Strona główna » Obozy » Hiszpania »

Obóz młodzieżowy - Lloret de Mar - Xaine Park- Tossa De Mar w cenie!!

LLORET DE MAR - To jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego, skalistego wybrzeża, szafirowego morza oraz z długich piaszczystych plaż. Miejscowe restauracje, kafejki, sklepiki a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki skłonią Cię do wypoczynku i zabawy!

MEGA HIT!

Hotel Xaine Park**** położony w samym centrum rozrywkowego Lloret de Mar oraz jedynie 2 minuty spacerem od plaży! Najlepsze miejsce do spędzenia wakacji ze względu na piękne plaże w pobliżu hotelu, sklepy, restauracje, bary, puby i dyskoteki.
Dodatkowo hotel posiada udogodnienia typu basen, strefa wellness z jacuzzi, siłownia, darmowy dostęp do WiFi, salon gier, zajęcia w ciągu dnia i nocy, rozrywki dla dorosłych i dzieci, panoramiczny taras na dachu hotelu z basenem.
Pokoje 3 i 4-osobowe wyposażone w TV z dostępem do kanałów satelitarnych, klimatyzację, telefon, łazienkę, suszarkę do włosów oraz balkon.
W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni hiszpańskiej i specjały międzynarodowe w formie bufetu. W obiekcie działa również piekarnia oraz bar czynny do późnych godzin wieczornych.

Wyżywienie:

Pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie.
Dostęp do wody pitnej podczas posiłków.

Galeria:

Program podróży:

PODRÓŻ - Wyjeżdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. Granicę przekroczymy w Cieszynie. Przejedziemy przez Czechy, Austrię, Włochy, Francję. 
WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach popołudniowych. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Wycieczka do Tossa de Mar GRATIS! Słynnego kurortu na Costa Brava. Miasta znanego z bardzo dobrze zachowanej, jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii, średniowiecznej starówki Vila Vella  i fortyfikacji obronnych z XII. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu.
PODRÓŻ POWROTNA - Rozpoczniemy ją w godzinach przedpołudniowych. Granicę przekroczymy w Cieszynie, przejazd na miejsce zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy. 

PROGRAMY WYPOCZYNKU:
ACTIVE - wycieczki piesze; zwiedzanie kurortu, szczyt klifowego wybrzeża z ogrodami Santa Clotilde (dla chętnych wstęp 2,5 euro), zatoka Cala Bayns, Dona Marinera, sport; siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, waterpolo.
RELAX - plażing-smażing na plaży i basenie;-) buszowanie po sklepach, giereczki w karty, gry planszowe, konkursy; najładniejsza rzeźba z piasku, najciekawsze zdjęcie z obozu, wybór miss i mistera.
NIGHTLIFE - codzienne wyjścia na dyskoteki, wieczorne buszowanie po sklepach oraz spacery po plaży.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • BARCELONA - To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antonia Gaudiego. W programie wycieczki zobaczysz najbarwniejszą hiszpańską ulicę Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antoniego Gaudiego; Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej wizyta w Camp Nou. Cena 42 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 181 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • GIRONA DALI - Położona na północy Katalonii, uważana jest za najbardziej katalońskie spośród wszystkich miast. Wycieczka obejmuje zwiedzanie Girony; min. dzielnicy antycznej oraz słynnych kolorowych domów. Następnie udamy się do Figueres, miasta rodzinnego Salvadora Dalí, słynnego katalońskiego malarza, twórcy kierunku surrealistycznego i zarazem najwybitniejszego jego przedstawiciela. To tu, w Figueres, artysta utworzył słynne muzeum, które osiągnęło absolutny szczyt popularności. Cena wycieczki 40 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 172 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • PORT AVENTURA - To park rozrywki położony w Salou, w Costa Dorada. W porcie przygód odbędziemy podróż do pięciu różnych krain geograficznych. Zawitamy do krainy śródziemnomorskiej, Polinezji, Chin, Meksyku oraz na Dziki Zachód. Będziemy mieć okazję spróbować potraw z całego świata oraz zobaczyć niezwykłe spektakle z różnych zakątków świata np. tańca polinezyjskiego, walki mnichów z Shaolin, popisy szalonych kowbojów oraz podwodną odyseję w 4D. Osoby o stalowych nerwach mogą poczuć o adrenalinę we krwi wsiadając do kolejki Shambhala osiągającej zawrotną prędkość 100km/godzinę. A ci, o nieco słabszych nerwach mogą spróbować canoe czy też ujeżdżania byków. Port Aventura szykuje niezwykłe atrakcje dla każdego. Cena 60 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 258 zł/os. (płatne w biurze podróży)

