiem i warzywami; kąpiele słoneczne oraz dla chętnych rejs statkiem by z bliska podziwiać Blue Grotto (cena z transportem ok. 15 EUR). Obiadokolacja. Wieczorem - Spacer promenadą po Sliemie, ewentualny shopping.
8 dzień:
Sobota - Śniadanie. Wykwaterowanie o godz. 06.00. Ok. 6:45 transfer na lotnisko. Przelot powrotny do Warszawy.

Wycieczki fakultatywne:

  •  Mdina – Silent City - zwiedzanie z przewodnikiem oraz film Mdina Experience byłej stolicy Malty, miejsca za którego murami czas zatrzymał się kilkaset lat temu, (kręcono tu m.in. sceny do Gry o Tron) (cena z transportem ok. 8 EUR). 
  • Pool Party in Aria - zabawa dyskotekowa z częścią basenową (cena z transportem ok. 15 EUR)
  • Valletta by Night - zwiedzanie Valletty nocą (cena z transportem ok. 5 EUR)
  • Comino - przejazd na północny kraniec wyspy, skąd łódką popłyniemy na wyspę Comino, gdzie znajduję się popularna Blue Lagoon z turkusową wodą, plażowanie (cena z transportem ok. 23 EUR z lunchem na pokładzie statku)
  • Blue Grotto - przejazd do wioski Zurrieq, możliwość spróbowania lokalnych specjałów m.in. Ftira – przepyszna kanapka z tuńczykiem i warzywami; kąpiele słoneczne oraz dla chętnych rejs statkiem by z bliska podziwiać Blue Grotto (cena z transportem ok. 15 EUR)


Atrakcje 2019:
W terminie 09-14.07.2019 na Malcie odbywa się słynna - Isle of MTV - coroczny festiwal muzyczny odbywający się na Malcie od 2007 roku. Jest jednym z największych muzycznych festiwali w Europie. Organizatorem festiwalu jest MTV. Follow us on @IsleofMTVMalta !!!

Cena zawiera: 

- 7 noclegów w BluBay Hotel&Apartments 3*
- wyżywienie HB w formie bufetu
- transport samolotem
- transfer busem z/na lotnisko na Malcie.
- ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
- opieka rezydenta w trakcie całego pobytu
- realizacja programu podróży

Cena nie zawiera: 

- wyciczki fakutatywne (ok. 60 Euro)
- dodatkowych posiłków nie ujętych w świadczeniach 
- dopłat do nadbagażu 
- transportu lokalnego
- taksy klimatycznej (0,50 EUR/dzień - dla osób powyżej 18 lat)
- obowiązkowej dopłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (15 zł)

Kwestie techniczne:

Sugerujemy kieszonkowe w wysokości ok. 80 EUR/pobyt (nie obejmuje programu fakultatywnego). Ze względu na bardzo atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem wśród uczestników program fakultatywny, sugerujemy zabranie wystarczających dodatkowych środków na jego realizację (ok 60 EUR).

Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, kremów z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, ręczników plażowych oraz adaptera sieciowego (angielskie gniazdka elektryczne). Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Informacje wyjazdowe:

Przelot samolotem linii Air Malta na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 12:30, przylot na Maltę o 15:20.
Wylot z Malty o 08:55, przylot do Warszawy o 11:40.

Zbiórka:

Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa Chopina przy stanowisku Almaturu. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska im. F. Chopina w Warszawie.
Transfer busem z/na lotnisko na Malcie.

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
15.06 22.06 2,299.00 zł
2514 zł
Warszawa
22.06 29.06 2,814.00 zł Warszawa
29.06 06.07 brak miejsc Warszawa
06.07 13.07 brak miejsc Warszawa
13.07 20.07 brak miejsc Warszawa
20.07 27.07 brak miejsc Warszawa
27.07 03.08 brak miejsc Warszawa
03.08 10.08 brak miejsc Warszawa
10.08 17.08 brak miejsc Warszawa
17.08 24.08 brak miejsc Warszawa
24.08 31.08 2,814.00 zł Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x