Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Włochy »

Obóz narciarski - Val di Fiemme

To zobaczysz:

Val di Fiemme - popularny region narciarsko-snowboardowy w północno-wschodniej części Trydentu. W jego skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavaz , Passo Rolle i największe Ski Center Latemar - w sumie ponad 140 km dobrze przygotowanych nartostrad. Dodatkową atrakcję stanowi popularny ośrodek narciarski Sella Ronde. Nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów "białego szaleństwa".

Zakwaterowanie:

Hotel Piccolo*** w dolinie Val di Fiemme w miejscowości San Lugano. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu restauracja, bar, narciarnia.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje.
Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu,
ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Galeria:

Wycieczka gratis:

Program podróży:

OBÓZ NARCIARSKI (12-18 lat)
Propozycja skierowana do młodzieży chcącej doskonalić naukę jazdy na nartach. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/licencjonowanego instruktora. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 10 €. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo, po zajęciach narciarskich, realizujemy wspólny program sportowo-rekreacyjny.

 

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1 -Przyjazd do San Lugano, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne.
Dzień 2 - Narciarskie i snowboardowe zajęcie programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania, wieczorem dla chętnych dyskoteka w Cavalese.
Dzień 3 - Szkolenie narciarskie i snowboardowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych oraz mecz piłki nożnej: narciarze vs. snowboardziści.
Dzień 4 - Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem gry i zabawy na śniegu, a dla chętnych wyjście na pływalnię.
Dzień 5 - Szkolenie w grupach, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz dla chętnych wyjście na łyżwy.
Dzień 6 - Szkolenie w grupach, wieczorem seans filmów narciarskich i snowboardowych, a dla chętnych jazda wieczorna na nartach/snowboardzie.
Dzień 7 - Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, podsumowanie zajęć oraz konkurs jazdy technicznej dla narciarzy i snowboardzistów, a dla chętnych dyskoteka.
Dzień 8 - Po śniadaniu wyjazd do Polski.

Wycieczki lokalne:

PROGRAM FAKULTATYWNY:

– dyskoteka w Cavalese – ok. 8 EUR;
– koszt wypożyczenia łyżew – ok. 8 EUR;
– wyprawa na Sella Rondę – ok. 25 EUR.

Wycieczka gratis:

W cenie:

 • 7 noclegów w Hotelu Piccolo***
 • Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje.
 • Transport autokarem turystycznym
 • Ubezpieczenie Signal Iduna - SKI.
 • Opieka wychowawcy/instruktora
 • Realizacja programu.

Poza ceną:

 • dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
 • napoje do obiadokolacji,
 • Karnet
  dzieci urodzone po 25.11.2001r.- 156 EUR/6 dni,
  pozostali - 222 EUR/6 dni
 • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: 50-200 EUR/6 dni.

Kwestie techniczne:

 W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

 

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >Tutaj<

 

Informacje wyjazdowe:

Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji).
Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody.
Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.
W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki; stroje kąpielowe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
26.01 04.02 1,799.00 zł
1899 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x