Strona główna » Obozy » Włochy »

Obóz rekreacyjno-turystyczny - Lignano Sabbiadoro - New York

To zobaczysz:

Wyjedź do słynnego Lignano Sabbidiaro, zwiedź przy tym Wenecję, Padwę, Wiedeń, Weronę oraz pobaw się w Gardalandzie. Wykorzystaj wyjazd na MaXa ! Totalna nowość!

Lignano Sabbiadoro - to jeden z najbardziej hucznych i najbardziej obleganych kurortów nad Adriatykiem. Niesamowity rozwój miasta, bowiem jeszcze 100 lat temu Lignano Sabbiadoro po prostu nie istniało. W chwili obecnej jest jednym z najpopularniejszych wypoczynkowych destynacji w Europie. Kilometry plaż, lazur morza, molo, deptak, molo, bary, dyskoteki, kluby i parki rozrywki - to wszystko sprawia, że wakacje tutaj będą nraprawdę udane.

 

Zakwaterowanie:

Hotel New York*** - komfortowy hotel położony w centrum miejscowości, tylko 5 minut spacerkiem od plaży! Do dyspozycji gości: 24 h recepcja, restauracja,  prywatna plaża położona w odległości 7 minut spacerkiem.
zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z łazienką, lodówką oraz balkonem. Klimatyzacja w pokojach za free. :)

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie - śniadanie kontynentalne, obiad i kolacja serwowane składające się z pierwszego i drugiego dania oraz deseru lub owoców. Woda do posiłków w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie+suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Galeria:

Program podróży:

 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, przyjazd do Wiednia, zwiedzanie z przewodnikiem, wyjazd w kierunku Włoch ok godz. 22:00, nocny przejazd przez Austrię,
2 dzień - przyjazd do Liganano ok. godz. 8:00, spacer po najbliższej okolicy, zakwaterowanie (od godz.15-tej), aklimatyzacja, obiadokolacja
3-8/9 dzień - wypoczynek we Włoszech, wycieczka do Wenecji, Werony + Padwy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień - śniadanie + suchy prowiant,wykwaterowanie, wyjazd ok. godz. 9:00, przyjazd do Gardalandu - całodzienna zabawa, wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 19tej, przejazd przez Włochy, Austrię
10/11 dzień - przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

WYCIECZKI w PROGRAMIE
- WIEDEŃ - z nami zobaczysz największe zabytki stolicy Austrii. Czeka Cię zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem: objazd Ringiem (Opera, Hofburg, Teatr Dworski, Ratusz, Parlament), budownictwo Hundertwassera, zwiedzanie centrum, m.in. ul. Graben, Katedra. Wycieczka realizowana podczas podróży do Włoch
- WENECJA - co może być piękniejszego niż podróż do miasta miłości, mostów i kanałów? Piękno Wenecji urzeka, a niezwykłe położenie na archipelagu z ponad stu niedużych wysepek stanowi o jego wyjątkowości. W spokojnych wodach zatoki weneckiej, niczym piękne damy w lustrze, przeglądają się wytworne pałace, kamienice, kościoły i klasztory. To właśnie romantyczny klimat, charakterystyczne oświetlenie budowli, błysk wody i słońca były inspiracją dla wielkich weneckich artystów. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.
- Werona + Padwa - Werona miasto słynne z twórczości Wiliama Szekspira. To tutaj Julia wyglądała swojego lubego z balkonu. Obecnie wchodząc na dziedziniec domu możemy zobaczyć ścianę pełną miłosnych wiadomości, pozostawionych tutaj przez zakochanych turystów z całego świata. Nie jest to jednak jedyny zabytek godny uwagi w mieście opisywanym przez Mistrza.  Zobaczycie również: Piazza delle Erbe, fontanna Madonna Verona, Torre dei Lamberti oraz Piazza Brà – plac, nad którym góruje jeden z symboli miasta – imponująca Arena. Następnie przejedziemy do Padwy znanej przede wszystkim z Bazyiki św. Antoniego oraz wyjątkową architekturę sakralną, urzekające freski, urokliwe stare miasto i liczne kanały wodne odchodzące od rzeki Bacchiglione.
- Gardaland - jeden z pierwszych i jednocześnie największych parków rozrywki we Włoszech. Oferuje ponad 70 atrakcji, dlatego jest odpowiednim miejscem zarówno dla osób poszukujących ekstremalnych wrażeń, jak i tych spragnionych spokojniejszych rozrywek. Do najciekawszych atrakcji należą kolejki: Blue Tornado - górska kolejka z 5 pętlami; Magic Mountain - kolejka z 4 pętlami osiągająca prędkość do 90 km/h; I Corsari - ta piracka przejażdżka jest jedyną wodną, podziemną atrakcją tego typu w Europie; Colorado Boat - wodna droga, która najpierw prowadzi w górę po dzikiej wodzie, a później z wysokości 30 m spada w dół; Sequoia Adventure - wyjątkowa kolejka górska. Wystarczy na nią spojrzeć, aby wiedzieć, że jest to coś dla odważnych! Przez większość przejazdu jedzie się z głową w dół; Mammut - najdłuższa i najnowsza rodzinna kolejka górska, dla której inspiracją był film "Epoka lodowcowa". Jej długość wynosi 1100 m, a jazda trwa prawie trzy minuty,
Dodatkowo czeka Was wizyta w Gardaland See Life Aquarium - jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju gdzie możecie  zobaczyć ponad 5000 przeróżnych podwodnych istot.
 

