Strona główna » Obozy » Czarnogóra »

Obóz młodzieżowy - Bar - Pensjonat Mijo

To zobaczysz:

Czarnogóra

Kraj w którym kultura ukształtowała się dzięki wpływom liguryjskim, greckim, rzymskim, bizantyjskim, weneckim oraz islamskim. Posiada urozmaiconą linię brzegową z piaszczystymi, żwirowymi i kamienistymi plażami oraz zabytkowymi miasteczkami i małymi wioskami rybackimi. Posuwając się w głąb lądu znajdziemy tam liczne jeziora, rzeki, kaniony (największy kanion Europy - Kanion Tary), wyżyny oraz malownicze, wysokie pasma Gór Dynarskich.

BAR-SUSAŃ:

BAR

Miejsce, które sprzyja urlopom rodzinnym i aktywnemu wypoczynkowi, ze względu na kamienisto-żwirkowe plaże w otoczeniu bujnej roślinności, przytulne kawiarenki i restauracje, gdzie można się zrelaksować i skosztować regionalnej kuchni. Znajdziemy tu wiele atrakcji tj.: lunapark, port jachtowy i promowy, tradycyjny bazar z miejscowymi produktami, nowoczesne centra handlowe. Warto zwiedzić ruiny Starego Baru oraz Stara Maslina - najstarsze w Europie drzewo oliwne, które liczy sobie dwa tysiące lat.

Zakwaterowanie:

Pensjonat Mijo - Kameralny, rodzinny obiekt, ma do dyspozycji ok. 50 miejsc. Oddalony od plaży ok. 300m i ok. 15-20 minut spacerem od centrum. Pokoje 2-, 3- i 4-osobowe lub apartamenty 2 pokoje 2+3 osobowe z łazienką i klimatyzacją. Większość pokoi posiada balkon. Posiłki wydawane są w stołówce. Na terenie pensjonatu znajduje się również basen. Klimatyzacja dodatkowo płatna 20 euro/pokój.

Wyżywienie:

Wyżywienie serwowane będzie w pensjonacie.
Śniadanie - pieczywo, masło, wędliny (trzy rodzaje), ser, jajko, dżem, herbata, mleko z płatkami, kawa.
Obiad - ciepłe danie (na przykład pożywna zupa lub mięso z ziemniakami + jarzyna/sałatka lub makaron z mięsem) + deser. Obiadokolacja - jedno menu – obfite drugie danie (możliwość dokładek) jarzyna/sałatka.
Całodzienny dostęp do wody mineralnej (naturalnej).

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię lub Słowację, Węgry, Chorwację.
2 dzień - Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.
2-10 dzień - Wypoczynek, realizacja programu pobytu, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Wycieczka objazdowa po Czarnogórze Zatoka Kotorska - Kotor, Budva
11 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Chorwację, Austrię lub Węgry.
12 dzień - Przejazd przez Czechy lub Słowację (postój na posiłek) przyjazd w godzinach popołudniowych.

Wycieczki lokalne:

- Zatoka Kotorska - Kotor, Budva - ok. 30 EUR/os.
- Ulcinj i Wielka Plaża - ok. 12 EUR/os.
- Albania - Szkodra ok. 35 EUR/os.
- Rafting na rzece Tara - ok. 65 EUR/os.
- Rejs stateczkiem - ok. 15 EUR/os.

W cenie:

- przejazd zachodnim autokarem,
- 9 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych lub studia z łazienkami
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja) – suchy prowiant na drogę powrotną.
- taksa klimatyczna,
- opieka wychowawców, pilota, rezydenta, ratownika na plaży miejskiej,
- ubezpieczenie KL - 10 000 EUR, NNW - 7000 zł i bagaż – 800 zł (ubezpieczenie Signal Iduna, wariant BP_1),
- Realizacja programu - gry zespołowe, wycieczki piesze po okolicy, dyskoteki,
- Podczas pobytu wycieczka objazdowa po Czarnogórze
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Poza ceną:

- zwrotna kaucja 10 EUR/os. (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu pobytu po sprawdzeniu pokoi),
- wycieczki fakultatywne,
- dodatkowe napoje (poza wodą) do obiadokolacji
- klimatyzacja 20 euro/pokój
- świadczenia nie wymienione w ofercie

Kwestie techniczne:

- Wiek uczestników 12-18 lat

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta,

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >tutaj<

Informacje wyjazdowe:

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. 
- Każdy uczestnik obozu musi mieć przy sobie ważny dokument tożsamości uprawniający go do przekroczenia granicy - dowód osobisty lub paszport! Dokument ten musi być ważny minimum 90 dni od daty powrotu!
- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez krajowych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na terenie Polski. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże.

Zbiórka:

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
04.07 15.07 1,660.00 zł
13.07 24.07 1,660.00 zł
22.07 02.08 1,660.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x