Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Bułgaria » Słoneczny Brzeg

Obóz młodzieżowy - Sunny Beauty Palace

To zobaczysz:

Czeka tutaj na Was super zabawa, słońce i ciepłe morze, JEST TU AŻ 8 kilometrowa plaża. Co więcej W CENIE wycieczka do Nessabaru - perły bułgarskiego wybrzeża!

Dla wszystkich którzy chcą zobaczyć najpiękniejsze zabytki położone na bułgarskim wybrzeżu, a przy tym nie wyobrażają sobie wakacji bez leniuchowania na plaży i kąpieli w cudownym morzu.

Słoneczny Brzeg - to bułgarski kurort znany wszystkim podróżnikom. Typowo turystyczna miejscowość, której jednym z największych atutów jest rewelacyjna 8 - kilometrowa plaża. Liczne kawiarnie, puby, sklepy oraz kluby zapewnią Wam niezliczoną moc atrakcji.

Zakwaterowanie:

Hotel Sunny Beauty Palace*** - położony w  najbardziej rozpoznawalnym kurorcie Bułgarii -Słonecznym Brzegu. Tylko 10 minut spacerkiem dzieli Cię od przepięknej 8 km plaży. Zakwaterowanie w apartamentach i pokojach typu  studio 4-5 osobowych (2+3, 2+2) z łazienką, klimatyzacją, lodówką oraz balkonem. Do dyspozycji gości: 24h recepcja, restauracja, bar oraz duży zewnętrzny basen. Na terenie hotelu dostępne jest łącze Wi-FI.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad  i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.
Napoje do posiłków w cenie!

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Galeria:

Wycieczka gratis:

Nessebar- prawdziwa perełka Bułgarii, wpisana została na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. Jest najstarszym miastem Bułgarii a zarazem jednym z najstarszych osiedli Europy. To właśnie tutaj historia spotyka się ze współczesnością. Sprawdź na własnej skórze czy pełne zachwytów opinie są zasłużone.

Program podróży:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry i Rumunię
2 dzień - przyjazd do hotelu w godz.ok. godz. 18-tej, zakwaterowanie, kolacja
3-8/9 dzień - wypoczynek w Bułgarii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień - wykwaterowanie, śniadanie+suchy prowiant, wyjazd w godzinach południowych, nocny przejazd przez Rumunię.
10/11 dzień - przejazd przez Węgry, Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

Jak wypoczywamy:

 • wycieczka do Nessebaru w cenie!
  Nessebar- prawdziwa perełka Bułgarii, wpisana została na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. Jest najstarszym miastem Bułgarii a zarazem jednym z najstarszych osiedli Europy. To właśnie tutaj historia spotyka się ze współczesnością. Sprawdź na własnej skórze czy pełne zachwytów opinie są zasłużone.

 • LAZY CAMP
  - wygrzewanie ciała na przepięknej 8 - kilometrowej plaży
  - codzienne kąpiele w Morzu Czarnym
  - zawieranie nowych znajomości
  - karaoke- bo śpiewać każdy może... ;)

 • COŚ dla bardziej aktywnych
  - buszowanie wśród zakątków Słonecznego Brzegu.
  - rozgrywki sportowe: siatkówka plażowa, piłka wodna, kometka, oraz wiele innych
  - aqua aerobik
  - wyścigi w workach
  - wielka walka balonowa (balony wypełnione wodą) ;)
  - gra miejska

IMPREZOWY STYL

Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek (ICEBERG, LAZUR, HELP) w mieście, w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.
Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście

Wycieczki lokalne:

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

 • NAUKA PŁYWANIA (4x1h) - nie umiesz pływać? A może chcesz udoskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty? Z Nami to możliwe!  Nasz ratownik zrobi z Ciebie prawdziwego "orła pływania"!  :)
  Cena: 100 PLN

