Strona główna » Obozy » Bułgaria » Słoneczny Brzeg

Obóz młodzieżowy - Teodora Kompleks

To zobaczysz:

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Nesebyr w wodę. Największą atrakcją Słonecznego Brzegu jest fantastyczna plaża, 6-cio kilometrowy pas złotego piasku w formie półksiężyca otoczony wydmami. Miejscami plaża osiąga 60 m szerokości. Została oznaczona Błękitną Flagą, jako jedna z najczystszych plaż w Europie. Morze Czarne w tym miejscu ma łagodne zejście do wody. Dzięki bryzie morskiej w ciągu dnia nie odczuwamy upałów, a noce są orzeźwiające.

Zakwaterowanie:

Kompleks Teodora*** położony w północnej części słonecznego brzegu, ok. 4 km od centrum miasta. Obiekt oddalony jest 400 m od piaszczystej plaży.

Do dyspozycji obozowiczów:
basen, leżaki i parasole przy basenie. Przy hotelu boisko do mini piłki nożnej, piłki siatkowej i ręcznej, sala z lustrami i klimatyzacją do zajęć animacyjnych i tańca, świetlica, jadania, sala kinowa, lobby bar, wi - fi przy basenie i recepcji.
Kompleks posiada przestronne pokoje 3-4 osobowe lub studia 2+2, osobne łóżka, łazienka z WC, szafa, szafki nocne, krzesła, lodówka, niektóre posiadają balkon, klimatyzacja indywidualnie sterowana. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14:00, wykwaterowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

PLAŻA
ok. 400 m od miejsca zakwaterowania idąc wzdłuż głównej ulicy, ok. 300 m od miejsca zakwaterowania idąc przez park. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Wyżywienie:

All Inclusive SOFT - 3 posiłki dziennie w formie bufetu + podwieczorek.
Napoje bezalkoholowe od 11:00 - 20:00 dostępne przy basenie.

Galeria:

Wycieczka gratis:

NESSEBAR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowane są dwa odrodzeniowe wiatraki bardzo znane z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nesebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.

Program podróży:

1 DZIEŃ - wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, pierwsze świadczenie obiad, czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu oraz z zapleczem obiektu i okolicą, kolacja, nocleg.
3-10 DZIEŃ - Wypoczynek oraz bogaty program animacyjny czasu wolnego. Wycieczka do Nessebaru i Aquaparku.
11 DZIEŃ - śniadanie, wykwaterowanie, wyjście do Aquaparku, obiad na terenie Aquaparku, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Bułgarię i Serbię.
12 DZIEŃ - dalszy ciąg przejazd przez Węgry i Słowację, w trakcie przejazdu dłuższa przerwa na ciepły posiłek (w cenie ), powrót do kraju w godzinach wieczornych.

 

W PROGRAMIE:
• Plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika
• Rozgrywki sportowe (siatkówka, koszykówka) wewnątrz obozowe oraz z innymi grupami, zajęcia fitness (w basenie, na plaży), bieg na orientację
• Piesze wycieczki po okolicy
• Dyskoteki na terenie obiektu i w klubach
• Wybory Miss i Mistera na wesoło
• Odkrywanie talentów
• Body Painting - malowanie ciała
• Konkursy, quizy
• Animacje taneczne i sportowe
• Wycieczka piesza do Słonecznego Brzegu - zwiedzanie
• Wycieczka piesza do Sverego Vlasu - zwiedzanie
• Animacje prowadzone po polsku
• Uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo)
• Inne imprezy kulturalno - rozrywkowe
• AQUA PARK- najwyższa zjeżdżalnia 18m, najdłuższa 120m, kilka rodzajów zjeżdżalni - Kamikaze, X- Treme, Hydrohute, Free Fall, Twister, Niagara, Crazy River, Giant Slide, Black Hole, Wave Pool, Lazy River, Adults Pool, Activity Pool, Water Castle, Adventure Island, basen z falami, różnego rodzaju fontanny, gejzery, wodospady. Bilet wstępu do Aquaparku w Słonecznym Brzegu zawiera wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, parasole, ubezpieczenie na wypadek jakiś zdarzeń, dzieci poniżej 90cm wstęp darmowy. W Aquaparku znajdują się bary i restauracje z fast foodami, koktajlami, lodziarnia itp.

DYSKOTEKI
Lazur - rożne gatunki muzyki - najbardziej popularna dyskoteka wśród młodzieży
Iceberg - muzyka lat 80 i 90

Wycieczki lokalne:

WARNA - DELFINARIUM - KLASZTOR ALADŻA CENA OK. 35€
Wyjazd ok. godz. 08.00, przejazd do Warny w Bułgarii. Udział w bardzo ciekawym i zabawnym show w Delfinarium w Warnie. Obiad. Następnie zwiedzanie Monastyru Aladża (ozn. Kolorowy). Kaplica, korytarze, dormitorium a także katakumby klasztorne wykute są w wysokiej na kilkadziesiąt metrów skale. Pomieszczenia klasztorne położone są na wysokości ok. 20m. Monastyr ten był miejscem kryjówki pierwszych chrześcijan.
SOZOPOL I RZEKA I ROPOTAMO CENA OK. 27€
Ropotamo to jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii. Rejs po niej daje możliwość przebywania pośród natury i podziwiania licznego ptactwa wodnego. Następnie wizyta w Sozopolu, starożytnym mieście założonym w 610 r. p.n.e.
Jeep Safarii ok. 30E/os.
Rejs Piracki ok. 20E/os.

Wycieczka gratis:

NESSEBAR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowane są dwa odrodzeniowe wiatraki bardzo znane z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nesebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.

W cenie:

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC
• 9 noclegów w Kompleksie Teodora***
• wyżywienie All Inclusive Soft
• wycieczka do Nessebyru
• program animacyjny prowadzony przez polskiego animatora
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opiekę ratownika wodnego
• polskie animacje
• ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski
• koszulkę
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• opiekę pilota na trasie przejazdu
• ubezpieczenie AXA KL 20 000€ + choroby przewlekłe, NNW 2 000€ i bagaż 200€
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/ os.)

Poza ceną:

• taksa klimatyczna 15€/os/pobyt
• obowiązkowa dopłata za dwa wejścia do Aquaparku 30€/os.
• obowiązkowo płatna kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.
• wycieczki fakultatywne
• opcjonalnie Gwarancja spokoju - usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 60zł/os.

Kwestie techniczne:

Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji!!!
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta  !
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20 kg, bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4.30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

JAK ZYSKAĆ NIŻSZĄ CENĘ

1. Rabat w wysokości 2 % dla Stałych Klientów Organizatora.
2. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
3. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki - zaliczka to 100 zł w chwili podpisania umowy, dopłata do 29 % do 31.03.2018, dopłata do 100% wartości imprezy do 30 dni przed wyjazdem.

Informacje wyjazdowe:

WEŹ ZE SOBĄ

Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
30.06 11.07 brak miejsc
09.07 20.07 brak miejsc
18.07 29.07 brak miejsc
27.07 07.08 brak miejsc
05.08 16.08 1,429.00 zł
1778 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja spokoju (60.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x