Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Pozostałe

Obóz rekreacyjny - Bieszczady - Lesko

To zobaczysz:

Bieszczady - tylko tam można znaleźć spokój od miejskiego gwaru, krystalicznie czyste powietrze i dziką przyrodę. Wędrując przez drzemiące pod śniegiem lasy oraz oblodzone połoniny możemy poczuć się jakbyśmy przebywali w bajkowej krainie lodu.

Zakwaterowanie:

7 noclegów w Kompleksie Lesko SKI – Pensjonat pokoje 2-,3- i 4-osobowe z łazienkami i TV lub
5- osobowe domki typu „Chata” z łazienkami . Do dyspozycji: świetlica, kawiarnia z zapleczem gastronomicznym, stół do ping-ponga, piłkarzyki, WiFi.
Możliwe również zakwaterowanie w Hotelu Lesko Zamek w pokojach 2-,3-,4- i 5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,TV SAT i WiFi.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja.
Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu,
ostatni posiłek: śniadanie + prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

Bieszczadzka Adrenalina 7-12, 13-18 lat

Program obozu:

Dzień 1: Przyjazd do Lesko SKI, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu gra terenowa „Skarb Biesa”. Po obiedzie śnieżny zjazd na byle czym – wykorzystamy stare opony, worki i inne dziwne urządzenia. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 3: Po śniadaniu kupowanie pamiątek w Lesku oraz kąpiel na basenie Aquarius. Po obiedzie Zorbing - Bumper Ball czyli nowa, szalona forma gry w pikę. Uczestnicy wchodzą do dmuchanych kul które gwarantują dużo śmiechu oraz solidną dawkę adrenaliny. Po kolacji dyskoteka tematyczna.

Dzień 4: Po śniadaniu dzień gier planszowych: Twister, Dixit, Założysz Się, Jenga, Uno, Prawo Dżungli oraz czas relaksu, opalania i wspólnego leniuchowania. Po obiedzie podział na dwie „Bieszczadzkie Drużyny Survivalowe”, które 200 m od ośrodka zbudują leśne szałasy, rozpalą ogień i przygotują potrawy dla swoich kolegów. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz film instruktarzowy i dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu wyprawa na Weremień w poszukiwaniu tropów zwierząt. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 6: Po śniadaniu Bieszczadzki MasterChef. Po obiedzie przejażdżka skuterem śnieżnym oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz turniej gier na Xbox Kinect ( Dance Central, Sport, Tekken) .

Dzień 7: Po śniadaniu zimowe kino – 100% relaks. Po obiedzie zwiedzanie zapory na Jeziorze Solińskim oraz relaks na basenie Aquarius w Lesku. Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu i wręczenie nagród oraz niezapomniana przejażdżka ratrakiem.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

Wycieczki lokalne:

  • Wizyta w parku linowym - 35zł/os
  • Wyprawa samochodami terenowymi 4x4 po bieszczadzkich lasach – 45 zł/os (samochody prowadzą przeszkoleni kierowcy)
  • Bitwa paintballowa - 35 zł/os (cena zawiera: sprzęt, umundurowanie oraz 150 kul)

W cenie:

  • zakwaterowanie

  • wyżywienie - 3 posiłki dziennie

  • ubezpieczenie Signal Iduna,

  • opieka wychowawcy-instruktora,

  • realizacja programu.

Poza ceną:

  • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

Kwestie techniczne:

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe mogą ulec modyfikacji.

W przypadku bardzo małej ilości zainteresowanych (mniej niż 6 osób) Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów z danej trasy lub miejscowości, o czym powiadomi uczestnika na piśmie do 4 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Uczestnik, któremu odwołano dojazd ma prawo wyboru innego miejsca wyjazdu, na trasie realizowanej przez Organizatora, za zwrotem całości wpłaconej wcześniej dopłaty za miejsce wsiadania. Podczas przejazdów możliwe są przesiadki.

W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych ilość bagażu ograniczona jest do jednej sztuki bagażu zasadniczego (maks. 20 kg, o ile oferta nie przewiduje inaczej) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg) na osobę, w wymiarach nie przekraczających zwyczajowych norm oraz 1 parę sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard) w pokrowcu oraz buty. Obsługa autokarów ma prawo odmówić zabrania bagażu, który przekracza te limity. Każdy bagaż zasadniczy przekazywany obsłudze powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem właściciela.

Informacje wyjazdowe:

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się  >Tutaj<

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki należy się zgłosić minimum 10 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Miejsca w autokarach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, w miarę możliwości z uwzględnieniem uzasadnionych życzeń Uczestników. Miejsca wskazuje Uczestnikom pilot w momencie wsiadania do autokaru docelowego.

Dla prawidłowej realizacji umowy niezbędne jest pobranie od sprzedawcy Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu / Kolonii, wypełnienie jej przez uprawnione osoby oraz oddanie na miejscu zbiórki. Ze względów organizacyjnych prosimy nie pozostawiać Kart Kwalifikacyjnych w punktach sprzedaży. Przekazanie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
27.01 03.02 1,049.00 zł
10.02 17.02 1,049.00 zł
17.02 24.02 1,049.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x