Strona główna » Obozy » Chorwacja »

Obóz młodzieżowy - Crikvenica - Villa Clotilda

To zobaczysz:

 Niezapomniane wakacje w pięknej słonecznej Chorwacjii, a dodatkowo szczypta zwiedzania oraz strefa FUN, czyli park linowy, aerotim, summo czy walki gladiatorów.

Z pewością zakochasz się w malowniczych obrazach Chorwacji. Piękna, słoneczna pogoda sprzyja z korzystania z uroków wybrzeża i kąpielą w Adriatyku. Na spacer z przyjaciółmi idealnie nadają się zabytkowe uliczki miast takich jak Crikvenica. Niepowtarzalna bałkańska atmosfera sprawia, że wieczorami warto wybrać się na dyskotekę (także na plażę), podczas krórej poczujecie południowy klimat. Daj się ponieść niesamowitej atmosferze!

 • CHORWACJA - kraj w którym przyroda zachwyca nas swoim pięknem - skaliste góry opadające wprost do błękitnego Morza Adriatyckiego, rzeki i wodospady, piękne wyspy, śródziemnomorska roślinność dodatkowo zabytkowe miasta i życzliwi mieszkańcy. To wszstko sprawia że jest prawdziwym wakacyjnym rajem.

 • CRIKVENICA - miejscowość turystyczno-uzdrowiskowa położona w Zatoce Kvarner. Gorące słońce, błękitne morze oraz bajeczne krajobrazy sprzyjają udanemu wypoczynkowi.

Zakwaterowanie:

 Villa Clotilda - ośrodek typu pawilonowego oddalony tylko 150 metrów od plaży. Obiekt otoczony lasem piniowo-dębowym, zejście do wody jest łagodne. Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Obiekt posiada bogatą infrastrukturę sportową i gastronomiczną. Przy plaży znajdują się liczne sklepiki, pizzeria oraz restauracja z tarasem. Ośrodek oddalony jest od centrum Crikvenicy około 15 minut spacerem wzdłuż nadmorskiej promenady. W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje, stragany, dyskoteki w tym również dyskoteki na plaży.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie (kuchnia chorwacka). Śniadanie, obiad i kolacja w postaci bufetu. Do śniadania - napoje typu herbata, kawa, sok, mleko. Do obiadu i kolacji woda w cenie. Pozostałe napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie serwowane w restauracji oddalonej od miejsca zakwaterowania około 50 m.

Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu do ośrodka
Ostatni posiłek: śniadanie+ suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w ośrodku

Galeria:

Program podróży:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, przejazd do Wiednia - zwiedzanie z przewodnikiem, wyjazd w dalszą drogę ok godz. 22 giej, nocny przejazd przez Austrię, Słowenię
2 dzień - przyjazd do Crikvenicy ok. godz. 8mej, spacer po najbliższej okolicy, obiad, zakwaterowanie (od godz.15-tej), aklimatyzacja, kolacja, nocleg
3-8/9 dzień - wypoczynek w Chorwacji wg programu
9/10 dzień - śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, rejs na wyspę KRK, przejazd do Rijeki, spacer z pilotem po najważniejszych zabytkach, wyjazd ok godz. 21tej, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy
10/11 dzień - przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

FUN & SUN - > program dla "chcących więcej"

 • STREFA FUN
  - park linowy - poczuj powiew adrenaliny na wysokości 4-5 metrów wśród zieleni drzew.
  - przepychanki SUMO
  - walki gladiatorów
  - aerotrim - sprawdź czy twój błędnik nie zwariuje
  - gra terenowa
  - poranny jogging po plaży dla chętnych
  - zawody pływackie dla chętnych
  - rozgrywki o WIELKIEGO ARBUZA

 • STREFA SUN
  - opalanie się w promieniach ciepłego chorwackiego słońca
  - kąpiele w lazurowym Morzu Adriatyckim
  - spacery po miejscowości Crikvenica i malowniczej okolicy
  - dyskoteki oraz zajęcia animacyjne dla uczestników (3 razy podczas turnusu) w sąsiednim ośrodku

 • STREFA TRAVEL

  - WIEDEŃ - zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem największych zabytków Austrii: objazd Ringiem (Opera, Hofburg, Teatr Dworski, Ratusz, Parlament), budownictwo Hundertwassera, zwiedzanie centrum, m.in. ul. Graben, Katedra.Wycieczka realizowana podczas podróży do Chorwacji.

  - RIJEKA - największe miasto portowe w Chorwacji, chętnie odwiedzane przez turystów. Można zobaczyć tutaj: Wierzę zegarową, Zamek Trsat, Promenadę Korzo, Rzymską Bramę, Katedrę Św Wita, Kościół Św. Hieronima. Będzie również czas na zrobienie zakupów w sklepikach na promenadzie.

  - REJS NA WYSPĘ KRK - wyspa Krk jest największą wyspą w Chorwacji, gdzie zobaczymy jedno z najstarszych i najbardziej malowniczych miasteczek wyspy - Vrbnik, położone jest na skale gdzie mamy piękny widok na Crikvenicę.

Wycieczki lokalne:

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

 • PARK NARODOWY JEZIOR PLITWICKICH - zespół 16 jezior połączonych kaskadowo oraz oddzielonych od siebie naturalnymi groblami, na których tworzą się wodospady. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to unikalne miejsce zwane rajem na Ziemi. Cena: 43 EUR/ 185 PLN

 • JASKINIA POSTOJNA - liczy ok. 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasę można pokonać koleją elektryczną lub pieszo. Biegnie ona starym korytarzem rzeki Pivki. Charakterystyczna cechą jaskini jest różnorodna szata naciekowa składająca się ze stalaktytów i stalagmitów. Spotkamy tam również endemiczny gatunek "człowieczą rybę" zamieszkujący wyłącznie podziemne wody jaskiń Gór Dynarskich. Cena: 43 EUR/ 185 PLN

   

W cenie:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video),

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie,

 • program,

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,

 • ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Poza ceną:

 • dopłaty transportowe,

 • wycieczki fakultatywne,

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki,

 • posiłki tranzytowe,

 • napoje do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój),

 • taksa klimatyczna ok. 5 EUR/os,

 • obowiązkowa dopłata programowa,

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 20 EUR obowiązkowej opłaty programowej (obejmującej rejs na wyspę KRK oraz usługę lokalnego przewodnika w Wiedniu) oraz kwota 5 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
23.06 02.07 1,899.00 zł
30.06 10.07 1,999.00 zł
08.07 18.07 1,999.00 zł
16.07 26.07 1,999.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (60.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (50.00)
Gwarancja Stałej Ceny (40.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (110.00)
Park Narodowy Jezior Plitwickich (185.00)
Jaskinia Postojna (185.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x