Strona główna » Obozy » Malta »

Obóz młodzieżowy - St. Julians's - Beach Garden SAMOLOT

MALTA – wyspiarskie państwo położone między Sycylią a Afryką Północną. Jest to wyspa na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.

ST. JULIAN'S – popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy.
Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

Zakwaterowanie

Hotel BEACH GARDEN 3* – obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi. W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

TRANSPORT:

Samolot / linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa - Valletta - Warszawa.
Dopłata za wyjazdy z miast: Kraków +150 zł, Katowice +150 zł, Wrocław +150 zł,Łódź +100 zł.
Transfery realizowane przy min. 6 os.

Wyżywienie

Dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu.

Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja przy rezerwacji oraz podpisaniu umowy).

Galeria:

Program ramowy

1 dzień: Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowopaszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 12:30. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 15:20. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian's, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień: Pobyt w St. Julian's (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze  wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 14 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta) lub w kursie języka angielskiego (dodatkowa opłata).

8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Valletty ok. godz. 08:55. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie ok. godz. 11:40.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

Istnieje możliwość dopłaty do kursu języka angielskiego odbywającego się w Berlitz Language Centre w St. Julian's, w odległości 350 m od Hotelu BEACH GARDEN 3*. Zajęcia odbywają się w godzinach 08:45-12:00 w wymiarze 20h lekcyjnych w tygodniu (poniedziałek - piątek). Podczas zajęć młodzież przebywa pod opieką lektorów. Wymagany poziom znajomości języka CEF A2.1 (Berlitz level 2). Koszt kursu to 420 zł/os. Deklaracja udziału i opłata w biurze przy podpisaniu umowy. W cenie podręcznik.

Wycieczki fakultatywne

VALLETTA - stolica wyspy. Miasto do dziś zachowało unikalny charakter. Dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich. Zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO. Spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

POPEYE VILLAGE - wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - podczas tego rejsu przepłyniemy obok Valletty, stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool, miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Przystanek na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub po prostu leniuchowanie. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

Cena zawiera

 • 7 noclegów,

 • wyżywienie,

 • opiekę kadry pedagogicznej,

 • ratownika,

 • maltańską opiekę medyczną,

 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,

 • opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny do 10 kg,

 • opłaty lotniskowe,

 • opłatę za transfer lotnisko - hotel - lotnisko,

 • ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.),

 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych

Ważne

 • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,

 • uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,

 • godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,

 • osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
14.07 21.07 brak miejsc Warszawa
04.08 11.08 2,470.00 zł Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Kurs języka angielskiego (420.00)
Dopłata do trzech posiłków dziennie (240.00)
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie (34.00)
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie z powodu choroby przewlekłej (102.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (60.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z powodu choroby przewlekłej (182.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x