Strona główna » Obozy » »

Obóz młodzieżowy - Callela - Miami

To zobaczysz:

Marzysz o odpoczynku w klimatycznym hiszpańskim kurorcie cieszącym się popularnością młodzieży na całym świecie? Jeśli tak, to ten wyjazd jest stworzony właśnie dla Ciebie! Niezwykła kombinacja wypoczynku na plaży wraz z energiczną zabawą ze znajomymi sprawi, że będziesz miło wspominać ten czas spędzony w najbardziej temperamentnym kraju Europy. Hiszpańska zabawa słynie przede wszystkim z różnorodności, oryginalności i z tego, że kończy się dopiero późnym wieczorem.

COSTA BRAVA - czyli "dzikie wybrzeże", to zdecydowanie najbardziej urokliwy region Hiszpanii nazywany "skarbem hiszpańskiej riwiery". Zachwycające widoki, skaliste zbocza schodzące wprost do błękitnego morza, romantyczne zatoczki i piaszczyste plaże będące znakomitym miejscem odpoczynku dla wszystkich, spragnionych relaksu po ciężkich trudach roku szkolnego. Jego południowa część COSTA del MARESME słynie z przepięknych, piaszczysty plaż oraz gajów piniowych

CALELLA - jedna z najpopularniejszych i pełnych klimatu miejscowości na wybrzeżu Costa de Maresme. Uwielbiana przez młodzież za połączenie pełnego uroku starego miasta, przepięknej piaszczystej plaży (BLUE FLAG) oraz możliwości "night life" oferowanych przez miejscowość.

Zakwaterowanie:

Hotel Miami***  położony w centrum miasta w odległości tylko 5 minut od piaszczystej plaży oraz 200 metrów od starówki. Hotel ten ma wszystko to co niezbędne do komfortowego wypoczynku a nawet więcej. :) Całodobowa recepcja, restauracja, odkryty basen oraz pokoje 3-4 osobowe z łazienką czekają na Ciebie. W pokojach klimatyzacja za free. :) Na terenie hotelu dostępne jest Wi-Fi.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej, bufet szwedzki. Kuchnia europejska oraz lokalna. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Niemcy/Austria*, Włochy*, Francja (*dotyczy wybranych turnusów)nocny przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy
2 dzień - przejazd przez Hiszpanię, przyjazd do hotelu ok. godz. 18:00, kolacja, zakwaterowanie
3-9 dzień - wypoczynek w Hiszpanii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
10 dzień - śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Francję, Włochy*, nocny przejazd przez Niemcy/Austrię*, Czechy (*dotyczy wybranych turnusów)
11 dzień - przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

 

PROGRAM POBYTU:

 

Coś dla leniuchów...

- ciepłe kąpiele w morzu
- plażowanie, czyli ciężka praca nad opalenizną
- zabawy i konkursy na plaży
- obozowe rozgrywki sportowe (m.in. siatkówka)
- codzienne korzystanie z basenu hotelowego

Coś dla aktywnych...

- flash mob :)
- spacery po tętniących życiem ulicach Calelli
- korzystanie z okolicznych atrakcji
- wieczorne spacery po plaży
- rozgrywki sportowe (m.in.: beach volleybal, water polo, koszykówka)
- gra miejska
- konkurs najpiękniejsze zdjęcie zachodu słońca na wybrzeżu Costa Brava

DYSKOTEKI

Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okien naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. W niektórych czekają na Was nawet imprezy laser show i foam party!
Wstęp do dyskotek płatny ok. 15 EUR/wejście. Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia.

Wycieczki lokalne:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

 • BARCELONA I MONTSERRAT (wycieczka całodniowa) – zobaczycie: Sagradę Familię, Parc de la Ciutadella, Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok.20 EUR/os.), Plaza Portal de la Pau z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, spacer słynną ulicą La Rambla, pokaz Fuente Magica de Montjuic, średniowieczny klasztor Montserrat, drugi co do ważności (po Santiago de Compostela) ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii.
  Cena: 40 EUR/ 172 PLN

 • GIRONA i Figueres (wycieczka całodniowa) - z Nami odwiedzisz surrealistyczne muzeum Salvadora Dali, które jest równocześnie jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji związanych ze sztuką w całej Hiszpanii. Następnie zapraszamy do Gorony- nazywanej sercem Katalonii, mogącej poszczycić się jedną z 5 najlepiej zachowanych oraz najładniejszą starówką w Hiszpanii.
  Cena 22 EUR/ 95 PLN

 • TOSSA DE MAR (wycieczka półdniowa) – słynny kurort na Costa Brava do którego wybierzecie się statkiem. Miasto słynie ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Będziecie mieli możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.
  Cena: 23 EUR/ 99 PLN

 • WATERWORLD (wycieczka całodniowa) – tutaj czeka na Was woda w najlepszym wydaniu. Niezapomniane wrażenia w największym Aquaparku na wybrzeżu Costa Brava gwarantowane. W trakcie pobytu wypróbujecie bogatą infrastrukturę parku składającą się z przeróżnych zjeżdżalni, basenów z falami, rwącej rzeki czy kamikadze.
  Cena: 31 EUR/ 133 PLN

 • PORT AVENTURA (wycieczka całodniowa) – jeden z największych parków rozrywki w Europie, a na pewno największy w Hiszpanii. Port Aventura podzielony jest na pięć krain. Od razu po wejściu traficie do rejonu Śródziemnomorskiego, następnie przechodzicie do Dzikiego Zachodu, Meksyku, Chin, a zakończycie swoją podróż w Polinezji. W każdej krainie znajdziecie zarówno atrakcje dla odważnych, jak i dla tych, którzy lubią zdecydowanie mniejsze emocje. W parku jest ponad 100 atrakcji m.in.: Dragon Khan - największa kolejka górska w Europie, Furius Baco - najszybszy rollercoster czy Hurakan Condor - wystrzeliwana wieża.
  Cena: 51 EUR/ 220 PLN

W cenie:

 • transport autokarem,

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie w hotelu,

 • program,

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,

 • ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Poza ceną:

 • dopłaty transportowe,

 • wycieczki fakultatywne,

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki,

 • posiłki tranzytowe,

 • napoje do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój),

 • taksa klimatyczna,

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. 3,5 EUR (taksa klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia). Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych. Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (80.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (70.00)
Gwarancja Stałej Ceny (60.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (150.00)
Barcelona+Montserrat (172.00)
Girona+Figures (95.00)
Tossa de Mar (99.00)
Waterword (133.00)
Port Aventura (219.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x