Strona główna » Obozy » Francja »

Obóz narciarsko-snowboardowy - Valfrejus - Apartamenty

To zobaczysz:

Valfréjus to przepiękna miejscowość zlokalizowana na wysokości 1550 m.n.p.m., położona w otoczeniu lasów modrzewiowych, usytuowana nieopodal słynnego regionu narciarskiego "3 Vallées, idealna dla miłośników przygód i zabaw. Valfrejus zainaugurowała nowy styl miejscowości narciarskich. Wybudowana w środku lasu, doskonale zintegrowana z otoczeniem, ze sklepami i strefą wyłączoną z ruchu kołowego unika masowego napływu turystów przez co w dalszym ciągu zachowuje swój szczególny urok. Wszystkie rezydencje wykończone są drewnem i posiadają stylowe, spadziste dachy. Zróżnicowane trasy narciarskie i możliwość jazdy w głębokim śniegu czynią tą miejscowość atrakcyjną dla amatorów sportów zimowych. W Valfrejus przeważają łatwe i średnio trudne trasy narciarskie, których łączna długość wynosi ok. 65 km, lecz nie brakuje tutaj również kilku tras czarnych dla najtrwalszych narciarzy. Znajduje się tu też snowpark, gdzie można oddać się śniegowym akrobacjom. Co ciekawe wszystkie trasy zjazdowe mają swój koniec w centrum miasteczka, co wyklucza możliwość zgubienia się czy pomylenia trasy. Nie lada gratką dla amatorów białego szaleństwa jest też możliwość poszerzenia karnetu narciarskiego na Val Thorens/ 3 Doliny - na który dostajemy się dzięki gondoli Les 3 Valees Express w stacji Orelle oddalonej o zaledwie 18 km od Valfrejusi - zyskując szybki dostęp do jednego z najsłynniejszych regionów narciarskich na świecie. 
Utrzymane w drewnie rezydencje harmonizują z krajobrazem górskim regionu Sabaudii. Zjazd na nartach możliwy jest prawie pod same drzwi, a wyciągi, sklepy, restauracje i bary znajdują się w pobliżu. W centrum Valfrejus znajduje się plac, na którym znajduje się lodowisko oraz park linowy, co jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi w tym zimowym miasteczku. Młodych urlopowiczów przyciąga tu bogaty program tzn.''apres-ski'' czyli po szaleństwach na stoku, który oferuje ta przytulna górska miejscowość po zamknięciu wyciągów narciarskich. Dla amatorów nocnych eskapad, w Valfrejus znajduje się wiele miejsc spotkań oraz dyskotek. Centrum rozrywkowo-edukacyjne w Maison du Thabar, poprzez organizację koncertów oraz wystaw zachęca Was do dalszego aktywnego spędzenia czasu po szaleństwach na stoku. Tutaj na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Niepowtarzalność tego miejsca sprawi, iż wyjeżdżając stamtąd będziecie mieć tylko jedną 
myśl w głowie - NIE MA JAK VALFREJUS ! 

Zakwaterowanie:

Rezydencja 3* usytuowana jest bezpośrednio przy stoku narciarskim. Zjazd na nartach możliwy jest prawie pod same drzwi rezydencji, a wyciągi, sklepy, restauracje i bary znajdują się w odległości ok. 100 m. W cenę wliczone jest korzystanie z sauny oraz sali fitness. Dostęp do darmowego internetu w holu recepcji. Apartamenty składają się z pokoju dzienno-sypialnego oraz jednego lub kilku pokoi sypialnych. Każdy apartament wyposażony jest ponadto w łazienkę, toaletę oraz aneks kuchenny wyposażony w płyty grzewcze, kuchenkę mikrofalową, ekspress, zmywarkę, lodówkę oraz naczynia do przygotowywania i spożywania posiłów.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje, lunch pakiet na stok - kuchnia polska

Galeria:

W cenie:

 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie
 • Transport: autokar komfortowy (klimatyzacja, WC, DVD, barek); 
 • Skipass: 6-dniowy karnet narciarski Valfrejus
 • Opieka wychowawców: opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, konsultacje instruktora; 
 • Dodatkowo: sauna, sala fitness

Poza ceną:

 • Obowiązkowe ubezpieczenie SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże (KL, NNW, bagaż, Koszty Ratownictwa) - opłata obligatoryjna 50zł/os/10dni
 • Dodatkowe, zalecane ubezpieczenie narciarskie Signal Iduna SKI - obejmujące Odpowiedzialność Cywilną, Sprzęt Sportowy w cenie 30 zł/os/6 dni- tylko za wcześniejszym zgłoszeniem i opłaceniem w biurze; 
 • Depozyt w wysokości: 65 Euro od osoby (opłatę należy uiścić u wychowawcy lub u pilota w dniu wyjazdu, natomiast zwracana jest przy braku jakichkolwiek usterek lub zniszczeń w dniu powrotu do kraju; KAUCJA BĘDZIE POTRĄCANA W WYNIKU ZDANIA NIEPOSPRZĄTANYCH APARTAMENTÓW ! 
 • Bielizna pościelowa - dopłata ok. 8 euro (tylko za wcześniejszym zgłoszeniem w biurze) lub możliwość zabrania własnej,
 • Obowiązkowa opłata eksploatacyjna (taksa klimatyczna, środki czystości) ok. 15 Euro od osoby za pobyt; 

Informacje dodatkowe:

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym.
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami.
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

 

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty.

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
11.01 20.01 1,690.00 zł
18.01 27.01 1,950.00 zł
25.01 03.02 1,990.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Dodatkowe ubezpieczenie narciarskie Signal Iduna SKI - OC i Sprzęt Sportowy (30.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x