Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Polska » Tatry

Obóz rekreacyjny - Zakopane

To zobaczysz:

ZAKOPIAŃSKI LUZ  to obóz dla wszystkich, którzy kochają typowy wakacyjny LUZ. Góry, śnieg, imprezki czyli dobra zabawa u podnóża Tatr, które oferuje baseny termalne i wiele całkiem "miejskich rozrywek" Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

Zakopane – magiczne miasteczko, do którego chce się wracać! Idealne zarówno dla pasjonatów narciarstwa i snowboardu jak i turystów preferujących wypoczynek rekreacyjny czyli typowy zimowy LUZ.

Zakwaterowanie:

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API – to znane i sprawdzone klimatyczne góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich sprawia że jest to idealne miejsce na zimowisko.  

Czyste górskie powietrze, przepyszna góralska kuchnia i panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Na terenie Kompleksu do dyspozycji stół do ping -ponga, bilard, grill, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski - Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć. W obiekcie WI-FI.

Nowości!
- API Sport Arena - pełnowymiarowe boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem i trybuną
- Strefa Kibica API - miejsce gdzie po zajęciach na boisku można się zrelaksować grając w playstation, szachy , karty czy oglądając mecz.
- sala z matami "Puzzle" - piankowa, dwustronna o powierzchni około 60 m2! Idealna do uprawiania sportów gimnastyki, aerobiku itp.

Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

Wyżywienie:

Kuchnia regionalna.

3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).

Galeria:

Program podróży:

 HAPPY WINTER

 • party grill z kiełbaskami - ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń, a do tego zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników

 • Ice Zakopane - wizyta na lodowisku (ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)

 • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu (jak tylko pogoda dopisze)

 • zawody w ślizgach na byle czym – skonstruujcie śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość gwarantowane!

 • nocna gra terenowa z dreszczykiem „Camp-Zakopane pełen zagadek”: wcielicie się w postać detektywa i za pomocą tajemniczych wskazówek rozwiążecie zagadkę tajemniczego zniknięcia Kierownika obozu.

ZIMOWY CHILLOUT

 • wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu - nagrody gwarantowane

 • plener party - udział w zimowych imprezach plenerowych

 • Zakopane Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci i młodzieży. Dla wszystkich popcorn!

 • karaoke i szalone dyskoteki w ośrodku

MUST SEE

 • GUBAŁÓWKA - wjazd i zjazd nowoczesną kolejką torową na Gubałówkę, skąd roztacza się wspaniały widok na całą panoramę Tatr i znajdujące się u stóp Gubałówki - Zakopane (dodatkowy koszt bilet góra-dół ok. 20 zł/os).

 • GAWĘDA GÓRALSKA - wieczorna wycieczka autokarowa do Murzasichla na wieczór folkloru i muzyki w tradycyjnej góralskiej chałupie bogatej w zbiory sztuki podhalańskiej. W programie m.in. opowieści o legendach zbójnickich, muzyce, stroju oraz prezentacja tradycyjnych instrumentów

 • ZAKOPANE QUEST - poznawanie dziedzictwa kulturowego Zakopanego w formie zabawy związanej z lokalną, góralską specyfiką kulturową m.in. przyroda, architektura, gwara. Rozwiązując zagadki zainspirujemy Cię do dalszych poszukiwań

GIRLS & BOYS

 • damskie atrakcje

- SPA  & beauty - domowe maseczki, peelingi i sekrety makijażu

- studio fryzur - konkursu na najbardziej odjechaną fryzurę - nagrody gwarantowane

 • męskie atrakcje:

- automaniak - samochody terenowe i sportowe, motocykle i nowinki techniczne, czyli męskie popołudnie

- StrongMAN - potężna dawka adrenaliny podczas zimowego konkursu, w nim zmagania o najsilniejsze płuca, najsilniejsze nogi, najsilniejsze ciało, najsilniejsze barki, masz szanse wygrać i Ty i zdobyć cenne nagrody!

Wycieczki lokalne:

Termy Gorący Potok - wycieczka do term w Szaflarach, unikalnych basenów z wodą termalną o temperaturze 34 - 40°C. Doskonała zabawa, którą gwarantują zjeżdżalnie, wodotryski, fontanny i gejzery (1,5 godz.)
Cena 39 PLN

Bubble Football - gotowi na wyzwanie? Zapraszamy na nietypowy trening! Nowy, zabawny sport na podstawowych zasadach piłki nożnej, ale w dmuchanych kulach Bumper Ball, przekonaj się sam!
Cena 49 PLN

Kręgielnia - BOWLING - Niezapomniane chwile z odrobiną sportowej rywalizacji podczas zabawy w profesjonalnej, największej zakopiańskiej kręgielni (1 godz.)
Cena 49 PLN

Zimowy kulig z pochodniami - Odpal pochodnie, wskakuj na sanie i z kopyta po puszystym śniegu – kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
Cena 59 PLN

W cenie:

 • przejazd autokarem,

 • zakwaterowanie,

 • wyżywienie w obiekcie,

 • opiekę kadry (kierownik, wychowawcy),

 • realizację programu pobytu,

 • ubezpieczenie AXA NNW.

Poza ceną:

 • dopłat do miast wyjazdowych,

 • wycieczek fakultatywnych,

 • dodatkowych biletów wstępu dla chętnych wymienionych w programie,

 • biletów wstępu na dyskoteki.

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

 Informacje transportowe I Turnus:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17.00, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-7 dzień - wypoczynek według programu
8 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy.

Informacje transportowe II Turnus:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 9.00, zakwaterowanie, obiad
2-7 dzień - wypoczynek według programu
8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz. 20.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe III Turnus:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 9.00, zakwaterowanie, obiad
2-7 dzień - wypoczynek według programu
8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz 19.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Od wszystkich uczestników pierwszego dnia pobytu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokosci 30 PLN. Stanowi ona zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu.

Obowiązuje ograniczenie bagażu o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg. Do tego 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard w pokrowcu), buty należy spakować do walizki i bagaż podręczny. 

Proponowane min. kieszonkowe ok. 150 PLN + bilety wstępu ok. 50 PLN + imprezy fakultatywne.

Koniecznie trzeba zabrać: kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV.

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

 

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
10.02 17.02 949.00 zł
999 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (30.00)
Gwarancja Zmiany Rezerwacji (20.00)
Gwarancja Stałej Ceny (20.00)
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) (60.00)
Termy Gorący Potok (39.00)
Bubble Football (49.00)
Kręgielnia Bowling (49.00)
Zimowy Kulig z pochodniami (59.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x