 • LA SIESTA - Hiszpańskie show z pokazami tańca Flamenco - Jose Leon i jego balet, występ słynnego tenora Sama, występ mistrza gitary Diego Cortes, tańce i muzyka na żywo - zabawa z Twoim udziałem, a wszystko to przy specjalnościach hiszpańskiej kuchni! Cena 35 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 151 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • WATER WORLD - Raj dla amatorów wodnego szaleństwa! Swoją popularność park zawdzięcza znakomitym atrakcjom wodnym, od basenów z falami aż po ekstremalne zjeżdżalnie. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os. (płatne w biurze podróży)

 • MARINELAND - To niezwykle popularny park na wybrzeżu Costa del Maresme! Łączy on w sobie dwie funkcje; delfinarium i mini ogród zoologiczny z parkiem atrakcji wodnych (baseny, zjeżdżalnie wodne). Największą popularnością cieszą się pokazy wyczynów delfinów i lwów morskich. W najwyższej partii parku znajduje się mini-zoo, gdzie możesz zapoznać się z okazami fauny katalońskiej. Są tu też bary, restauracje i strefa piknikowa. Cena 27 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 116 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • CALELLA/MALGRAT DE MAR - Calle to Stolica Costa del Maresme.
  MALGRAT DE MAR to miejscowość położona w południowej części Costa del Maresme. Turystyczna część kurortu to hotele, tawerny, sklepy z pamiątkami i kafejki ciągnące się wzdłuż nadmorskiej promenady, przy której koncentruje się życie nocne miasteczka. Dzięki kolejce, która kursuje po starej części miejscowości, zobaczyć można charakterystyczne uliczki z licznymi sklepikami oraz kościół św. Mikołaja. Cena 28 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 120 zł/os. (płatne w biurze podróży).

Wycieczki fakultatywne są usługą dodatkową, realizowaną przez lokalne agencje. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana. Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie są zależne od Biura Steja Travel.

Cena zawiera:

- ubezpieczenia KL (20.000 euro), NNW (2.000 euro), BP (200 euro)
- realizację programu podróży
- transport autokarem klasy LUX 
- zakwaterowanie w hotelu Xaine Park****
- wyżywienie 3 razy dziennie 
- prowiant na drogę powrotną 
- opiekę pedagogiczną, medyczną
- wycieczkę do Tossa De Mar

Cena nie zawiera:

- obligatoryjnej opłaty klimatycznej i administracyjnej (płatne na miejscu) - 10 euro
- dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
- wycieczek lokalnych
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
- napoi do posiłków
- kaucji zwrotna - 20 euro
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os.

Kwestie techniczne

RABATY

STEJA GROUPS
Wyjeżdżacie w 5 lub więcej osób?
Zniżka 100 zł na każdą z osób!
Wszystkie osoby dokonują rezerwacji jednocześnie.
Promocja jest ograniczona i może zostać zakończona w dowolnym momencie.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami!
-----
STEJA FRIENDS
Jedziesz z nami kolejny raz?
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach jeden raz - zniżka 50 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach dwa razy - zniżka 70 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach powyżej dwóch razy - zniżka 100 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FAMILY
-----
STEJA FAMILY
Chcesz pojechać z rodzeństwem?
Dla dwójki zniżka 50 zł/os.
Dla trójki zniżka 70 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FRIENDS

Promocja:
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

---------------

 1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
  2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
  3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
  4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
  5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
  (na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
  7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
  8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
  9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe

Niezbędny paszport lub dowód osobisty, wypełniona karta uczestnika, legitymacja szkolna. 

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

 

Zbiórka

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Promocja
26.06 06.07 2,299.00 zł ---------
04.07 14.07 2,299.00 zł 1,999.00 zł
12.07 22.07 2,299.00 zł 2,099.00 zł
20.07 30.07 2,299.00 zł 2,099.00 zł
28.07 07.08 2,299.00 zł 2,099.00 zł
05.08 15.08 2,299.00 zł 2,099.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja niezmienności ceny (39.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (2,5% wartości imprezy)
Barcelona (181.00)
Tossa de Mar (95.00)
Girona Dali (172.00)
Port Aventura (258.00)
La Siesta (151.00)
Water World (129.00)
Marineland (116.00)
Callela/Malgrat de Mar (120.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x