Strona główna » Obozy » Bułgaria » Słoneczny Brzeg

Obóz młodzieżowy - Teodora Kompleks

To zobaczysz:

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Nesebyr w wodę. Największą atrakcją Słonecznego Brzegu jest fantastyczna plaża, 6-cio kilometrowy pas złotego piasku w formie półksiężyca otoczony wydmami. Miejscami plaża osiąga 60 m szerokości. Została oznaczona Błękitną Flagą, jako jedna z najczystszych plaż w Europie. Morze Czarne w tym miejscu ma łagodne zejście do wody. Dzięki bryzie morskiej w ciągu dnia nie odczuwamy upałów, a noce są orzeźwiające.

Zakwaterowanie:

Kompleks Teodora*** położony w północnej części słonecznego brzegu, ok. 4 km od centrum miasta. Obiekt oddalony jest 400 m od piaszczystej plaży.

Do dyspozycji obozowiczów:
basen, leżaki i parasole przy basenie. Przy hotelu boisko do mini piłki nożnej, piłki siatkowej i ręcznej, sala z lustrami i klimatyzacją do zajęć animacyjnych i tańca, świetlica, jadania, sala kinowa, lobby bar, wi - fi przy basenie i recepcji.
Kompleks posiada przestronne pokoje 3-4 osobowe lub studia 2+2, osobne łóżka, łazienka z WC, szafa, szafki nocne, krzesła, lodówka, niektóre posiadają balkon, klimatyzacja indywidualnie sterowana. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14:00, wykwaterowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

PLAŻA
ok. 400 m od miejsca zakwaterowania idąc wzdłuż głównej ulicy, ok. 300 m od miejsca zakwaterowania idąc przez park. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Wyżywienie:

All Inclusive SOFT - 3 posiłki dziennie w formie bufetu + podwieczorek.
Napoje bezalkoholowe od 11:00 - 20:00 dostępne przy basenie.

Galeria:

Wycieczka gratis:

NESSEBAR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowane są dwa odrodzeniowe wiatraki bardzo znane z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nesebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.

Program podróży:

1 DZIEŃ - wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, pierwsze świadczenie obiad, czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu oraz z zapleczem obiektu i okolicą, kolacja, nocleg.
3-10 DZIEŃ - Wypoczynek oraz bogaty program animacyjny czasu wolnego. Wycieczka do Nessebaru i Aquaparku.
11 DZIEŃ - śniadanie, wykwaterowanie, wyjście do Aquaparku, obiad na terenie Aquaparku, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Bułgarię i Serbię.
12 DZIEŃ - dalszy ciąg przejazd przez Węgry i Słowację, w trakcie przejazdu dłuższa przerwa na ciepły posiłek (w cenie ), powrót do kraju w godzinach wieczornych.

 

W PROGRAMIE:
• Plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika
• Rozgrywki sportowe (siatkówka, koszykówka) wewnątrz obozowe oraz z innymi grupami, zajęcia fitness (w basenie, na plaży), bieg na orientację
• Piesze wycieczki po okolicy
• Dyskoteki na terenie obiektu i w klubach
• Wybory Miss i Mistera na wesoło
• Odkrywanie talentów
• Body Painting - malowanie ciała
• Konkursy, quizy
• Animacje taneczne i sportowe
• Wycieczka piesza do Słonecznego Brzegu - zwiedzanie
• Wycieczka piesza do Sverego Vlasu - zwiedzanie
• Animacje prowadzone po polsku
• Uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo)
• Inne imprezy kulturalno - rozrywkowe
• AQUA PARK- najwyższa zjeżdżalnia 18m, najdłuższa 120m, kilka rodzajów zjeżdżalni - Kamikaze, X- Treme, Hydrohute, Free Fall, Twister, Niagara, Crazy River, Giant Slide, Black Hole, Wave Pool, Lazy River, Adults Pool, Activity Pool, Water Castle, Adventure Island, basen z falami, różnego rodzaju fontanny, gejzery, wodospady. Bilet wstępu do Aquaparku w Słonecznym Brzegu zawiera wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, parasole, ubezpieczenie na wypadek jakiś zdarzeń, dzieci poniżej 90cm wstęp darmowy. W Aquaparku znajdują się bary i restauracje z fast foodami, koktajlami, lodziarnia itp.

DYSKOTEKI
Lazur - rożne gatunki muzyki - najbardziej popularna dyskoteka wśród młodzieży
Iceberg - muzyka lat 80 i 90

Wycieczki lokalne:

WARNA - DELFINARIUM - KLASZTOR ALADŻA CENA OK. 35€
Wyjazd ok. godz. 08.00, przejazd do Warny w Bułgarii. Udział w bardzo ciekawym i zabawnym show w Delfinarium w Warnie. Obiad. Następnie zwiedzanie Monastyru Aladża (ozn. Kolorowy). Kaplica, korytarze, dormitorium a także katakumby klasztorne wykute są w wysokiej na kilkadziesiąt metrów skale. Pomieszczenia klasztorne położone są na wysokości ok. 20m. Monastyr ten był miejscem kryjówki pierwszych chrześcijan.
SOZOPOL I RZEKA I ROPOTAMO CENA OK. 27€
Ropotamo to jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii. Rejs po niej daje możliwość przebywania pośród natury i podziwiania licznego ptactwa wodnego. Następnie wizyta w Sozopolu, starożytnym mieście założonym w 610 r. p.n.e.
Jeep Safarii ok. 30E/os.
Rejs Piracki ok. 20E/os.

Wycieczka gratis:

NESSEBAR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowane są dwa odrodzeniowe wiatraki bardzo znane z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nesebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.

W cenie:

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC
• 9 noclegów w Kompleksie Teodora***
• wyżywienie All Inclusive Soft
• wycieczka do Nessebyru
• program animacyjny prowadzony przez polskiego animatora
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opiekę ratownika wodnego
• polskie animacje
• ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski
• koszulkę
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• opiekę pilota na trasie przejazdu
• ubezpieczenie AXA KL 20 000€ + choroby przewlekłe, NNW 2 000€ i bagaż 200€
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/ os.)

Poza ceną:

• taksa klimatyczna 15€/os/pobyt
• obowiązkowa dopłata za dwa wejścia do Aquaparku 30€/os.
• obowiązkowo płatna kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.
• wycieczki fakultatywne
• opcjonalnie Gwarancja spokoju - usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 60zł/os.

Kwestie techniczne:

Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji!!!
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta  !
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20 kg, bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4.30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

JAK ZYSKAĆ NIŻSZĄ CENĘ

1. Rabat w wysokości 2 % dla Stałych Klientów Organizatora.
2. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
3. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki - zaliczka to 100 zł w chwili podpisania umowy, dopłata do 29 % do 31.03.2018, dopłata do 100% wartości imprezy do 30 dni przed wyjazdem.

Informacje wyjazdowe:

WEŹ ZE SOBĄ

Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
30.06 11.07 brak miejsc
09.07 20.07 brak miejsc
18.07 29.07 1,409.00 zł
1804 zł
27.07 07.08 1,359.00 zł
1804 zł
05.08 16.08 1,389.00 zł
1778 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja spokoju (60.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x