Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz narciarski grupa początkująca - Czarna Góra

To zobaczysz:

Czarna Góra to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski. Malownicze góry i profesjonalnie przygotowane stoki przyciągają miłośników białego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści znajdą tutaj z pewnością stok i trasę odpowiadającą własnym umiejętnościom. Czarna Góra to około 10 km doskonale utrzymanych i naśnieżanych terenów zjazdowych.

Zakwaterowanie:

7 noclegów w Pensjonacie „u Wanata”.
Pokoje 2-, 3 -,4 - osobowe z łazienkami. Do dyspozycji sala do tenisa stołowego, sala telewizyjna i świetlica.

Możliwe również zakwaterowanie w Jonny`s Apartament`s w apartamentach typu studio - 6-,7- i 8- osobowych z pokojem dziennym, dwoma/trzema sypialniami z łóżkami piętrowymi, pełnym węzłem sanitarnym,TV SAT i WiFi

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek w restauracji ośrodka.
Pierwszy posiłek- kolacja w dniu przyjazdu,
ostatni- śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

 Obóz przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nartami. Codzienne 4-godzinne szkolenia na stokach Czarnej Góry w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. W trakcie trwania obozu nauczycie się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Instruktorzy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, który po obozie będziecie umieli ustawiać i konserwować. Zapraszamy do wspólnego białego szaleństwa! Uwaga: cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego.


Dzień 1 - Przyjazd do ośrodka , obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2 - Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych, podział na grupy zaawansowania, szkolenie na stoku. Po obiedzie dekalog narciarski i snowboardowy oraz nauka smarowania, ostrzenia i konserwacji sprzętu. Po kolacji turnieje zręcznościowe
(Prawo Dżungli, Jenga, Tenis stołowy,Twister, oraz Ringo Bule).

Dzień 3 - Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku . Po obiedzie relaks na basenie. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 4 - Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji oraz film instruktarzowy i dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5 - Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie zjazd z najdłuższej w Polsce zjeżdżalni grawitacyjnej o wdzięcznej nazwie „Czarna Żmija” (950 metrów bezpiecznego i krętego toru Alpine Coaster) oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji kolorowa dyskoteka tematyczna.

Dzień 6 - Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie kąpiele na basenie. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 7 - Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie gra terenowa oraz konkurs na najdłuższy zjazd,,Red Bulla". Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu, wręczenie nagród i wspólne selfie.

Dzień 8 - Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

Wycieczki lokalne:

 2 – godzinne popołudniowe szusowanie na stoku – koszt około 59 PLN/os.

Cena zawiera opiekę instruktorów, transport, skipass.
Cena nie zawiera kosztu wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego.

 

W cenie:

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie

 • prowiant na drogę powrotną

 • transport autokarem turystycznym

 • ubezpieczenie Signal Iduna S.A.

 • opieka wychowawcy-instruktora

 • realizacja programu pobytu

Poza ceną:

 • Dopłaty to wyjazdów z poszczególnych miast

 • Karnet narciarski
  Cena 6- dniowego karnetu : ok. 369 PLN/os.

 • Wypożyczenie sprzętu (dzień/komplet) - ok. 40 PLN/dzień

Kwestie techniczne:

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wychowawców i dopasowywane do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe mogą ulec zmianom. Prosimy zabrać ze sobą strój kąpielowy, rękawiczki, czapkę, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter, buty na zmianę. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży.

W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

Informacje wyjazdowe:

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >Tutaj<

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
10.02 17.02 1,199.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x