Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Czechy »

Obóz narciarski - Valasske Klobouky

To zobaczysz:

Valašské Klobouky znajdują się w Białych Karpatach. Jest to górzysta kraina, doskonale przygotowana do uprawiania sportów zimowych. Blisko stąd do kompleksów narciarskich - Skipark Dešná, Kohutek, Pustevny, Bila, w których znajduje się wiele tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zakwaterowanie:

Hotel JELENOVSKA *** - położony jest na wysokości 640 m n.p.m. Posiada 180 miejsc noclegowych o bardzo dobrym standardzie. Pokoje są w większości 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, snack-bar, taras zewnętrzny z kominkiem. Skorzystać tu można z masaży, whirpool, fitnessu, krytego basenu, sauny, bilardu, kręglarni, stołu do tenisa stołowego. Przy hotelu znajduje się nowy wyciąg narciarski o długości 400 m.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie

śniadanie, obiad lub suchy prowiant na narty, kolacja

Galeria:

Program podróży:

1 Dzień - Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie do Valasskich Kloubuków. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

2 - 6 Dzień - Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na nartach na wyciągu przy Hotelu Jelenovska. Wyjazdy na narty do ośrodka narciarskiego Kohutek w miejscowości Novy Hrozenkov lub do ośrodka narciarskiego na Słowacji Ski Čertov Javorniky. Popołudniami oraz dla dzieci nie jeżdżących na nartach bogaty program gier, zabaw, konkursów i zawodów sportowych, wycieczek pieszych po okolicy, korzystanie z basenu w ośrodku, dyskoteki, realizacja programu Zagraj z nami o Puchar!

7 Dzień - Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

PROGRAM "ZAGRAJ Z NAMI O PUCHAR!":

Gry (i to nie komputerowe) wracają do łask w wielkim stylu. Niezależnie od tego czy interesują Cię gry planszowe, karcianki, strategiczne, czy przygodowe, na zimowisku każdy znajdzie coś dla siebie. Doblo, Dixit i Carcasonne, to tylko niektóre z propozycji gier, które przygotowaliśmy dla was na te ferie. A na końcu oczywiście Wielki Turniej o Puchar! Zajęcia będą realizowane popołudniami lub wieczorami i są niezależne od pogody.

STACJE NARCIARSKIE:

Ski Centrum Kohutka jeden z większych i piękniej położonych ośrodków narciarskich na Morawach. Położony w grzbietowej partii masywu Jaworników, tuz przy granicy ze Słowacją. Panują tu sprzyjające warunki klimatyczne, a śnieg utrzymuje się zazwyczaj do końca marca. W Kohutce do dyspozycji narciarzy jest ok. 7 km tras, 6 wyciągów orczykowych i 1 wyciąg krzesełkowy. Najdłuższa trasa ma ok. 1600 m długości.
Stacja Ski Čertov Javorniky jest położona na pograniczu słowacko-czeskim w Jawornikach, na wysokości 600-900 m.n.p.m. Ośrodek dysponuje 5 wyciągami a łączna długość tras narciarskich, to 5,4 km. Najdłuższa trasa ma ok 1800m długości.

W cenie:

- transport autokarem LUX,
- 6 noclegów w Hotelu Jelenovska ***,
- wyżywienie - 6 śniadań, 6 obiadów lub suchych prowiantów na narty, 6 kolacji,
- ubezpieczenie KL i NNW,
- opieka pilota, kadry pedagogicznej,
- codzienna nauka jazdy pod opieką instruktorów narciarskich,
- korzystanie z basenu, organizacja dyskotek, realizacja programu pobytu (konkursy, zabawy, zawody sportowe),
- po drodze zwiedzanie wołoskiej miejscowości Stramberk

Poza ceną:

- karnetów narciarskich (Czechy ok. 150-200 CZK/dzień, Słowacja ok. 10-15 EUR/dzień)
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok. 250 CZK/dzień)

Kwestie techniczne:

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski, który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy

Informacje wyjazdowe:

Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 2 tyg. przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!
- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Prosimy, aby każde dziecko posiadało nie więcej niż 1 sztukę bagażu głównego (o wadze która pozwoli mu się samodzielnie przemieszczać z bagażem) oraz bagaż podręczny (najlepiej, aby był to plecak, który można potem wykorzystać podczas wycieczek).
- Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU Signal Iduna:
KL (Koszty Leczenia do 10000 euro), NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do kwoty 7000 zł)i bagażu ( do kwoty 800 zł) w przypadku imprez zagranicznych,
NNW w przypadku imprez krajowych.

Zbiórka:

- Prosimy o wcześniejsze przybycie na zbiórkę (ok. 20 minut).
- Dziecko z autokaru lub obozu może odebrać wyłącznie opiekun prawny lub inna dorosła osoba do tego upoważniona. Jeśli nie mogą Państwo odebrać swojego dziecka sami, prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia kierownikowi wypoczynku lub pracownikowi naszego biura oraz poinformowanie biura przed przyjazdem autokaru, kto odbierze dziecko.
- Orientacyjne godziny powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu. Ponieważ czas przejazdu uzależniony jest od warunków na drodze i może ulec zmianie, prosimy o pozostawanie w kontakcie z dzieckiem w celu potwierdzenia ostatecznej godziny powrotu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
28.01 03.02 1,069.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x