Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Tatry

Obóz narciarsko-paintballowy - Białka Tatrzańska

To zobaczysz:

Białka Tatrzańska - jedno z najlepszych centrów zimowych w Polsce. Miłośników białego szaleństwa przyciągnie ponad 30 doskonale przygotowanych, oświetlonych i sztucznie naśnieżanych tras, które zaspokoją potrzeby początkujących i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników. Dzięki systemowi TatrySki możecie korzystać aż z 5 kompleksów narciarskich: Kotelnica, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski i Czorsztyn Ski.

Zakwaterowanie:

7 noclegów w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Groń” położony w miejscowości Groń. Noclegi w dwupiętrowych całorocznych domkach, w pokojach 3-,4-,5- i 6-osobowych z łazienkami oraz TV. Teren ośrodka monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. Na terenie ośrodka: kawiarenka, pizzeria, bilard (płatny), stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków oraz sala szkoleniowa przeznaczona na spotkania integracyjne i dyskoteki. DW „A.W. Dziadkowiec” - góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart. O dokładnym podziale zakwaterowania Rodzice będą informowani tydzień przed rozpoczęciem obozu

Wyżywienie:

Wyżywienie całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w restauracji ośrodka.
Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Wycieczka gratis:

Program podróży:

Obóz narciarsko–paintballowy (10-12 lat) (13-18 lat)

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę na nartach lub snowboardzie.

Extremalne doznania, dwa fakultety i maksymalna moc wrażeń! Czekają Was bitwy paintballowe takie jak Zdobądź Flagę, Ochrona Prezydenta, Przejmowanie Zagajnika, Death Match czy Napoleonka. Do waszej dyspozycji będzie aż 1250 kul, pełen osprzęt i umundurowanie. Podczas 12 godzin (max. 4 wyjazdy) na stokach Kotelnicy Białczańskiej, w asyście wykwalifikowanych instruktorów, będziecie doskonalić swoją jazdę na nartach bądź snowboardzie.

Oprócz zajęć narciarsko-paintballowych Czekają Was dwie wycieczki: do Zakopanego na Krupówki oraz do kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, karaoke, grę terenową „50”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie).

Wycieczki lokalne:

 • Popołudniowe szusowanie na stoku dla osób jeżdżących – ok. 65 PLN/os.
  Cena zawiera opiekę instruktorów, transport, skipass.
  Cena nie zawiera kosztu wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego. (30 narty/35 snowboard PLN/os.)

 • Bitwa paintballowa – 45 PLN/os.
  Cena zawiera osprzęt, umundurowanie oraz 150 kul.

Wycieczka gratis:

W cenie:

 • zakwaterowanie

 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek)

 • prowiant na drogę powrotną

 • transport Autokar turystyczny

 • ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI

 • opieka wychowawcy - instruktora

 • realizacja programu pobytu

Poza ceną:

 • koszt karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego
  DZIENNY Skipass – 8-15 lat ok. 65 zł; 16-18 lat 75 zł
  Wypożyczenie sprzętu (dzień/komplet) – ok. 35 PLN/os

 • dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast

Kwestie techniczne:

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego, dopłat za transport z miast wyznaczonych w rozkładzie jazdy.

W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

Informacje wyjazdowe:

Prosimy zabrać ze sobą: sprzęt narciarski, gogle, krem na mróz z filtrem, wypełnioną kartę kwalifikacyjną z wpisanym numerem PESEL, legitymację szkolną, strój kąpielowy, kask ochronny.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się >Tutaj<

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
20.01 27.01 1,299.00 zł
03.02 10.02 brak miejsc
10.02 17.02 1,224.00 zł
1299 zł
17.02 24.02 1,274.00 zł
1299 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x