Strona główna » Obozy » »

Obóz młodzieżowy - Samba SAMOLOT

Lloret de Mar - kurort turystyczny położony na uroczym katalońskim wybrzeżu Costa Brava. Znajduje się w pobliżu Barcelony (70 km) i Girony (40 km). Wśród licznych atrakcji na odwiedzających czekają  m.in. : piękna żwirkowa plaża, lazurowe Morze Balearskie, promenada, mnóstwo klubów i pubów, niezwykła atmosfera. Można także bawić się na najsłynniejszych dyskotekach w Lloret de Mar: Tropics, Revolution, Colossos, XTRA Lloret de Mar (wstęp na imprezy od 16 lat za okazaniem dowodu tożsamości, wejście ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet na jedną dyskotekę ok. 30 EUR - min. 5x).

Zakwaterowanie

Hotel SAMBA 3* – budynek znajduje się ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. W ofercie pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu mieści się duży basen (leżaki i parasole przy basenie do bezpłatnego użytku), bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, za opłatą do dyspozycji: sejf, automaty do gier, bilard, sala gier. Na obszarze obiektu organizowane są animacje.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetowej w restauracji hotelowej, posiłki kuchni hiszpańskiej plus woda niegazowana).
Pierwszy posiłek - kolacja jako  „zimnej płyty” (dzień przyjazdu), ostatni posiłek -  (dzień wyjazdu) oraz suchy prowiant na podróż powrotną. 

Galeria:

Program pobytu

1 dzień:  Planowany wylot samolotu do Barcelony ok. godz. 21.25. Planowany przylot na lotnisko w Barcelonie ok. godz. 00:10. Transfer do Hotelu SAMBA 3* w Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja w postaci „zimnej płyty”, nocleg.

2 -10 dzień: Pobyt w Lloret de Mar (w sumie 10 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po Lloret de Mar, korzystanie z hotelowego basenu pod nadzorem ratownika (w godzinach od 10:00 do19:00), wypoczynek na leżakach pod parasolami przy basenie (bezpłatnie), plażowanie, kąpiele morskie pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z zasobów infrastrukturalnych hotelu takich jak: boisko do siatkówki, ogród, kącik z Internetem (za opłatą), mini sala gier z bilardem i licznymi maszynami do gier -(za opłatą), animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia, m.in.: Petanca – gra sportowa z wykorzystaniem metalowych piłek, zabawy w basenie, aquagym –wodne ćwiczenia sportowe, volleyball – rozgrywki w piłce siatkowej, dardos – indywidualna lub zespołowa gra polegąca lotkami do celu, zajęcia tańca hiszpańskiego oraz  wieczorne animacje  (po kolacji), m.in. muzyka CD, nauka tańca hiszpańskiego, Show Tropical, karaoke, pokaz papug. Pod koniec dnia przewidziane są dyskoteki w hotelu lub wyjścia na imprezy w klubach (wstęp na imprezy od 16 lat za okazaniem dowodu tożsamości, wejście ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet na jedną dyskotekę ok. 30 EUR - min. 5x).

11 dzień: Śniadanie, wymeldowanie z pokoi, odebranie suchego prowiantu. Przejazd do BARCELONY – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in.: słynna ulica La Rambla, baśniowy Parc Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, opcjonalnie Camp Nou (bilet wstępu płatny dodatkowo +25 EUR/os.). Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Barcelony o godz. 18:35. Planowany przylot na lotnisko Kraków Balice o godz. 21:25.

Wycieczki lokalne

REJS DO TOSSA DE MAR - rejs statkiem ze szklanym dnem do znanego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, z jedną z najbardziej uroczych w Hiszpanii średniowieczną starówką – Vila Vella i obwarowaniami obronnymi z XII wieku. Zabytki otaczają piękne skalne urwiska, złote piaszczyste plaże i cudne lazurowe morze. Cena ok. 25 EUR + własne wydatki.

WATER WORLD - jeden z największych parków wodnych w Europie mieszczący się w Lloret de Mar. Wśród wielu atrakcji wodnych, zapewniających mnóstwo niezwykłych wrażeń znajdują się baseny, rwące nurty rzek, zjeżdżalnie speed i kamikadze. Cena ok. 30 EUR + własne wydatki

MARINELAND - to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla odwiedzających przygotowywane są pokazy pływackie delfinów. W ZOO można obejrzeć wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu pod powierzchnią wody - podziwiać pływające pingwiny i lwy morskie. Park wodny umożliwia korzystanie z różnych zjeżdżalni i basenów. Cena ok. 30 EUR + własne wydatki.

W cenie

 • 10 noclegów, wyżywienie,

 • suchy prowiant na drogę powrotną,

 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,

 • hiszpańską opiekę medyczną,

 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,

 • opłatę za bagaż rejestrowany do 23 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg,

 • opłaty lotniskowe,

 • opłatę za transfer lotnisko - hotel – lotnisko,

 • ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.),

 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Poza ceną

 • Wycieczki fakultatywne

Kwestie techniczne

Dopłata do transferów autokarowych z Katowic + 50 zł, Warszawy + 180 zł, Wrocławia + 160 zł, Łodzi + 160 zł. Transfery realizowane przy min. 6 os.

Informacje wyjazdowe

TRANSPORT:
Samolot / linie lotnicze VUELING. Przelot Kraków-Barcelona El Prat-Kraków.

WAŻNE INFORMACJE:

- należy wziąć aktualny (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszport lub dowód osobisty,

-  dozwolone jest zabranie przez jednego uczestnikana pokład jednej sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz jednej sztuki bagażu podręcznego do 5 kg zgodnie z warunkami przewoźnika,

- godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,

- osoby powyżej 16-tego roku życia mają obowiązek zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt.

Zbiórka

Zbiórka uczestników na lotnisku Kraków Balice. Rozpoczęcie odprawy bagażowopaszportowej na 2 godziny przed wylotem.

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

RG+CP - Koszty rezygnacji + zwyżka za choroby przewlekłe. Koszt ubezpieczenia 7,5% wartości ceny wyjazdu.
RGS - Koszty przerwania wyjazdu. Ubezpieczenie obowiązuje w przypadku udokumentowanego przerwania wyjazdu uczestnika np. choroba. Koszt RGS wynosi 1,4 % wartości ceny wyjazdu.
RG - Koszty rezygnacji. Ubezpieczenie obowiązuje do dnia wyjazdu. W przypadku udokumentowanym np. choroba uczestnika, która uniemożliwi wyjazd, ubezpieczyciel zwraca do 100% kwoty wartości wyjazdu. Koszt RG wynosi 2,5% wartości ceny wyjazdu.
RGS+CP - Koszty przerwania wyjazdu + zwyżka za choroby przewlekłe. Koszt ubezpieczenia 4,2% wartości ceny wyjazdu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x