Strona główna » Obozy » Czarnogóra »

Obóz młodzieżowy - Czarnogóra - Budva - Villa Lazi

BUDVA

Najbardziej imprezowe miejsce na Bałkanach! Jadąc do Budvy macie gwarancję dobrej zabawy w prawdziwie Bałkańskim stylu! Najpiękniejsze i szerokie plaże, piękne widoki, bogate życie nocne i wiele innych atrakcji!

Czekają was niezapomniane wakacje w jednym z najlepszych adriatyckich kurortów! Niesamowity, prawdziwie BAŁKAŃSKI klimat sprawia, że wakacje tutaj muszą być niezapomniane!

Villa Lazi ***

Obiekt z niesamowitym widokiem na Morze Adriatyckie z basenem oraz jacuzzi na terenie obiektu. Oddalony tylko 25 minut spacerem od plaży.

Na dwóch piętrach są pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami wyposażonymi w klimatyzację, lodówkę, bezpłatne Wi-Fi, oraz TV SAT. Pokoje są z balkonem lub wyjściem na taras. Ręczniki oraz pościel są regularnie wymieniane. 

Wyżywienie:

3 razy dziennie
(9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji)

Śniadania serwowane w Villi, obiady i kolacje serwowane są w tawernie przy promenadzie.

Galeria:

Ramowy plan obozu:

1 dzień Wyjazd z Polski.
2 dzień Przejazd przez: Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd w godzinach południowych, zakwaterowanie, kolacja.
3- 10 dzień Program pobytu.
11 dzień Śniadanie, wykwaterowanie. Przed wyjazdem do Polski obiad, wyjazd w godzinach wieczornych.
12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do miast położonych w północnej Polsce możliwy jest po północy (13 dnia).

Program pobytu

Czarnogóra to NAJCIEKAWSZY i NAJBARDZIEJ IMPREZOWY kierunek na Bałkanach!

Zaledwie parę minut dzieli Cię od Twojej villi do ścisłego centrum Budvy, a tam miasto nigdy nie zasypia!

Ponadto gwarantujemy Ci:

 • plażowanie i aktywności sportowe na najbardziej popularnej plaży w Budvie – Mogren

 • wycieczkę trekkingową – spalimy trochę kalorii podczas spaceru do klasztoru Podmaine, ochłodzimy się przy malowniczym wodospadzie, cykniemy selfie z widokiem na całą Riwerę Budwańską a dla chętnych zjazd na tyrolce (ok. 10 EUR),

 • przeprawę stateczkiem na wyspę św. Mikołaja, którą mieszkańcy Budvy nazywają Hawajami!

 • spacer do miejscowości Święty Stefan – uznawanej za symbol Czarnogóry

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free Feel free :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Program fakultatywny:

Uwaga!!!
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

 • Boka Kotorska - wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie. Lord Byron pisał: „w momencie powstawania naszej planety najpiękniejsze połączenie ziemi z morzem przypadło wybrzeżu Czarnogóry”- Zatoka Kotorska, określana mianem południowych fiordów, jest najlepszym potwierdzeniem dla słów poety. Podczas tej wycieczki zwiedzimy również miasto Kotor, którego starówkę wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Zatrzymamy się na sztucznie usypanej wyspie z pięknym barokowym Kościołem Gospy od Skarpjela oraz odwiedzimy urocze miasteczko Herceg Novi. Na sam koniec zatrzymamy się na plaży Żanice, gdzie będzie możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych. Rejs po Boce Kotorskiej to najbardziej popularna atrakcja turystyczna w Czarnogórze.  
  Cena: ok. 35 euro/osobę

 • Kaniony - całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO. Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. Jest to najgłębszy kanion w Europie i trzeci pod względem głębokości kanion na świecie! Drugim, robiącym niesamowite wrażenie jest kanion rzeki Moracy, który też pojawi się na naszej trasie.  Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, spotkamy na naszej trasie dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937- 1940 nad kanionem imponujący, 360 metrowy betonowy Most Durdevica. Podczas wycieczki pojedziemy również do górskiego kurortu Zabljak, gdzie przespacerujemy się do Czarnego Jeziora i zatrzymamy się w urokliwym, górskim kompleksie klasztornym. Dla chętnych, w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania górskich specjałów: pstrąga prosto z rzeki lub sznycla Karađorđeva, czyli słynnego „marzenia dziewicy”.  
  Cena: 40  euro/osobę

