Strona główna » Obozy » Austria » Villach

Obóz narciarsko-snowboardowy - Villach - Hotel Jugendhotel Egger

To zobaczysz:

Miejscowość Villach należy do najbardziej wysuniętego na południe regionu narciarskiego Karyntii. Zastaniemy tu słoneczne, włoskie klimaty z doskonałym austriackim przygotowaniem tras narciarskich/snowboardowych. W pobliżu Villach znajduje się granica z Włochami oraz Słowenią. Nasi obozowicze korzystać będą z tras narciarskich w Gerlitzen Alpe. Jest to największy z pięciu ośrodków położonych w rejonie Villach. Tutejsze trasy będą odpowiadały przede wszystkim średnio zaawansowanym narciarzom i snowboardzistom. Do naszej dyspozycji będzie 12 km tras łatwych, 27 km tras o średniej trudności oraz około 6 km tras dla zaawansowanych. W obrębie jednego karnetu korzystać będziemy mogli również z ośrodka narciarskiego Verditz/Afritz - ok. 15 km tras.

 

Zakwaterowanie:

7 noclegów w Hotelu Jugend Hotel Egger w miejscowości Villach Landskron. Pokoje 4-,5-,6-osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu: darmowe Wi-Fi, tenis stołowy, dyskoteka, restauracja.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu

Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Galeria:

Program podróży:

Propozycja skierowana do młodzieży chcącej polepszyć, rozwinąć swój poziom jazdy na nartach. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze min. 4,5 h/ dziennie pod opieką wychowawcy/licencjonowanego instruktora. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 12-15 EUR ( jedzenie + napój ). Zapewniamy codzienny dowóz do tras narciarskich. Podczas zajęć narciarskich planujemy między innymi doskonalenie takich elementów jak: skręt długi, średni, krótki, jazda na krawędzi, jazda na wprost („demon prędkości”) oraz jazda z wymuszonym skrętem. Podczas naszych zajęć nie zabraknie ćwiczeń podstawowych „trików” wykonywanych w snowparku. Dodatkowo, po zajęciach na stoku, realizujemy wspólny program sportowo-rekreacyjny, zajęcia tematyczne, ABC serwisowania sprzętu i wiele innych bardzo ciekawych propozycji spędzania czasu między zajęciami na stoku.


Dzień 1: Przyjazd do Villach, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne podczas którego omówione będą zasady uczestnictwa na obozie, jak również zapoznamy uczestników z dekalogiem snowboardowo-narciarskim. Na koniec spotkania instruktorzy sprawdzą ustawienia wiązań w nartach oraz deskach snowboardowych obozowiczów.
Dzień 2: Podział na grupy pod względem poziomu zaawansowania, narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem dyskoteka integracyjna w hotelu.
Dzień 3: Szkolenie narciarskie i snowboardowe, filmowanie przejazdów narciarzy oraz snowboardzistów, wieczorem analiza nagrań oraz gra terenowa na świeżym powietrzu.
Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe, wieczorem zajęcia teoretyczne z nowości technologicznych w sprzęcie narciarskim i snowboardowym oraz ABC serwisowania sprzętu, prezentacja filmów narciarskich/snowboardowych.
Dzień 5: Szkolenie narciarskie i snowboardowe. Wieczorem obozowe igrzyska sportowe, a dla chętnych wyjście na łyżwy.
Dzień 6: Szkolenie narciarskie i snowboardowe, wprowadzenie elementów jazdy w snowparku. Wieczorem seans filmowy oraz turniej tenisa stołowego, a dla chętnych wyjście do Aquaparku.
Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe, zawody jazdy technicznej dla narciarzy i snowboardzistów, podsumowanie zajęć, rozdanie nagród oraz wieczorna dyskoteka.
Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd do Polski.

 

- wyjście na łyżwy - ok. 5 EUR
- wyjście do Aquaparku w Villach - ok. 15 EUR

W cenie:

 • 7 noclegów w Hotelu Jugend Hotel Egger w miejscowości Villach Landskron.
 • Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje.
 • Transport autokarem turystycznym
 • Ubezpiecznie: Signal Iduna
 • Opieka wychowawcy/instruktora
 • Realizacja programu
 • Opłata klimatyczna.

Poza ceną:

 • Cena karnetu:
  • Dzieci urodzone w latach 2004-2012 - 113 EUR/6 dni
  • Młodzież urodzona w latach 2000-2003 - 180 EUR/ 6 dni.
  • Przy zakupie karnetu zbierana jest kaucja zwrotna w wysokości 5 EUR.
 • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: 60-150 EUR/6 dni.
 • Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu ).
 • Dopłata za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.
 • Kaucja zwrotna w wysokości 25 EUR

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kask ochronny, który jest obowiązkowy poniżej 18 roku życia, strój kąpielowy. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 25 EUR/osoba, zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski. 

 

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

 

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
25.01 03.02 1,849.00 zł
1999 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)
Doubezpieczenie od Kosztów Leczenia i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. (24.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x