 • ACTION PARK - największy i najbardziej znany aquapark w okolicy! Zajmuje powierzchnię 24000 m kw. To właśnie tutaj znajduje się największa zjeżdżalnia – wysoka na 18 i długa na 120 metrów. Zjeżdżając nią, osiąga się prędkość ponad 60 kilometrów na godzinę. Świetną zabawę gwarantują również specjalne atrakcje – „Wyspa Przygód”, basen z falami, tajemnicza „Czarna Dziura” czy zapierająca dech w piersiach „Niagara”.  Z nami super zabawę masz gwarantowaną!
  Cena: 25 EUR/108 PLN

 • WARNA+MONASTYR AŁADŻA+BAŁCZIK - zobaczycie m.in Park Primorski, Port Warneński, Katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy czy zrobicie zakupy w licznych sklepach w centrum Varny. Zobaczycie słynny Monastyr Aładża. Samo słowo "Aładża" oznacza pstry a nazwa nawiązuje do skał w których wykuto monastyr. W Bałcziku odwiedzicie ogród botaniczny rumuńskiej królowej Marii (pałac oraz niezwykła kolekcja kaktusów)
  Cena: 33 EUR/ 142 PLN

 • SOZOPOL+RZEKA ROPOTAMO - niezwykle malownicze miasteczko do którego zjeżdżali bułgarscy literaci i artyści. Najbardziej atrakcyjna jest stara część miasta znajdująca się na północy. To sieć brukowanych, wąskich uliczek zabudowana drewnianymi domami. W trakcie wycieczek czeka na Was rejs łódką po rzece Ropotamo, podczas którego podziwiać będziecie faunę i florę rzeczną oraz urozmaiconą linię brzegową.
  Cena: 30 EUR/ 129 PLN

 • PIRACKA IMPREZA - prawdziwe pirackie party! Na statku pobawicie się  w prawdziwie szyderczym stylu, wyszkolona grupa animatorów nie pozwoli Wam się nudzić! Zabawa odbywać się będzie w prawdziwie pirackim szyku! Możecie również liczyć na poczęstunek wpostaci lodów z napojem.
  Cena: 33 EUR/ 142 PLN

 • WIECZÓR BUŁGARSKI - spędzicie niesamowity wieczór w prawdziwie bułgarskim klimacie. Podczas wieczoru czekają na Was lokalne tańce folklorystyczne, kolacja (dania bułgarskie), zabawa na rozżarzonych węglach, muzyka na żywo wykonywana przez profesjonalna orkiestrę.... czy potrzeba czegoś więcej?
  Cena: 27 EUR/ 116 PLN

Wycieczka gratis:

Nessebar- prawdziwa perełka Bułgarii, wpisana została na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. Jest najstarszym miastem Bułgarii a zarazem jednym z najstarszych osiedli Europy. To właśnie tutaj historia spotyka się ze współczesnością. Sprawdź na własnej skórze czy pełne zachwytów opinie są zasłużone.

W cenie:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video)

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie w hotelu,

 • program,

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,

 • ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Poza ceną:

 • dopłaty transportowe,

 • wycieczki fakultatywne,

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki,

 • posiłki tranzytowye,

 • taksa klimatyczna (płatnej na miejscu 5 EUR),

 • dopłata dla osób powyżej 18 lat,

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG (płatne dodatkowo, obowiązkowo + 10 PLN)

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

Wiek 13-19 lat.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
23.06 02.07 1,699.00 zł
30.06 10.07 1,799.00 zł
08.07 18.07 1,799.00 zł
16.07 26.07 1,799.00 zł
24.07 03.08 1,799.00 zł
01.08 11.08 1,799.00 zł
09.08 19.08 1,799.00 zł
17.08 26.08 1,699.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (60.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (50.00)
Gwarancja Stałej Ceny (40.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (110.00)
Nauka pływania (100.00)
Warna+Monastyr Aładża+Bałczik (142.00)
Sozopol+Rzeka Ropotamo (129.00)
Piracka impreza (142.00)
Wieczór Bułgarski (116.00)
Action Park (108.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x