Strona główna » Obozy » Hiszpania »

Obóz młodzieżowy - Lloret de Mar - Xaine Park- Tossa De Mar w cenie!!

LLORET DE MAR - To jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego, skalistego wybrzeża, szafirowego morza oraz z długich piaszczystych plaż. Miejscowe restauracje, kafejki, sklepiki a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki skłonią Cię do wypoczynku i zabawy!

MEGA HIT!

Hotel Xaine Park**** położony w samym centrum rozrywkowego Lloret de Mar oraz jedynie 2 minuty spacerem od plaży! Najlepsze miejsce do spędzenia wakacji ze względu na piękne plaże w pobliżu hotelu, sklepy, restauracje, bary, puby i dyskoteki.
Dodatkowo hotel posiada udogodnienia typu basen, strefa wellness z jacuzzi, siłownia, darmowy dostęp do WiFi, salon gier, zajęcia w ciągu dnia i nocy, rozrywki dla dorosłych i dzieci, panoramiczny taras na dachu hotelu z basenem.
Pokoje 3 i 4-osobowe wyposażone w TV z dostępem do kanałów satelitarnych, klimatyzację, telefon, łazienkę, suszarkę do włosów oraz balkon.
W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni hiszpańskiej i specjały międzynarodowe w formie bufetu. W obiekcie działa również piekarnia oraz bar czynny do późnych godzin wieczornych.

Wyżywienie:

Pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie.
Dostęp do wody pitnej podczas posiłków.

Galeria:

Program podróży:

PODRÓŻ - Wyjeżdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. Granicę przekroczymy w Cieszynie. Przejedziemy przez Czechy, Austrię, Włochy, Francję. 
WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach popołudniowych. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Wycieczka do Tossa de Mar GRATIS! Słynnego kurortu na Costa Brava. Miasta znanego z bardzo dobrze zachowanej, jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii, średniowiecznej starówki Vila Vella  i fortyfikacji obronnych z XII. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu.
PODRÓŻ POWROTNA - Rozpoczniemy ją w godzinach przedpołudniowych. Granicę przekroczymy w Cieszynie, przejazd na miejsce zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy. 

PROGRAMY WYPOCZYNKU:
ACTIVE - wycieczki piesze; zwiedzanie kurortu, szczyt klifowego wybrzeża z ogrodami Santa Clotilde (dla chętnych wstęp 2,5 euro), zatoka Cala Bayns, Dona Marinera, sport; siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, waterpolo.
RELAX - plażing-smażing na plaży i basenie;-) buszowanie po sklepach, giereczki w karty, gry planszowe, konkursy; najładniejsza rzeźba z piasku, najciekawsze zdjęcie z obozu, wybór miss i mistera.
NIGHTLIFE - codzienne wyjścia na dyskoteki, wieczorne buszowanie po sklepach oraz spacery po plaży.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • BARCELONA - To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antonia Gaudiego. W programie wycieczki zobaczysz najbarwniejszą hiszpańską ulicę Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antoniego Gaudiego; Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej wizyta w Camp Nou. Cena 42 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 181 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • GIRONA DALI - Położona na północy Katalonii, uważana jest za najbardziej katalońskie spośród wszystkich miast. Wycieczka obejmuje zwiedzanie Girony; min. dzielnicy antycznej oraz słynnych kolorowych domów. Następnie udamy się do Figueres, miasta rodzinnego Salvadora Dalí, słynnego katalońskiego malarza, twórcy kierunku surrealistycznego i zarazem najwybitniejszego jego przedstawiciela. To tu, w Figueres, artysta utworzył słynne muzeum, które osiągnęło absolutny szczyt popularności. Cena wycieczki 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • PORT AVENTURA - To park rozrywki położony w Salou, w Costa Dorada. W porcie przygód odbędziemy podróż do pięciu różnych krain geograficznych. Zawitamy do krainy śródziemnomorskiej, Polinezji, Chin, Meksyku oraz na Dziki Zachód. Będziemy mieć okazję spróbować potraw z całego świata oraz zobaczyć niezwykłe spektakle z różnych zakątków świata np. tańca polinezyjskiego, walki mnichów z Shaolin, popisy szalonych kowbojów oraz podwodną odyseję w 4D. Osoby o stalowych nerwach mogą poczuć o adrenalinę we krwi wsiadając do kolejki Shambhala osiągającej zawrotną prędkość 100km/godzinę. A ci, o nieco słabszych nerwach mogą spróbować canoe czy też ujeżdżania byków. Port Aventura szykuje niezwykłe atrakcje dla każdego. Cena 60 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 258 zł/os. (płatne w biurze podróży)

