Strona główna » Obozy » Grecja »

Obóz młodzieżowy - Paralia - Poseidon SAMOLOT

To zobaczysz:

Nowość!! Słońce, plaża, dyskoteki, zabytki no i krótka podróż SAMOLOTEM!  Z Nami masz to wszystko co najlepsze w zasięgu ręki.

RIWIERA OLIMPIJSKA - jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj pasma Olimpu i piaszczyste plaże łączą się z lazurowym Morzem Egejskim, a bogata historia regionu z licznymi zabytkami starożytnych greków przeplata się z nowoczesnymi atrakcjami. To miejsce z pewnością zauroczy każdego!

PARALIA - to jeden z najpopularniejszych kurortów na całej Riwierze Olimpijskiej. Młodych turystów przyciągają tu możliwości wypoczynku nie tylko na przepięknej piaszczystej plaży ale również, a może przede wszystkim nocne życie - bowiem Paralia aż tętni od dużej ilości dyskotek, klubów, beach barów, klubów karaoke. Za mekkę mogą ją uznać zarówno wielbiciele nocnych rozrywek jak również leniwego leżakowania w gorących promieniach południowego słońca.

Zakwaterowanie

Hotel Poseidon*** - to kompleks dwóch budynków położonych na przeciwko siebie. Hotel znajduje się w samym centrum Parali (bliskość sklepów, pubów, dyskotek) gdzie tylko 100 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łazienką, balkonem, TV oraz lodówką. Klimatyzacja w pokojach za free. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, strefa Wi-Fi, sala TV.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (kuchnia grecka i europejska). Śniadanie w formie bufetu, jednodaniowy obiad (np. spaghetti, pizza, hamburger) z bufetem sałatkowym oraz  składająca się z dania głównego oraz bogatego bufetu sałatkowego są w formie serwowanej.
Pierwszy posiłek: obiad pierwszego dnia pobytu
Ostatni posiłek: śniadanie w formie lunch pakietu ostatniego dnia pobytu

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - wylot z Warszawy do Salonik (czas przelotu ok.2,15h) w godzinach rannych, transfer do hotelu (ok. 1 h), zakwaterowanie, aklimatyzacja, kolacja, nocleg
2 -10/11 dzień - wypoczynek w Grecji, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
11/12 dzień - wczesne wykwaterowanie, śniadanie w formie suchego prowiantu, transfer na lotnisko do Salonik, wylot do Warszawy w godzinach porannych, przylot do Warszawy

PROGRAM POBYTU:

CHILL OUT ZONE

Jak wypoczywamy:
- relaks na piaszczystej plaży
- kąpiele w lazurowym morzu
- zdobywanie opalenizny w kolorze brąz... :)
- flash mob
- spacery po okolicy
- szalona zabawa w dyskotekach (dod. płatna)
- duch rywalizacji m.in.: turnieje siatkówki, badmintona, piłka wodna czy siatkówka balonowa
- karaoke - bo śpiewać każdy może....  ;)

Wycieczki lokalne

TYLKO U NAS!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w Euro płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)


METEORY (wycieczka całodniowa) – to jeden z najciekawszych zakątków Grecji. Skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy.
Cena: 25 EUR/ 108 PLN

ATENY (wycieczka całodniowa) – stolica Grecji to piękne miasto, które kusi swoją historią i licznymi zabytkami. Zwiedzanie zaczniemy od portu Pireus do którego dotrzemy w godzinach rannych. Następnie udamy się do Stadionu Panatejskiego (1sze nowożytne Igrzyska Olimpijskie), dalej zobaczymy świątynie Zeusa, Zapion i Łuk Hadriana. Dalej czeka na Nas Akropol ze swoimi świątynami: Partenon i Erechtejon. Obejrzymy również Odeon, Teatr Dionizosa, Agore Grecą i Agorę Rzymska, Pałac Parlamantu z grobem nieznanego żołnierze gdie zobaczymy zmianę warty w wykonaniu Gwardii Narodowej -Evzonów.
Cena: 45 EUR/194 PLN

OLIMP (wycieczka półdniowa) – poczuj klimat miejsca, skąd starożytni bogowie władali światem...Olimp to bowiem najwyższy masyw górski w Grecji. Jest to także park narodowy uznany przez UNESCO międzynarodowym rezerwatem biosfery z unikatowymi ekosystemami. Podczas wycieczki zobaczycie także Litohoro, Klasztor św. Dionizego, twierdza Platamonas.
Cena: 15 EUR/65 PLN

SALONIKI (wycieczka półdniowa) - idealna wycieczka na ... shopping.  ;) Ale nie tylko. Jako, ze Saloniki to również bogactwo zabytków bizantyjskich oraz rzymskich, czas zakupów możńa sobie umilić zwiedzanie najbardziej cennych i charakterystycznych miejsc takich jak: Biała Wieża, kościół Agia Sophia, Łuk Galeriusza oraz wiele innych
Cena: 20 EUR/86 PLN

WATERLAND - czeka na Was niezapomniana zabawa w miasteczku wodnym na terenie którego znajdziecie różne baseny, zjeżdżalnie wodne oraz salony gier komputerowych.
Cena: 25 EUR/108 PLN

REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.
Cena: 35 EUR/151 PLN

Cena zawiera

 • przelot samolotem linii Linii Ryanair Limited na trasie Warszawa – Saloniki – Warszawa,

 • transfer lotnisko-hotel–lotnisko,

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie w hotelu,

 • program, 

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego,

 • ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera

 • dopłat transportowych,

 • wycieczek fakultatywnych,

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki,

 • posiłków tranzytowych,

 • taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 17 EUR),

 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Kwestie techniczne

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Ryanair Limited. Limit bagażu: 15 kg bagażu głównego + 10 kg bagaż podręczny. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Warszawa: Lotnisko Warszawa Modlin: zbiórka przy stanowisku położonym w holu głównym.

Informacje wyjazdowe

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Ryanair Limited. Limit bagażu: 15 kg bagaż + 10 kg bagaż podręczny. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki. Dodatkowo wymagana jest kwota 17 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
26.06 06.07 brak miejsc Warszawa
06.07 17.07 brak miejsc Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (80.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (70.00)
Gwarancja Stałej Ceny (60.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (150.00)
Meteory (108.00)
Ateny (194.00)
Olimp (65.00)
Saloniki (86.00)
Waterland (108.00)
Rejs na Skiathos (151.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x