Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Crikvenica - Villa Clotilda

To zobaczysz:

Przepiękna Chorwacja a do tego szczypta zwiedzania oraz strefa FUN (a w niej park linowy, aerotim, summo czy walki gladiatorów) dzięki której Twoje wakacje będą niezapomniane.

Piękna, słoneczna pogoda, malownicze krajobrazy i cudowna, niepowtarzalna bałkańska atmosfera sprawia, że naprawdę trudno się  w Chorwacji nie zakochać. Chorwackie słońce pozwoli na korzystanie z uroków wybrzeża i kąpiel w Morzu Adriatyckim, a zabytkowe uliczki takich miast jak Crikvenica idealnie nadają się na spacer z przyjaciółmi. Wieczorami warto wybrać się na dyskotekę (także na plażę), podczas której można poznać prawdziwie południowy klimat. Daj się ponieść niesamowitej atmosferze!

 

 • CHORWACJA - to jedno z tych fantastycznych miejsc, gdzie przyroda oszałamia - surowe piękno górskich masywów opadających wprost do Morza Adriatyckiego, głębokie kaniony rzek i przepiękne wodospady, malownicze wyspy, głęboka zieleń śródziemnomorskiej roślinności. Jeżeli dołożyć do tego magiczny klimat zabytkowych miast, życzliwość mieszkańców to mamy prawdziwy wakacyjny raj.

 • CRIKVENICA - jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości położonych w Zatoce Kvarner z ponad stuletnią tradycją turystyczno - uzdrowiskową. Znajdziecie tutaj wszystko co niezbędne do udanego wypoczynku - gorące słońce, błękitne morze oraz bajeczne krajobrazy.

Zakwaterowanie:

Villa Clotilda - położona w miejscowości Crikvenica w malowniczym otoczeniu wśród lasu piniowo - dębowego. Tylko 150 metrów dzieli Cię od plaży. Ośrodek typu pawilonowego usytuowany na zadrzewionym terenie z łagodnym zejściem do wody. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami. Villa Clotilda posiada bogatą infrastrukturę sportową oraz gastronomiczną. Bezpośrednio przy plaży znajduję się pizzeria, restauracja z tarasem oraz liczne sklepiki. Odległość od centrum Crikvenicy to około 15 minut spacerem wzdłuż nadmorskiej promenady. W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje, stragany, dyskoteki w tym również dyskoteki na plaży.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie (kuchnia chorwacka). Śniadanie, obiad i kolacja w postaci bufetu. Do śniadania - napoje typu herbata, kawa, sok, mleko. Do obiadu i kolacji woda w cenie. Pozostałe napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie serwowane w restauracji oddalonej od miejsca zakwaterowania około 50 m.

Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu do ośrodka
Ostatni posiłek: śniadanie+ suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w ośrodku

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, przejazd do Wiednia - zwiedzanie z przewodnikiem, wyjazd w dalszą drogę ok godz. 22 giej, nocny przejazd przez Austrię, Słowenię
2 dzień - przyjazd do Crikvenicy ok. godz. 8mej, spacer po najbliższej okolicy, obiad, zakwaterowanie (od godz.15-tej), aklimatyzacja, kolacja, nocleg
3-8/9 dzień - wypoczynek w Chorwacji wg programu
9/10 dzień - śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, rejs na wyspę KRK, przejazd do Rijeki, spacer z pilotem po najważniejszych zabytkach, wyjazd ok godz. 21tej, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy
10/11 dzień - przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

FUN & SUN - > program dla "chcących więcej"

 • STREFA FUN
  - park linowy - poczuj powiew adrenaliny na wysokości 4-5 metrów wśród zieleni drzew.
  - przepychanki SUMO
  - walki gladiatorów
  - aerotrim - sprawdź czy twój błędnik nie zwariuje
  - gra terenowa
  - poranny jogging po plaży dla chętnych
  - zawody pływackie dla chętnych
  - rozgrywki o WIELKIEGO ARBUZA

 • STREFA SUN
  - opalanie się w promieniach ciepłego chorwackiego słońca
  - kąpiele w lazurowym Morzu Adriatyckim
  - spacery po miejscowości Crikvenica i malowniczej okolicy
  - dyskoteki oraz zajęcia animacyjne dla uczestników (3 razy podczas turnusu) w sąsiednim ośrodku

 • STREFA TRAVEL
  - WIEDEŃ - z nami zobaczysz największe zabytki stolicy Austrii. Czeka Cię więc zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem: objazd Ringiem (Opera, Hofburg, Teatr Dworski, Ratusz, Parlament), budownictwo Hundertwassera, zwiedzanie centrum, m.in. ul. Graben, Katedra.Wycieczka realizowana podczas podróży do Chorwacji.

  - RIJEKA - największy port Chorwacji a jednocześnie miasto bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Zobaczycie tutaj m.in Promenada Korzo, Wieża Zegarowa, Zamek Trsat, Kaedra Św Wita, Rzymską Bramę oraz Kościół Św. Hieronima. Nie zabraknie również czasu na zakupy w licznych sklepikach ulokowanych na promenadzie.

  - REJS NA WYSPĘ KRK - czeka na Was rejs na największą z chorwackich wysp - wyspę Krk, gdzie zobaczycie jedno z najstarszych i najbardziej malowniczych miasteczek wyspy Krk - Vrbnik. Miasteczko położone jest na skale skąd roztacza się piękny widok na Crikvenicę i jej okolice.

Wycieczki lokalne:

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

 • PARK NARODOWY JEZIOR PLITWICKICH - ten unikalny obszar, nazywany przez niektórych rajem na Ziemi, dzięki swojej wspaniałości został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park Narodowy Jezior Plitwickich tworzy zespół 16 jezior połączonych kaskadowo oraz oddzielonych od siebie naturalnymi groblami, na których tworzą się wodospady.
  Cena: 43 EUR/ 185 PLN

 • JASKINIA POSTOJNA - jedna z najsłynniejszych jaskiń Europy, mająca blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasa turystyczna biegnie starym korytarzem rzeki Pivki, którą pokonuje się pieszo lub kolejką elektryczną. Jaskinia posiada różnorodną szatę naciekową składającą się ze stalaktytów i stalagmitów. Poza tym w jaskini spotkać można niezwykłego mieszkańca tzw. "człowieczą rybę" - gatunek endemiczny zamieszkujący wyłącznie podziemne wody jaskiń krasowych Gór Dynarskich.
  Cena: 43 EUR/ 185 PLN

W cenie:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video),

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie,

 • program,

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,

 • ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Poza ceną:

 • dopłaty transportowe,

 • wycieczki fakultatywne,

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki,

 • posiłki tranzytowe,

 • napoje do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój),

 • taksa klimatyczna ok. 5 EUR/os,

 • obowiązkowa dopłata programowa,

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 20 EUR obowiązkowej opłaty programowej (obejmującej rejs na wyspę KRK oraz usługę lokalnego przewodnika w Wiedniu) oraz kwota 5 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
23.06 02.07 1,899.00 zł
30.06 10.07 1,999.00 zł
08.07 18.07 1,999.00 zł
16.07 26.07 1,999.00 zł
24.07 03.08 1,999.00 zł
01.08 11.08 1,999.00 zł
09.08 19.08 1,999.00 zł
17.08 26.08 1,999.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (60.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (50.00)
Gwarancja Stałej Ceny (40.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (110.00)
Park Narodowy Jezior Plitwickich (185.00)
Jaskinia Postojna (185.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x