 • LA SIESTA - Hiszpańskie show z pokazami tańca Flamenco - Jose Leon i jego balet, występ słynnego tenora Sama, występ mistrza gitary Diego Cortes, tańce i muzyka na żywo - zabawa z Twoim udziałem, a wszystko to przy specjalnościach hiszpańskiej kuchni! Cena 35 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 151 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • WATER WORLD - Raj dla amatorów wodnego szaleństwa! Swoją popularność park zawdzięcza znakomitym atrakcjom wodnym, od basenów z falami aż po ekstremalne zjeżdżalnie. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne w biurze podróży)

 • MARINELAND - To niezwykle popularny park na wybrzeżu Costa del Maresme! Łączy on w sobie dwie funkcje; delfinarium i mini ogród zoologiczny z parkiem atrakcji wodnych (baseny, zjeżdżalnie wodne). Największą popularnością cieszą się pokazy wyczynów delfinów i lwów morskich. W najwyższej partii parku znajduje się mini-zoo, gdzie możesz zapoznać się z okazami fauny katalońskiej. Są tu też bary, restauracje i strefa piknikowa. Cena 27 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 116 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • CALELLA/MALGRAT DE MAR - Calle to Stolica Costa del Maresme.
  MALGRAT DE MAR to miejscowość położona w południowej części Costa del Maresme. Turystyczna część kurortu to hotele, tawerny, sklepy z pamiątkami i kafejki ciągnące się wzdłuż nadmorskiej promenady, przy której koncentruje się życie nocne miasteczka. Dzięki kolejce, która kursuje po starej części miejscowości, zobaczyć można charakterystyczne uliczki z licznymi sklepikami oraz kościół św. Mikołaja. Cena 28 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 120 zł/os. (płatne w biurze podróży).

Wycieczki fakultatywne są usługą dodatkową, realizowaną przez lokalne agencje. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana. Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie są zależne od Biura Steja Travel.

Cena zawiera:

- ubezpieczenia KL (20.000 euro), NNW (2.000 euro), BP (200 euro)
- realizację programu podróży
- transport autokarem klasy LUX 
- zakwaterowanie w hotelu Xaine Park****
- wyżywienie 3 razy dziennie 
- prowiant na drogę powrotną 
- opiekę pedagogiczną, medyczną
- wycieczkę do Tossa De Mar

Cena nie zawiera:

- obligatoryjnej opłaty klimatycznej i administracyjnej (płatne na miejscu) - 10 euro
- dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
- wycieczek lokalnych
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
- napoi do posiłków
- kaucji zwrotna - 20 euro
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os.

Kwestie techniczne

RABATY

STEJA GROUPS
Wyjeżdżacie w 5 lub więcej osób?
Zniżka 100 zł na każdą z osób!
Wszystkie osoby dokonują rezerwacji jednocześnie.
Promocja jest ograniczona i może zostać zakończona w dowolnym momencie.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami!
-----
STEJA FRIENDS
Jedziesz z nami kolejny raz?
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach jeden raz - zniżka 50 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach dwa razy - zniżka 70 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach powyżej dwóch razy - zniżka 100 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FAMILY
-----
STEJA FAMILY
Chcesz pojechać z rodzeństwem?
Dla dwójki zniżka 50 zł/os.
Dla trójki zniżka 70 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FRIENDS

Promocja First Moment:
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

---------------

 1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
  2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
  3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
  4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
  5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
  (na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
  7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
  8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
  9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe

Niezbędny paszport lub dowód osobisty, wypełniona karta uczestnika, legitymacja szkolna. 

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

 

Zbiórka

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
26.06 06.07 2,299.00 zł
04.07 14.07 2,299.00 zł
12.07 22.07 2,299.00 zł
20.07 30.07 2,299.00 zł
28.07 07.08 2,299.00 zł
05.08 15.08 2,299.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja niezmienności ceny (39.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (2,5% wartości imprezy)
Barcelona (181.00)
Tossa de Mar (95.00)
Girona Dali (172.00)
Port Aventura (258.00)
La Siesta (151.00)
Water World (129.00)
Marineland (116.00)
Callela/Malgrat de Mar (120.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x