Strona główna » Obozy » Malta »

Obóz młodzieżowy - St. Julians's - Beach Garden SAMOLOT

MALTA – Wyspa między Sycylią, a Afryką Północną, tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością. Turystów przyciąga urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego, a także najstarszymi na świecie świątyniami i zamkami zakonu joannitów. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Hrabia Monte Christo, Troja, Gra o Tron, Gladiator czy Starcie Tytanów.

ST. JULIAN'S – Atrakcyjny kurort wakacyjny, leżący w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Promenada prowadzi aż do Sliemy, gdzie znajdziemy liczne restauracje, bary i kawiarnie.  Paceville - to osobna dzielnica dla fanów nocnej zabawy, gdzie muzykę słychać do białego rana. Zakochani spotykają się przy rzeźbie w kształcie  LOVE, która jest charakterystycznym elementem miasta.  Spinola to zatoka, która jest otoczona przez  nadbrzeżne kafejki, a na wodzie kołyszą się kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno.  Najbardziej popularne kluby to:  Havana Club, So City Club i  Sky Club.

Zakwaterowanie

Hotel BEACH GARDEN 3* – obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w pobliżu piaszczystej plaży.
Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3, 4-osobowych. Pokoje posiadają łazienkę, klimatyzację i TV-SAT. Do dyspozycji gości: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi. Popularna rozrywkowa dzielnica Paceville znajduje się jedynie 200 m od hotelu.

TRANSPORT:

Samolot / linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa - Valletta - Warszawa.
Dopłata za wyjazdy z miast: Kraków +150 zł, Katowice +150 zł, Wrocław +150 zł,Łódź +100 zł.
Transfery realizowane przy min. 6 os.

Wyżywienie

Dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu.

Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja przy rezerwacji oraz podpisaniu umowy).

Galeria:

Program ramowy

1 dzień: Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowopaszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 12:30. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 15:20. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian's, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień: Pobyt w St. Julian's (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze  wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 14 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta) lub w kursie języka angielskiego (dodatkowa opłata).

8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Valletty ok. godz. 08:55. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie ok. godz. 11:40.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

Możliwe jest dokupienie kursu języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w odległości 350 m od hotelu w Berlitz Language Centre w St. Julian's, w godzinach 08:45-12:00. Łącznie 20h lekcyjnych w tygodniu (od poniedziałku do piątku). W trakcie zajęć młodzież przebywa pod opieką lektorów. Wymagany poziom znajomości języka CEF A2.1 (Berlitz level 2). Koszt kursu to 420 zł/os. Deklaracja udziału i opłata w biurze przy podpisaniu umowy. W cenie podręcznik.

Wycieczki fakultatywne

VALLETTA - Zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO, do dziś zachowało architekturę i zabudowę z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich. W czasie spaceru po mieście zobaczymy: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

POPEYE VILLAGE - Wioska zbudowana na potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay, złożona jest w pełni z drewnianych domków. Popeye Village oferuje atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Można tam spotkać postacie z filmu oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - Rejs statkiem obok Valletty - stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool,  miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Zatrzymamy się na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub odpoczynek. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

Cena zawiera

 • 7 noclegów,

 • wyżywienie,

 • opiekę kadry pedagogicznej,

 • ratownika,

 • maltańską opiekę medyczną,

 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,

 • opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny do 10 kg,

 • opłaty lotniskowe,

 • opłatę za transfer lotnisko - hotel - lotnisko,

 • ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.),

 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych

Ważne

 • prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,

 • uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,

 • godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,

 • osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Miasto
14.07 21.07 brak miejsc Warszawa
04.08 11.08 2,470.00 zł Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Kurs języka angielskiego (II Turnus) (420.00)
Dopłata do trzech posiłków dziennie (240.00)
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie (34.00)
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie z powodu choroby przewlekłej (102.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (60.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z powodu choroby przewlekłej (182.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x