Strona główna » Obozy » Bułgaria » Słoneczny Brzeg

Obóz młodzieżowy - Teen Palace (Sezon 2018)

To zobaczysz:

SŁONECZNY BRZEG - To jedno z najpiękniejszych kąpielisk w Europie, jego atutem jest świetnie utrzymana plaża, od północy osłonięty jest pasmem Gór Bałkańskich. Na jego terenie znajdują się dwa duże parki wodne oraz wiele restauracji, sklepów, a z korzystania z uroków życia nocnego zachęcają liczne dyskoteki.

 

Zakwaterowanie:

Hotel Teen Palace ***

Luksusowy hotel słynny z BOGATYCH ANIMACJI! Oddalony 400 m od pięknej plaży i 15 minut pieszo od centrum. Uczestnicy będą zakwaterowani w apartamentach 5-6 osobowych, które posiadają od 2 do 3 sypialni. Apartamenty wyposażone są w łazienkę, klimatyzację, lodówkę, TV oraz balkon.

Uczestnicy do dyspozycji mają boisko sportowe, stół do bilarda, stół do pingponga, scena do animacji, sala dyskotekowa. To miejsce w którym nie ma miejsca na nudę!

Wyżywienie:

Wyżywienie ALL INCLUSIVE Light
3 główne posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków, popołudniowe przekąski, woda dostępna w ciągu dnia. 

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię.
2 dzień - Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja.
3-10 dzień - Program Pobytu
11 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Obiad. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
12 dzień - Powrót do kraju w godzinach nocnych.

Program pobytu:

 

POZNAJ Z NAMI SŁONECZNY BRZEG!

Kurort tętniący życiem całymi dniami i nocami! W centrum miasta czeka na nas wiele atrakcji tj.: trampoliny, zorbing, diabelski młyn, mini wesołe miasteczko, skoki na bungee.

ZWIEDŹ Z NAMI STARY NESSEBAR!

Miato ze względu na swoją warosć historyczną zostało wpiane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wszystm przypadnie do gustu spacer po wąskich i urokliwych uliczkach.

Spacery: do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach - ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie.

Gry i zabawy na plaży - zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody, ringo, fistball, turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga.

Konkursy: najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, największy zamek z piasku, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Dodatkowo: kalambury, statki, karty, kraje i miasta oraz wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Wycieczki lokalne:

UWAGA:
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczka odbywa się przy określonej liczbie osób 

 • Aquapark „Aqua Paradise” - Aqua Paradise w Nessebarze jest najwiękrzym parkiem wodnym w całych Bałkanach ! Czeka cię tutaj wiele ekscytującyh atrakcjii wodnych tj.: jeżdżalnie *Kamikaze* i *Space Jam* o wysokości 22m, *Tsunami* o długości 13 m, rzeka do raftingu oraz najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa w Bułgarii (146m) i wiele innych! Cena: 30 BGN/os. - pół dnia, 40 BGN/os. - cały dzień.

 • Tattoo Boat - Imprezowy rejs bezalkoholowy, w czasie którego będziecie mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach oraz skosztować lokalnych potraw, opalać się na pokładzie i ochłodzić się w morzu. Świetnej zabawy dopilnują najlepsi animatorzy. Cena: ok. 25 euro/osobę

 • Sozopol - Ropotamo - Burgas - Sozopol to jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. W programie wycieczki: zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz murów obronnych miasta bułgarskiego. Następnie zwiedzimy klasztor Św. Jerzego w Pomorie i udamy się na spacer po bułgarskiej promenadzie. W cenie wycieczki jest obiad w Sozopolu.
  Cena: ok. 35 euro/osobę

 • Jacht Piknik – Całodniowy rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, kąpiel z nurkowaniem, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami.
  Cena: 35 EUR/os.

 • Bałczik i Kaliakra  - Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Miasto zaskoczy nas sympatyczną atmosferą. Jego tarasowe położenie pozwala podziwiać piękno Morza Czarnego niemal z każdego punktu. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynków i podwórzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzać będziemy letnią rezydencję królowej Marii oraz ogród botaniczny. Zobaczymy również pokaz wyrobów glinianych. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. W cenie wycieczki obiad.
  Cena: ok. 46 euro/osobę

 • Nessebar  - Wyprawa do miasta-muzeum założonego około 3 tysiące lat temu, gdzie na każdym kroku można odkrywać zabytkowe świątynie oraz pozostałości po dawnych cywilizacjach tj.: termy rzymskie, amfiteatr, resztki greckich kolumn i bloków kamiennych, mury obronne i cerkwie, łaźnie tureckie, odrodzeniowe domy i uliczki. Cena: ok. 15 euro/osob

 • Wieczór bułgarski  - Jest to jeden z najlepszych sposobów na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury. W programie między innymi: pokaz tańców w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artystów, wspólny korowód bałkańskiegho tańca zwanego horo. Główną atrakcją będzie pokaz nestinarski, czyli taniec na rozżarzonych węglach. W cenie imprezy są regionalne napoje bezalkoholowe oraz tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej. UWAGA – wino przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia. Obozowicze zamiast wina dostają regionalne napoje BEZALKOHOLOWE. Cena: ok. 20 euro/osobę

 • Warna z delfinarium  - To letnia stolica Bułgarii, drugie co do wielkości miasto. Posiada największy port w kraju, stare miasto, park nadmorski, delfinarium, centra handlowe. W programie wycieczki m.in.: pokazy popisów delfinów, spacer po parku nadmorksim oraz zwiedzianie monastyru Aładża. W cenie wycieczki obiad. Cena: ok. 42 euro/osobę

 • Stambuł 1 -dniowy - Podróż do dawnej stolicy Cesarstwa Bizantyjskiego. Zwiedzimy tam Hipodromu, podejście pod Hagię Sopgię, Błękitnego Meczetu, dziedziniec Pałacu Top Kapi, fabryka skóry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. W cenie wycieczki jest śniadanie i obiad. Cena: ok. 75 euro/osobę+ wiza turecka kupowana na granicy 25 euro (informacja z dnia 10.10.2014)

W cenie:

 • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,

 • 9 noclegów,

 • All Inclusive Light oraz dodatkowy obiad w dniu wyjazdu

 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • Program animacyjno-sportowy,

 • Opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

Poza ceną:

 • Ubezpieczenie KL/NNW : 60 pln/os,

 • Opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (10 euro) 

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 pln/os.

Opcjonalne

 • Wycieczki fakultatywne,

 • Prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 euro),

 • Sugerowane kieszonkowe: 80 euro,

 • Ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy,

 • Usługa Kup sobie spokój (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi): 80 pln/os.

Kwestie techniczne:

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Transport autokarem z Polski trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie. 

Informacje wyjazdowe:

PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU ważnego 3 miesiące od daty powrotu z obozu. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać….A przecież nie może Cię zabraknąć!

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na min. 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
11.08 22.08 1,479.00 zł
20.08 31.08 1,399.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
Kup sobie spokój (80.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x