Strona główna » Obozy » Włochy »

Obóz narciarsko-snowboardowy - Madonna di Campiglio - Hotel Casa Terre Comuni***

To zobaczysz:

Madonna di Campiglio - to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Europie. Jeśli jeździsz na nartach bądź desce to już pewnie nie raz słyszałeś nazwę tej prestiżowej miejscówki. Kurort oferuje dobrze utrzymane i zróżnicowane pod względem trudności nartostrady położone na wysokościach 1550-2600 m n.p.m. Będąc tu warto wjechać kolejką gondolową Pinzolo-Campiglio Express, z której podczas jazdy można podziwiać niezwykłą panoramę Dolomitów Brenta. Znajdują się tutaj także słynne trasy m.in.: Groste - trasa o długości prawie 7 km, Spinale Direttissima - najtrudniejsza trasa w Dolomitach oraz trasa Pucharu Świata o nazwie 3-Tre. Fani freestyl'u mogą poszaleć w Ursus Snowpark, który jest jednym z największych i najlepszych tego typu atrakcji w Europie. Położony na wysokości 2500 m n.p.m. snowpark dostosowany jest zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Znajdują się tutaj liczne skocznie, funboxy, raile dla narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki karnetowi Skiarea Campiglio Dolomiti macie możliwość korzystania z trzech popularnych ośrodków narciarskich – począwszy od Madonna di Campiglio i Pinzolo, aż po Folgarida - Marilleva. Praktycznie każdego dnia będziecie mogli pojeździć na innym stoku. To raj dla miłośników białego szaleństwa oferujący ponad 160 km świetnie przygotowanych nartostrad, które obsługuje 61 nowoczesnych wyciągów. Tutaj znajdziecie stoki, które zachwycą Was nie tylko swoją długością, szerokością, ale także doskonałym przygotowaniem do jazdy!
Długości tras:  Niebieskie 95km, czerwone 36km, czarne 32km

Zakwaterowanie:

Hotel Casa Terre Comuni*** - kameralny hotel cieszący się ogromną sympatią wśród wielbicieli sportów zimowych. Położony w centrum miejscowości Vigo Rendena w sercu doliny Val di Rendena. Pokoje 3 - 4 osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z TV, wyposażone w łazienkę z WC, suszarkę do włosów.
Do dyspozycji na terenie hotelu: restauracja, sala telewizyjna z TV, tenis stołowy, piłkarzyki. Niektóre pokoje posiadają balkon. Na terenie hotelu dostęp do WI-FI.
Hotel znajduje się w odległości ok. 10 min jazdy od Pinzolo oraz  ok. 15 min od stoków w Madonna di Campiglio.

Wyżywienie:

2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej: bufet śniadaniowy, trzydaniowa obiadokolacja, woda do obiadokolacji w cenie. Inne napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

Galeria:

Ramowy program imprezy:

1 dzień
wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię
2 dzień
przyjazd do hotelu ok. godz. 16.00 - 20.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień
wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
9 dzień
wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 8.00-10.00, przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień
przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

*przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

Opis programu:

NA STOKU:
Luzacki relaks
Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę :)
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania - początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Twoje błędy oraz w zależności od Waszego zaawansowania troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy mega zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.
UWAGA! Dla chętnych proponujemy jazdę z lekkim przymrużeniem oka czyli KIGURUMI SHOW  :)

POZA STOKIEM:
ZIMOWY CHILLOUT
Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z naszą kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie :)

 • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
 • zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to! ;)
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu ;) - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
 • alpejskie zawody w gry planszowe (zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych

IMPREZY FAKULTATYWNE -  APRES SKI
Kręgle - ok.12 EUR
Dyskoteka - ok. 10 EUR
Bilard - ok. 7 EUR

W cenie:

 • Przejazd autokarem
 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie w hotelu
 • Opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy)
 • Realizacja programu
 • Transfery do wyciągów
 • Ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Poza ceną:

 • Dopłaty transportowe
 • Skipassy
 • Imprezy fakultatywne
 • Posiłki tranzytowe
 • Napoje do obiadokolacji
 • Taksa klimatyczna 14 EUR/os
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - płatna obowiązkowo +10 PLN/os.
 • Kaucja zwrotna 20 EUR/os

CENY SKIPASSÓW:
Skipass Skiarea Campiglio Dolomiti 6 dniowy (skipass obejmuje ośrodki Madonna di Campiglio, Pinzolo oraz Folgarida Marilleva)

 • 1 Turnus 149 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
 • 2 Turnus 159 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
 • 3 Turnus 179 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
 • 4 Turnus 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
 • 5 Turnus 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
 • 6 Turnus 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

Kaucja zwrotna za skipass: 5 EUR
Ceny skipassów są niezależne od biura podróży i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

 

Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR.

Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Informacje dodatkowe:

Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

Obowiązuje ograniczenie bagażu - 1 szt. bagaż główny o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większych niż 180 cm oraz bagaż podręczny
Koniecznie trzeba zabrać: ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV
Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku, z którego będzie realizowany wyjazd.
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
11.01 20.01 1,849.00 zł
18.01 27.01 1,849.00 zł
25.01 03.02 1,849.00 zł
01.02 10.02 1,849.00 zł
08.02 17.02 1,849.00 zł
15.02 24.02 1,849.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie SKI (OC+SS) (40.00)
Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20000 EUR) (30.00)
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (120.00)
Podwyższenie ubezpieczenia KL + Ubezp. Ski (60.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (55.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x