 • CHILL OUT ZONE
  -
  ciepłe kąpiele w morzu
  - plażowanie, czyli ciężka praca nad opalenizną
  - zabawy i konkursy na plaży
  - spacery po tętniących życiem ulicach Lignano Sabbiadore
  - gra miejska
  - dyskoteki (dod. płatne)
  - konkursy i quizy z nagrodami
  - wybór Miss i Mistera Wakacji -> dla zwycięzcy pizza

Wycieczki lokalne:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

 • AQUASPLASH - całodzienna zabawa w wodnym parku rozrywki oferującym mnóstwo atrakcji. Znajdziesz tu m. in. zjeżdżalnie banzai, kamikaze, wijąca się „anakondę”, grzybki wodne, statek piracki, pajęczyny do wspinania się, wiele odkrytych basenów w tym basen ze sztucznymi falami, trampoliny, restauracje, bary, lodziarnie.
  Cena: 24 EUR/ 103 PLN

 • TRIEST - całodniowa wycieczka do miasta, które od zawsze było na rozdrożu, mieszały się tu różne kultury i różne style architektoniczne. Oczywiście dominowała kultura, kuchnia i architektura typowa dla Włoch, ale Triest czerpał pełnymi garściami od swoich sąsiadów, którzy na przestrzeni wieków zmieniali się wielokrotnie. Widać tu wyraźnie silne wpływy Austrii, ale też krajów Półwyspu Bałkańskiego. Zobaczycie tutaj: Piazza Unità d'Italia, Piazza del Borsa, port w Trieście, Molo Audace, plaża Barcola, wzgórze San Giusto.
  Cena: 20 EUR/92 PLN

W cenie:

 • transport autokarem,

 • zakwaterowanie

 • wyżywienie,

 • program, 

 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,

 • ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Poza ceną:

 • dopłaty transportowe,

 • wycieczki fakultatywne,

 • posiłki tranzytowe,

 • dodatkowe napoje do obiadu i kolacji,

 • taksa klimatyczna,

 • obowiązkowa opłata na realizację programu,

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 10 EUR (taksa klimatyczna) oraz obowiązkowa dopłata programowa 60 EUR (obejmująca przewodnika w Wiedniu, Wenecji, Padwie, Weronie, bilet wstępu do Gardalandu, prom w Wenecji). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
23.06 02.07 brak miejsc
30.06 10.07 2,399.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) (44.00)
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP (160.00)
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (70.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (60.00)
Gwarancja Stałej Ceny (50.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (130.00)
Aquasplash (103.00)
Triest (92.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x