Strona główna » Obozy » Czarnogóra »

Obóz młodzieżowy - Budva - Villa Lazi I (Sezon 2018)

To zobaczysz:

Najbardziej imprezowe miejsce na Bałkanach! Jadąc do Budvy macie gwarancję dobrej zabawy w prawdziwie Bałkańskim stylu!

NAJPIĘKNIEJSZE I SZEROKIE PLAŻE, SŁOŃCE, piękne widoki, bogate życie nocne i wiele innych atrakcji!

Czekają wa niezapomniane wakacje w jednym z najlepszych adriatyckich kurortów!

Zakwaterowanie:

Villa Lazi ***

Obiekt z niesamowitym widokiem na Morze Adriatyckie z basenem oraz jacuzzi na terenie obiektu. Oddalony tylko 25 minut spacerem od plaży. Na dwóch piętrach są pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami wyposażonymi w klimatyzację, lodówkę, bezpłatne Wi-Fi, oraz TV SAT. Pokoje są z balkonem lub wyjściem na taras. Ręczniki oraz pościel są regularnie wymieniane. Śniadania serwowane w Villi, obiady i kolacje serwowane są w tawernie przy promenadzie.

Wyżywienie:

3 razy dziennie
(9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji)

Galeria:

Program podróży:

1 dzień Wyjazd z Polski.
2 dzień Przejazd przez: Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd w godzinach południowych, zakwaterowanie, kolacja.
3- 10 dzień Program pobytu.
11 dzień Śniadanie, wykwaterowanie. Przed wyjazdem do Polski obiad, wyjazd w godzinach wieczornych.
12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do miast położonych w północnej Polsce możliwy jest po północy (13 dnia).

Program pobytu

Czarnogóra to NAJCIEKAWSZY i NAJBARDZIEJ IMPREZOWY kierunek na Bałkanach!

Zaledwie parę minut dzieli Cię od Twojej villi do ścisłego centrum Budvy, a tam miasto nigdy nie zasypia!

Masz ochotę zwiedzić ciekawe miejsca?

Nie ma sprawy, gwarantujemy Ci:

 • plażowanie i aktywności sportowe na najbardziej popularnej plaży w Budvie – Mogren,

 • wycieczkę trekkingową – spalimy trochę kalorii podczas spaceru do klasztoru Podmaine, ochłodzimy się przy malowniczym wodospadzie, cykniemy selfie z widokiem na całą Riwerę Budwańską a dla chętnych zjazd na tyrolce (ok. 10 EUR),

 • przeprawę stateczkiem na wyspę św. Mikołaja, którą mieszkańcy Budvy nazywają Hawajami!

 • spacer do miejscowości Święty Stefan – uznawanej za symbol Czarnogóry

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free Feel free :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Wycieczki lokalne:

Uwaga!!!
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

 • Boka Kotorska - wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie. Lord Byron pisał: „w momencie powstawania naszej planety najpiękniejsze połączenie ziemi z morzem przypadło wybrzeżu Czarnogóry”- Zatoka Kotorska, określana mianem południowych fiordów, jest najlepszym potwierdzeniem dla słów poety. Podczas tej wycieczki zwiedzimy również miasto Kotor, którego starówkę wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Zatrzymamy się na sztucznie usypanej wyspie z pięknym barokowym Kościołem Gospy od Skarpjela oraz odwiedzimy urocze miasteczko Herceg Novi. Na sam koniec zatrzymamy się na plaży Żanice, gdzie będzie możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych. Rejs po Boce Kotorskiej to najbardziej popularna atrakcja turystyczna w Czarnogórze.  
  Cena: ok. 35 euro/osobę

 • Kaniony - całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO. Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. Jest to najgłębszy kanion w Europie i trzeci pod względem głębokości kanion na świecie! Drugim, robiącym niesamowite wrażenie jest kanion rzeki Moracy, który też pojawi się na naszej trasie.  Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, spotkamy na naszej trasie dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937- 1940 nad kanionem imponujący, 360 metrowy betonowy Most Durdevica. Podczas wycieczki pojedziemy również do górskiego kurortu Zabljak, gdzie przespacerujemy się do Czarnego Jeziora i zatrzymamy się w urokliwym, górskim kompleksie klasztornym. Dla chętnych, w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania górskich specjałów: pstrąga prosto z rzeki lub sznycla Karađorđeva, czyli słynnego „marzenia dziewicy”.  
  Cena: 40  euro/osobę