 • Albania - mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z egzotyką i wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, nad którym góruje twierdza Rozafa. Z potężnych murów roztacza się wspaniały widok na okolicę. W oddali widać centrum miasta, rzeki Bunës i Drin oraz otoczone wzgórzami Jezioro Szkoderskie. Po zwiedzaniu twierdzy udamy się do centrum miasta, gdzie przespacerujemy się uliczkami i odwiedzimy lokalny meczet. Następnie pojedziemy do Kruji- historycznej stolicy Albanii, miasta ich narodowego bohatera Skanderberga, gdzie główną atrakcją jest twierdza, do której prowadzi tzw. turecka uliczka, gdzie można kupić typowe albańskie wyroby.
  Cena: ok. 40 euro/osobę

 • Montenegro tour + Jezioro Szkoderskie - pierwszym punktem wycieczki jest rejs po malowniczym Jeziorze Szkoderskim, podczas którego będziemy relaksować się podziwiając piękne krajobrazy, zażywać kąpieli i wypatrywać pelikanów, które są symbolem tego miejsca. Następnie rozpoczniemy nasz Montenegro Tour, czyli najbardziej popularną trasę zwiedzania czarnogórskiego wybrzeża, ukrytego za wzgórzami Lovcen. Podczas wycieczki odwiedzimy również dawną stolicę Montenegro, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków oraz miasto ambasad i urzędów: Cetinje. Zobaczymy tam m.in. siedzibę prezydenta Milo Dukanovica, budynek ambasady, a także wejdziemy do klasztoru, w którym według legendy, znajdują się relikwie św. Jana Chrzciciela. Na koniec, podziwiając urzekające i malownicze widoki, przejedziemy do górskiej wioski Njegusi, która słynie z wyrobu czarnogórskiego specjału: długodojrzewajacej szynki (prusta). Wracając w kierunku Budvy zatrzymamy się na punkcie widokowym z przepięknym widokiem na Zatokę Kotorską. 
  Cena: ok. 45 euro/osobę

 • Dubrovnik - średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Dubrovnik ma długoletnią tradycję turystyczną i gotowy jest zadowolić najbardziej wymagające oczekiwania swoich gości. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. Rzeczywiście potwierdza prawdę słynnej wypowiedzi Irlandzkiego pisarza Bernarda Shaw, który powiedział: „Ci, którzy szukają raju na ziemi muszą przyjechać do Dubrovnika.”
  Cena: ok. 40 euro/osobę

 • Rejs Riwiera Budwańska & Piana Party - OBOZY MŁODZIEŻOWE: rejs statkiem po najpiękniejszych miejscach Riwiery Budwańskiej, z przystanakami na kąpiele w morzu i plażowaniem m.in. przy wyspie Św. Mikołaja, nazywanej Hawajami. Na koniec rejsu podpływamy do słynnącej z najlepszych imprez plaży Ploce, gdzie zaczniemy nasze Piana Party. Rejs po Riwierze połączony z szaloną imprezą w pianie, to obowiązkowa wycieczka dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Budvy. Wycieczka fakultatywna przeznaczona tylko dla Obozów Młodzieżowych.
  Cena ok. 15 euro/osobę

 • Aquapark Budva  - OBOZY MŁODZIEŻOWE Unikalny, jedyny w swoim rodzaju i nowo wybudowany (2016r. )  park wodny, największy tego typu na Riwerze Budwańskiej ! Codziennie przychodzi tu do 6000 osób. Różnorodność atrakcji sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób w każdym wieku ! Dla naszych obozowiczów największą atrakcją z pewnością będzie 7 extremalnych zjeżdzalni o maksymalnej wysokości 26 m i długości 145 m. Łączna długość zjeżdzalni to prawie 600 m. !
  Cena: ok. 25 EUR/ cały dzień

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
- 9 noclegów, 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
- opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
- min. jeden transport na plażę poza Budvą oraz spacer po Budvie z przewodnikiem
- 10 dni niezapomnianej zabawy!!!

Cena nie zawiera:

- Ubezpieczenia KL, NNW: 60 PLN/os.
- opłaty klimatycznej i administracyjnej: 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze)
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne:

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3-4% wartości imprezy, Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi.
  W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi

 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.

Kwestie techniczne:

 • Obóz przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-19 lat

 • Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd do Czarnogóry około południa. Wyjazd do Polski w okolicach godzin wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Informacje wyjazdowe:

PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO lub PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać….A przecież nie może Cię zabraknąć!

Zbiórka:

Prosimy o stawienie się na min. 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.06 08.07 brak miejsc
06.07 17.07 brak miejsc
15.07 26.07 brak miejsc
24.07 04.08 brak miejsc
02.08 13.08 1,899.00 zł
2099 zł
11.08 22.08 2,099.00 zł
20.08 31.08 1,749.00 zł
2099 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie KL, NNW (60.00)
Kup Sobie Spokój (80.00)
Rezerwacja miejsc w autokarze (50.00)
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (100.00)
Ubezpieczenie koszty rezygnacji: 3-4% wartości imprezy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x