Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Drvenik - Pensjonat Ana

To zobaczysz:

DRVENIK – Leży w Riwierzy Makarskiej nad krystalicznie czystym morzem zagajnikami migdałowymi i piniowymi. Drevnik inaczej Dalmacja, region w którym panuje klimat południa gorący wypoczynek i okazja do spędzenia wolnego czasu.

 

Zakwaterowanie:

Pensjonat Ana **/*** 

Posiada pokoje 2, 3, 4-osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz balkon z meblami ogrodowymi. Z pokoi mamy widok na morze lub góry. Położony 300 metrów od morza, 100 metrów od sklepu oraz 200 metrów od rastauracji i baru. W restauracji serwowane są posiłki kuchni domowej.

 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie - śniadanie w postaci szwedzkiego stołu + herbata, lunch - pożywna zupa, obiadokolacja - pełne 2 danie (np. danie mięsne, sałatka, ziemniaki), dodatkowo do lunchu i obiadokolacji serwowana jest woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 dzień - Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.
3-10 dzień - Program pobytu - realizacja programu Wodna Przygoda (dla chętnych), plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
11 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. W drodze powrotnej wycieczka do Trogiru, zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).
12 dzień - Przejazd przez Czechy lub Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu.

Wycieczki lokalne:

  • Dubrownik - To miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO zwane ,,Perłą Adriatyku”. Zobaczymy tam średniowieczną twierdze kupiecką, która została najlepiej zachowana do dziś. Kręcono tu słynny serial ,,Gra o Tron”. Cena - ok. 40 EUR/os.

  • Split i Omiś w Splicie - Omiś, to miasto położone w ujściu rzeki Cetiny, pełne uroku, kiedyś było dawnym gniazdem pirackim. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy m.in.: Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Cena - ok. 30 EUR/os.

  • RAFTING NA RZECE CETINA - Rafting, to atrakcja która podniesie ci adrenalinę, będzie niezapomnianą przygodą na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji. Uczestnicy dostają wyposażenie, z własnego wyposażenia potrzebne są tylko buty do wody. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony skiper. Cena - ok. 30 EUR/os.

  • REJS PROMEM NA WYSPĘ KORCULA – Wyspa przyciąga piękną przyrodą, plażami i niesamowitymi widokami. Zwiedzimy tam miasto Korcula, kiedyś nazywane ,,murowanym miastem”. Cena - ok. 25 EUR/os.

W cenie:

- 9 noclegów w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami,
- 3 posiłki dziennie (śniadanie,obiad, kolacja), napoje dodatkowo płatne,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscowa opieka medyczna,
- realizacja programu obozu - program Wodna Przygoda, kąpiele, rozgrywki sportowe, animacje i gry integracyjne, dyskoteki, zwiedzanie okolicy,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV),
- ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł,
- w drodze powrotnej wycieczka do Trogiru zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO,
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Poza ceną:

- zwrotnej kaucji 15 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu),
- taksy klimatycznej – 10 euro
- opłaty za korzystanie z przewodnika miejskiego w Trogirze 5 euro (obowiązkowe),
- napoi do posiłków,
- wycieczek fakultatywnych,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- warto zabrać własne - maskę, fajkę i płetwy,

Kwestie techniczne:

- Wiek uczestników 12-18 lat

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta,

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >tutaj<

Informacje wyjazdowe:

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. 
- Każdy uczestnik obozu musi mieć przy sobie ważny dokument tożsamości uprawniający go do przekroczenia granicy - dowód osobisty lub paszport! Dokument ten musi być ważny minimum 90 dni od daty powrotu!
- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez krajowych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie Polski. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże.

Zbiórka:

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.06 08.07 1,760.00 zł
06.07 17.07 brak miejsc
15.07 26.07 1,760.00 zł
24.07 04.08 1,760.00 zł
02.08 13.08 1,760.00 zł
11.08 22.08 1,760.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x