Strona główna » Obozy » Bośnia i Hercegowina »

Obóz młodzieżowy - Bośnia i Hercegowina - Neum - hotel Stella

To zobaczysz:

Bośnia i Hercegowina to kraj położony w środkowej części Półwyspu Bałkańskiego. W skład państwa wchodzi Republika Serbska oraz Bośniacko - Chorwacka Federacja Bośni i Hercegowiny. Kraj posiada jedynie 17 km dostęp do Adriatyku, który rozdziela na dwie części Chorwację.

Neum - jedyne miasto położone na południowym zachodzie Bośni i Hercegowiny z dostępem do Morza Adriatyckiego. Miasto położone jest na kilkukilometrowym odcinku wybrzeża dalmatyńskiego pomiędzy chorwackimi miejscowościami i oddziela północną część Chorwacji od południowej. Neum ma bardzo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną i stanowi doskonałą bazą wypadową dla turystów chcących zwiedzić pobliski Dubrownik, Mostar czy Medjugorje.

Zakwaterowanie:

Hotel Stella *** oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienkami. W każdym pokoju jest TV. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również ogród z restauracją, skąd roztacza się widok na morze. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od plaży. Każdy pokój urządzony został w nowoczesnym stylu i wyposażony jest w klimatyzacja. W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. Zaplecze rekreacyjne obejmuje salę gier i salę ze stołami do ping-ponga. Hotel posiada zewnętrzny basen.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie - śniadania bufet, herbata, obiadokolacja składająca się z pełnego 2 dania (np. danie mięsne, sałatka, ziemniaki + zupa). Dodatkowo do lunchu i obiadokolacji serwowana jest woda. Inne napoje dodatkowo płatne.

Galeria:

Ramowy plan obozu:

1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, Przejazd przez Czechy, Austrię, Chorwację.

2 dzień
Przyjazd do Hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowania, aklimatyzacja.

2-10 dzień
Wypoczynek, realizacja programu pobytu możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Wyjazd do Dubrownika miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem miejskim.

11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Splitu miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starówki. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Chorwację, Austrię.

12 dzień
Przejazd przez Czechy (postój na posiłek). Przyjazd w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:

- przejazd autokarem
- 9 noclegów w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienkami
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja) – suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekę wychowawców, pilota, rezydenta, ratownika na plaży miejskiej
- ubezpieczenie KL i NNW
- realizację programu - gry zespołowe, wycieczki piesze po okolicy, dyskoteki wycieczki fakultatywne
- wycieczkę do wpisanego na listę UNESCO Dubrownika
- w drodze powrotnej zwiedzanie Splitu
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

- zwrotnej kaucji 10 EUR/os. (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu pobytu)
- 20 EUR/os. przewodnik miejski w Dubrowniku i opłata klimatyczna
- wycieczek fakultatywnych - Korczula, Medjugorje, Rejs statkiem po morzu

Kwestie techniczne:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. 

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl Dokument musi być ważny minimum 90 dni od daty zakończenia imprezy.

- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Na postojach ewentualne posiłki płatne są we własnym zakresie przez uczestników.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. Biuro Podróży nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki).

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.06 08.07 1,760.00 zł
15.07 26.07 1,760.00 zł
24.07 04.08 1,760.00 zł
02.08 13.08 1,760.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (około 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x