 • Albania - mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z egzotyką i wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, nad którym góruje twierdza Rozafa. Z potężnych murów roztacza się wspaniały widok na okolicę. W oddali widać centrum miasta, rzeki Bunës i Drin oraz otoczone wzgórzami Jezioro Szkoderskie. Po zwiedzaniu twierdzy udamy się do centrum miasta, gdzie przespacerujemy się uliczkami i odwiedzimy lokalny meczet. Następnie pojedziemy do Kruji- historycznej stolicy Albanii, miasta ich narodowego bohatera Skanderberga, gdzie główną atrakcją jest twierdza, do której prowadzi tzw. turecka uliczka, gdzie można kupić typowe albańskie wyroby.
  Cena: ok. 40 euro/osobę

 • Montenegro tour + Jezioro Szkoderskie - pierwszym punktem wycieczki jest rejs po malowniczym Jeziorze Szkoderskim, podczas którego będziemy relaksować się podziwiając piękne krajobrazy, zażywać kąpieli i wypatrywać pelikanów, które są symbolem tego miejsca. Następnie rozpoczniemy nasz Montenegro Tour, czyli najbardziej popularną trasę zwiedzania czarnogórskiego wybrzeża, ukrytego za wzgórzami Lovcen. Podczas wycieczki odwiedzimy również dawną stolicę Montenegro, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków oraz miasto ambasad i urzędów: Cetinje. Zobaczymy tam m.in. siedzibę prezydenta Milo Dukanovica, budynek ambasady, a także wejdziemy do klasztoru, w którym według legendy, znajdują się relikwie św. Jana Chrzciciela. Na koniec, podziwiając urzekające i malownicze widoki, przejedziemy do górskiej wioski Njegusi, która słynie z wyrobu czarnogórskiego specjału: długodojrzewajacej szynki (prusta). Wracając w kierunku Budvy zatrzymamy się na punkcie widokowym z przepięknym widokiem na Zatokę Kotorską. 
  Cena: ok. 45 euro/osobę

 • Dubrovnik - średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Dubrovnik ma długoletnią tradycję turystyczną i gotowy jest zadowolić najbardziej wymagające oczekiwania swoich gości. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. Rzeczywiście potwierdza prawdę słynnej wypowiedzi Irlandzkiego pisarza Bernarda Shaw, który powiedział: „Ci, którzy szukają raju na ziemi muszą przyjechać do Dubrovnika.”
  Cena: ok. 40 euro/osobę

 • Rejs Riwiera Budwańska & Piana Party - OBOZY MŁODZIEŻOWE: rejs statkiem po najpiękniejszych miejscach Riwiery Budwańskiej, z przystanakami na kąpiele w morzu i plażowaniem m.in. przy wyspie Św. Mikołaja, nazywanej Hawajami. Na koniec rejsu podpływamy do słynnącej z najlepszych imprez plaży Ploce, gdzie zaczniemy nasze Piana Party. Rejs po Riwierze połączony z szaloną imprezą w pianie, to obowiązkowa wycieczka dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Budvy. Wycieczka fakultatywna przeznaczona tylko dla Obozów Młodzieżowych.
  Cena ok. 15 euro/osobę

 • Aquapark Budva  - OBOZY MŁODZIEŻOWE Unikalny, jedyny w swoim rodzaju i nowo wybudowany (2016r. )  park wodny, największy tego typu na Riwerze Budwańskiej ! Codziennie przychodzi tu do 6000 osób. Różnorodność atrakcji sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób w każdym wieku ! Dla naszych obozowiczów największą atrakcją z pewnością będzie 7 extremalnych zjeżdzalni o maksymalnej wysokości 26 m i długości 145 m. Łączna długość zjeżdzalni to prawie 600 m. !
  Cena: ok. 25 EUR/ cały dzień

W cenie:

 • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,

 • 9 noclegów, 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji

 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • Opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu,

 • Min. jeden transport na plażę poza Budvą oraz spacer po Budvie z przewodnikiem,

 • 10 dni niezapomnianej zabawy!!!

Poza ceną:

 

Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,

 • Opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze),

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne:

 • Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy, Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,

 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.

 

Kwestie techniczne:

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-19 lat.

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd do Czarnogóry około południa. Wyjazd do Polski w okolicach godzin wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Informacje wyjazdowe:

PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO lub PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać….A przecież nie może Cię zabraknąć!

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na min. 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
20.08 31.08 brak miejsc

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy
Kup Sobie Spokój (80.00)
Rezerwacja miejsc w autokarze (50.00)
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (100.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x