Strona główna » Obozy » Albania »

Obóz rekreacyjny - Saranda - Epirus

Albania, jeden z kierunków wakacyjnych, który w ostatnim czasie można uznać za najmodniejszy, przyciągający liczną grupę turystów z całej Europy. Ogromnym atutem jest bliskosć przyrody, nieodkryte miejsca i życzliwi mieszkańcy. Albania jest miejscem w którym turyastyka nie wkroczyła na masową skalę.

Saranda – nadmorski kurort, który charakteryzuje się gościnnością i otwartością ludzi. Liczba turystów stale rośnie ze względu na słońce i krystalicznie czyste oraz ciepłe morze. Przebojem sezonu 2018 ma szanse zostać właśnie Saranda.

Zakwaterowanie

8 noclegów w hotelu Epirus *** świetne oceny i lokajizacja w kurorcie Saranda przy prywatnej plaży hotelowej. Możliwość zakwaterowania w pokojach 3, 4, 5, 6 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji uczestników w pokojach znajdują się: telewizory, sejfy, klimatyzacja, ręczniki. Hotel udostępnia darmowe Wi-Fi, a także dwa bary hotelowe, jeden w ogrodzie, a drugi przy prywatnej plaży, kantor wymiany walut w recepcjii. W pobliżu hotelu znajduję się sklep spożywczy. Przy zakwaterowaniu jest pobierana kaucja w wysokości 10 EUR, która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie doszło do wyrządzenia żadnych szkód.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej: śniadania w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane do stolika.
Napoje do posiłków w cenie. Między posiłkami dostęp do wody pitnej.

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek śniadanie po ósmym noclegu oraz prowiant na drogę powrotną.
Prowiant stanowi ekwiwalent za ostatni posiłek.

Z uwagi na długi czas przejazdu należy zaopatrzyć dzieci w środki na zakupienie dodatkowego jedzenia podczas postojów.

Galeria:

Program

Hotel posiada prywatną, piaszczystą plażę z leżakami i parasolami. W trakcie pobytu zwiedzimy ten najładniejszy w Albanii nadmorski kurort. Spacerując po Sarandzie będziemy mieli okazję poznać ciekawą historię tego kraju. Wejdziemy na punkt widokowy Twierdzy Lekursi skąd rozciąga się piękny widok na Sarandę, zobaczymy por oraz promenadę.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z ofert wstępu do klubów i dyskotek, których wiele znajdziemy w tętniącym życiem kurorcie.

Program fakultatywny

Korfu/Grecja + wypoczynek na plaży greckiej (całodniowa wycieczka) – Rejs statkiem/wodolotem na grecką wyspę. Zwiedzanie starego miasta, pałac św. Michała i Jerzego, plac Esplanada, kościół św. Spirydona patrona wyspy, nowa i stara forteca, ratusz, reprezentacyjna ul. Liston. Kąpiel i wypoczynek w jednej z zatok greckich. Czas wolny na zakupy. Cena ok. 69 EUR.


Butrint ,,Bałkańskie Pompeje’’+ Ksamil (całodniowa wycieczka) – nazywanego Bałkańskimi Pompejami. To leżące na wzgórzu starożytne miasto portowe, otoczone wodą z trzech stron, jest jednym z najciekawszych archeologicznych stanowisk w tej częśći Bałkanów( znajduje się na liście UNESCO). W programie, m.in. agora, światynia Asklepiosa, pozostałości rzymskich łaźni, amfiteatr, świątynia Minerwy oraz aleja ceremonialna. Na koniec wycieczki pobyt na plaży w Ksamil, która jest określana mianem raju na ziemi. Cena ok. 32 EUR

Gjirokastra + Niebieskie oko (wycieczka całodniowa)– Gjirokastra zwana "miastem srebrnych dachów". Rodzinna miejscowość Envera Hodży oraz znanego w Polsce pisarza - Ismaila Kadare. Gjirokastra to miasto-muzeum, nazywana również miastem tysiąca schodów. Z pewnośćią jest to miejsce warte zobaczenia i zwiedzenia, ze względu na tradycyjną zabudowę i liczne zabytki. Z twierdzy rozchodzi się przepiękny widok na całą okolicę. Wycieczka kończyć się będzie przy źródle Niebieskie Oko. Jest to miejsce które hipnotyzuje swojąurodą i zjawiskowym niebieskim odcieniem wody. Cena to ok.45EUR. Wyjście na profesjonalną dyskotekę (+16 lat) - cena ok. 10EUR

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie

  • Wyżywienie

  • Transport autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.

  • Ubezpieczenie KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.

  • Opieka pedagogiczna

  • Realizacja programu

Cena nie zawiera

  • dopłata za transport z poszczególnych miast

  • obowiązkowej opłaty za serwis plażowy – 12 EUR za cały pobyt

  • kosztów uczestnictwa w programie fakultatywnym

  • kaucja w wysokości 10 EUR, zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody

Informacje dodatkowe

Wiek 12-18 lat
Prosimy zabrać ręczniki plażowe.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 drugiego dnia imprezy, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu z Albanii.


Trasa przejazdu:
Czechy – Słowacja – Węgry – Serbia – Macedonia – Grecja – Albania (ok. 1600 km) ok. 30 godz.
Walutą w Albanii jest lek (LEK), 1 EUR = ok. 140 Lek.
W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji i w Serbii (ok. 5-7 EUR), na Węgrzech (ok. 1500 HUF).
Zalecane kieszonkowe ok. 50 EUR – nie obejmuje programu fakultatywnego.
Do przekroczenia granic konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 16.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 10.00 przedostatniego dnia imprezy.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
29.06 09.07 1,939.00 zł
2109 zł
07.07 17.07 2,109.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x