Strona główna » Obozy » Czarnogóra »

Obóz rekreacyjny - Ulcinj - Villa Primafila

W Ulcinj przeżyjesz wymarzone wakacje! Ten Czarnogórski kurort znany jest z 13 kilometrowej piaszczystej plaży (Velika plaža) po tej stronie Adriatyku. Przyjemny, śródziemnomorski klimat, ciepła morska woda, słoneczna pogoda, egzotyczna roślinność są gwarancją udanego wypoczynku w gronie przyjaciół. Wakacyjną rozrywkę zapewni ci nasza doświadczona kadra oraz bogaty program fakultatywny. W pobliżu znajduje się historyczne centrum Ulcinj, które pozwoli Ci odczuć orientalny klimat.

Zakwaterowanie

Villa Primafila

Obiekt położony jest w miejscowości Ulcinj, 2 km od ,, Wielkiej plaży” (transport autokarem na plażę). Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami TV SAT, balkonami, bezpłatną klimatyzacją, ręcznikami. Na terenie obiektu do dyspozycji uczestników jest bezpłatne Wi-Fi. W pobliżu znajduje się całodobowy sklep spożywczy i boiska sportowe.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej: śniadania w formie bufetu, kolacje serwowane, obiady serwowane - wybór z 2 menu, podczas całodziennego pobytu na plaży obiad w restauracji. Do śniadania podawana jest kawa, herbata, mleko, do pozostałych posiłków woda. Stały dostęp do wody pitnej na terenie hotelu.
Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).

Galeria:

Program

Rekreacja (13-15 lat), (16-18 lat)
Na obozie nie będzie miejsca na nudę! Spędzisz wspaniały czas zażywając kąpieli morskich, opalając się w promieniach letniego słońca. Czas jeszcze bardziej umilą nam zajęcia organizowane przez naszą kadrę tj.: gry i zabawy na plaży, takie jak frisbee, siatkówka, piłka plażowa oraz zajęcia na terenie obiektu. W obiekcie możecie korzystać ze wspaniałego basenu otwartego, jacuzzi oraz klimatycznego basenu krytego z ogrzewaną wodą. Blisko obiektu znajduje się boisko sportowe.

Pojedziemy na całodzienną wycieczkę Montenegro Tour podczas której zobaczymy m.in.:
- Kotor – malowniczo położone nad Zatoką Kotorską (najsłynniejszym fiordem południowej Europy) średniowieczne miasto portowe, z fascynującą starówką, pełną wąskich, brukowanych kamieniem uliczek,
- Budva - tętniący życiem wakacyjny kurort z zabytkową starówką, wspaniałą, śródziemnomorską roślinnością oraz pięknymi plażami,
- słynną wyspę Św. Stefana - turystyczną perłę i wizytówkę regionu.
Innego dnia odwiedzimy:
- historyczne centrum Ulcinj - ze wspaniałą cytadelą, starówką wysuniętą w głąb morza, krętymi uliczkami, plażą miejską, kafejkami, sklepikami i dyskotekami.
Dla aktywnych proponujemy poranny lub wieczorny jogging po okolicy czy zajęcia pływackie w morzu (z ratownikiem) lub na hotelowym basenie.

Znajdzie się też czas na słodkie lenistwo.
A to jeszcze nie wszystko!
Wieczorem idziemy w miasto!
Czekają na nas knajpki i kluby - zabawa gwarantowana!

Zachęcamy również do korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Program fakultatywny

Jezioro Szkoderskie - wycieczka autokarowa i rejs statkiem po największym jeziorze na półwyspie bałkańskim. Jezioro stanowi naturalną granicę z Albanią i jest jedynym miejscem w Europie, gdzie można zobaczyć pelikany w ich naturalnym środowisku. Cena ok. 30 EUR.

Kaniony Czarnogóry - największe kaniony Europy rzeki Tary i Moraczy, położone wśród wspaniałej górskiej przyrody. Cena ok. 40 EUR.

Monastyr Ostrog - największe i najważniejsze w Czarnogórze sanktuarium prawosławne, malowniczo położone we wnęce skalnej. Cena ok. 25 EUR.

Dubrownik Tour - chorwackie miasto, w całości wpisane na listę UNESCO z trzech stron otoczone morzem. Kulturalna stolica Dalmacji ze spektakularnymi średniowiecznymi fortyfikacjami. Cena ok. 40 EUR.

Zatoka Kotorska - wycieczka autokarowa połączona z rejsem statkiem po malowniczej zatoce – fiordzie wcinającym się w górzyste wybrzeże. Cena ok. 35 EUR.

Na każdą wycieczkę uczestnicy otrzymują lunch pakiet.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie

  • Wyżywienie

  • Transport

  • Ubezpieczenie KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN

  • Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego

  • Realizacja programu

Cena nie zawiera

  • dopłaty za transport z poszczególnych miast,

  • programu fakultatywnego,

  • posiłków podczas przejazdu

Informacje dodatkowe

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wyjazd z Białegostoku, Bydgoszczy i Torunia odbywa się poprzedniego dnia.
Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.
Należy zabrać własne ręczniki plażowe.
Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.
Przejazd autokarem na trasie Cieszyn - Ulcinj (ok. 1.500 km) - ok. 25 godz.
Trasa przejazdu: Czechy/Słowacja, Węgry, Serbia. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji (ok. 5-7 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF).
Walutą w Czarnogórze jest EUR.
Zalecane kieszonkowe ok. 80 EUR - nie obejmuje programu fakultatywnego oraz posiłków podczas przejazdu.
Na plaży możliwość skorzystania z leżaków i parasola za dodatkową opłatą 5 EUR/dzień (2 leżaki i parasol).
Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 12.00. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 16.00 przedostatniego dnia imprezy.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
09.07 20.07 2,199.00 zł
18.07 29.07 2,099.00 zł
2189 zł
27.07 07.08 1,999.00 zł
2189 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x