Strona główna » Obozy » Włochy »

Obóz snowboardowy - Val di Fiemme - Hotel Piccolo

To zobaczysz:

Val di Fiemme - popularny region narciarsko-snowboardowy w północno-wschodniej części Trydentu. W jego skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavaz , Passo Rolle i największe Ski Center Latemar - w sumie ponad 140 km dobrze przygotowanych nartostrad. Dodatkową atrakcję stanowi popularny ośrodek narciarski Sella Ronde. Nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów "białego szaleństwa"

Zakwaterowanie:

7 noclegów w Hotelu Piccolo*** w dolinie Val di Fiemme w miejscowości San Lugano. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu restauracja, bar, narciarnia.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu
Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Galeria:

Program podróży:

Propozycja skierowana do młodzieży chcącej doskonalić naukę jazdy na snowboardzie. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/licencjonowanego instruktora. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 10 €. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo, po zajęciach snowboardowych, realizujemy wspólny program sportowo-rekreacyjny.

Dzień 1: Przyjazd do San Lugano, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.
Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcie programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania, wieczorem dla chętnych dyskoteka w Cavalese.
Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia proramowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych oraz zawody sportowe: narciarze vs. snowboardziści.
Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych wyjście na pływalnię.
Dzień 5: Szkolenie w grupach, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz dla chętnych wyjście na łyżwy.
Dzień 6: Szkolenie w grupach, wieczór gier planszowych, a dla chętnych jazda wieczorna na nartach/snowboardzie.
Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, podsumowanie zajęć oraz konkurs jazdy technicznej dla narciarzy i snowboardzistów (z nagrodami), a dla chętnych wieczorem dyskoteka.
Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd do Polski.

Wycieczki fakultatywne:

 • dyskoteka w Cavalese – ok. 10 EUR
 • koszt wypożyczenia łyżew – ok. 10 EUR
 • wyprawa na Sella Rondę – ok. 25 EUR.

W cenie:

 • 7 noclegów w Hotelu Piccolo*
 • Wyżywienie
 • Transport autokarem turystycznym
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna - SKI
 • Opieka wychowawcy/instruktora.
 • Realizacja programu.

Poza ceną:

 • Cena karnetu:
  • Dzieci urodzone po 30.11.2002r.- 160 EUR/6 dni (I Turnus) i 178 EUR/6 dni (II Turnus)
  • Pozostali - 229 EUR/6 dni (I Turnus) i 255 EUR/6dni (II Turnus).
 • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: 100-200 EUR/6 dni.
 • Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji).
 • Kaucja zwrotna w wysokości 25 EUR.
 • Dopłata za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 

Informacje dodatkowe:

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki; stroje kąpielowe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski. Cena nie obejmuje: napojów do obiadokolacji, dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztu karnetu. 

 

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty. 

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa
25.01 03.02 1,999.00 zł
2199 zł
08.02 17.02 2,049.00 zł
2249 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,6% wartości imprezy)
Doubezpieczenie od Kosztów Leczenia i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. (24.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x