Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Drvenik - Pensjonat Ana (Sezon 2018)

To zobaczysz:

DRVENIK – Leży w Riwierzy Makarskiej nad krystalicznie czystym morzem zagajnikami migdałowymi i piniowymi. Drevnik inaczej Dalmacja, region w którym panuje klimat południa gorący wypoczynek i okazja do spędzenia wolnego czasu.

 

Zakwaterowanie:

Pensjonat Ana **/*** 

Posiada pokoje 2, 3, 4-osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz balkon z meblami ogrodowymi. Z pokoi mamy widok na morze lub góry. Położony 300 metrów od morza, 100 metrów od sklepu oraz 200 metrów od rastauracji i baru. W restauracji serwowane są posiłki kuchni domowej.

 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie - śniadanie w postaci szwedzkiego stołu + herbata, lunch - pożywna zupa, obiadokolacja - pełne 2 danie (np. danie mięsne, sałatka, ziemniaki), dodatkowo do lunchu i obiadokolacji serwowana jest woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 dzień - Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.
3-10 dzień - Program pobytu - realizacja programu Wodna Przygoda (dla chętnych), plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
11 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. W drodze powrotnej wycieczka do Trogiru, zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).
12 dzień - Przejazd przez Czechy lub Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu.

Wycieczki lokalne:

  • Dubrownik - To miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO zwane ,,Perłą Adriatyku”. Zobaczymy tam średniowieczną twierdze kupiecką, która została najlepiej zachowana do dziś. Kręcono tu słynny serial ,,Gra o Tron”. Cena - ok. 40 EUR/os.

  • Split i Omiś w Splicie - Omiś, to miasto położone w ujściu rzeki Cetiny, pełne uroku, kiedyś było dawnym gniazdem pirackim. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy m.in.: Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Cena - ok. 30 EUR/os.

  • RAFTING NA RZECE CETINA - Rafting, to atrakcja która podniesie ci adrenalinę, będzie niezapomnianą przygodą na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji. Uczestnicy dostają wyposażenie, z własnego wyposażenia potrzebne są tylko buty do wody. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony skiper. Cena - ok. 30 EUR/os.

  • REJS PROMEM NA WYSPĘ KORCULA – Wyspa przyciąga piękną przyrodą, plażami i niesamowitymi widokami. Zwiedzimy tam miasto Korcula, kiedyś nazywane ,,murowanym miastem”. Cena - ok. 25 EUR/os.

W cenie:

- 9 noclegów w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami,
- 3 posiłki dziennie (śniadanie,obiad, kolacja), napoje dodatkowo płatne,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscowa opieka medyczna,
- realizacja programu obozu - program Wodna Przygoda, kąpiele, rozgrywki sportowe, animacje i gry integracyjne, dyskoteki, zwiedzanie okolicy,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV),
- ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł,
- w drodze powrotnej wycieczka do Trogiru zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO,
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Poza ceną:

- zwrotnej kaucji 15 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu),
- taksy klimatycznej – 10 euro
- opłaty za korzystanie z przewodnika miejskiego w Trogirze 5 euro (obowiązkowe),
- napoi do posiłków,
- wycieczek fakultatywnych,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- warto zabrać własne - maskę, fajkę i płetwy,

Kwestie techniczne:

- Wiek uczestników 12-18 lat

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta,

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >tutaj<

Informacje wyjazdowe:

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. 
- Każdy uczestnik obozu musi mieć przy sobie ważny dokument tożsamości uprawniający go do przekroczenia granicy - dowód osobisty lub paszport! Dokument ten musi być ważny minimum 90 dni od daty powrotu!
- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez krajowych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie Polski. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże.

Zbiórka:

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
11.08 22.08 1,760.00 zł
20.08 31.08 1,760.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x