Strona główna » Obozy » Słowenia »

Obóz narciarsko-snowboardowy - Bled - Hotel Krim

To zobaczysz:

Słowenia - obóz narciarski w Bled (wiek 12-18)

Bled - Jedna z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych zlokalizowanych w północnozachodniej Słowenii, leżąca nad przepięknym jeziorem o tej samej nazwie - u podnóża Alp Julijskich. Miejscowość jest ulokowana ok. 45 km od granicy z Włochami i Austrią. Z powodu swojej lokalizacji jest to idealne miejsce na wyjazdy narciarskie. Podczas naszego obozu będziemy jeździć na nartach w sześciu różnych kurortach (Kranjska Gora, Krvavec, Vogel, Cerkno, Kanin-Sella Nevea oraz 3Laendereck), trzech różnych państwach (Słowenia, Austria, Włochy). Przy odrobinie szczęścia oraz dobrej pogody, podczas jazdy na stoku zobaczymy niesamowity widok Morza Adriatyckiego. W miejscowości Bled "czekają" na nas między innymi: Wellness Ziva, Zamek Bled oraz lodowisko.

Zakwaterowanie:

7 noclegów w Hotelu Krim *** w miejscowości Bled. Pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami i telewizją satelitarną. W hotelu: darmowe Wi-Fi, tenis stołowy, dyskoteka, restauracja.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu
Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Galeria:

Program podróży:

Propozycja adresowana do wszystkich, którzy chcą polepszyć, rozwinąć swoje umiejętności jazdy na nartach. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze min. 4,5 h/ dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 12- 15 EUR ( jedzenie + napój ). Zapewniamy codzienny dowóz do tras narciarskich. Dodatkowo po zajęciach na stoku realizujemy wspólny program sportowo-rekreacyjny, zajęcia teoretyczne z zakresu wiedzy narciarskiej i snowboardowej, ABC serwisowania sprzętu i wiele innych bardzo ciekawych propozycji spędzania czasu między zajęciami na stoku

Dzień przyjazdu: Informacje organizacyjne oraz omówienie zasad zachowania bezpieczeństwa na stoku, ustalenie programu wizyt w poszczególnych miejscowościach, zapoznanie obozowiczów z dekalogiem snowbordowo-narciarskim, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego uczestników obozu.

Dzień 2: Vogel Ski Center. Sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych obozowiczów, podział na grupy pod względem poziomu zaawansowania, szkolenie narciarskie/snowboardowe. Podstawy zakresu nauczania według programu SITS/ PZN. Wieczorem apre ski - zapoznanie z zasadami regulacji oraz konserwacji sprzętu snowboardowego oraz narciarskiego (ostrzenie, smarowanie, regulacja, przygotowanie sprzętu do sezonu, właściwy dobór sprzętu).

Dzień 3: Krvavec Ski Center. Doskonalenie umiejętności snowboardowo/narciarskich, jazda szkoleniowa z videofilmowaniem. Po zajęciach na stoku spacer po miejscowości Bled, a dla chętnych wizyta w Wellnes Ziva. Wieczorem -omówienie nagrań z zajęć na stoku.

Dzień 4: Kranjska Gora Ski Center. Doskonalenie umiejętności snowboardowo-narciarskich na stokach kolejnego ośrodka, wieczorem dyskoteka oraz zajęcia rozciągające, kompensacyjne.

Dzień 5: Cerkno Ski Center. Doskonalenie zdobytych umiejętności, pierwsze próby jazdy w „snow-parkach”, po zajęciach popołudnie z grami sportowymi na konsoli, a dla chętnych wieczorne wyjście na lodowisko.

Dzień 6: Kanin-Sella Nevea Ski Center. Szkolenie i doskonalenie umiejętności narciarsko-snowboardowych, konkurs jazdy szybkościowej „demon prędkości”, po zajęciach na stoku quiz z wiedzy na temat sportów zimowych, a dla chętnych wycieczka do Zamku Bled.

Dzień 7: 3 Leandereck Ski Center. Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs jazdy technicznej z nagrodami, filmowanie przejazdów na stoku, kontynuacja zajęć „freeridowych” i „freestylowych”, podsumowanie zajęć. Wieczorem: analiza video z przejazdów na stoku, wręczenie nagród dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów, przekazanie informacji dotyczących powrotu oraz dyskoteka.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd z hotelu

Wycieczki fakultatywne:

 • Wellness Ziva – ok. 10 EUR,
 • Wyjście na łyżwy – ok. 10 EUR,
 • Wizyta w Zamku Bled – ok. 6 EUR.

W cenie:

 • 7 noclegów. Hotel Krim *** w miejscowości Bled.
 • Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
 • Transport autokarem turystycznym.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna.
 • Opieka wychowawcy/instruktora.
 • Realizacja programu.
 • Opłata klimatyczna.

Poza ceną:

 • Cena karnetu:
  • młodzież poniżej 15 roku życia – 85 EUR/6 dni,
  • osoby między 15, a 19 rokiem życia – 113 EUR/6 dni.
 • Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego/snowboardowego: ok. 30 EUR/ dzień.
 • Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR ( nie dotyczy kosztu karnetu ).
 • Dopłata za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży

Informacje dodatkowe:

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach/snowboardzie. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kask ochronny, który jest obowiązkowy poniżej 18 roku życia, strój kąpielowy. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodki narciarskie. Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztu karnetu.

 

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
25.01 03.02 1,799.00 zł
1949 zł
08.02 17.02 2,059.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)
Doubezpieczenie od Kosztów Leczenia i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. (24.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x