Strona główna » Obozy » Włochy »

Obóz studencki - Rimini - Costa D'oro + Wenecja

To zobaczysz:

RIMINI
Słoneczna pogoda oraz piękne piaszczyste plaże Rimini przyciągają tu każdego lata tysiące plażowiczów. Różnorodność dostępnych w Rimini atrakcji jest bardzo bogata. Miasto oferuje zarówno możliwość uprawiania sportów wodnych, wypoczynku na plażach, poznawania kuchni włoskiej w doskonałych restauracjach, jak i zabawy w najlepszych całonocnych dyskotekach, zakupy w eleganckich sklepach i na miejscowych targach. Z drugiej strony historyczna część Rimini usiana jest całym mnóstwem pamiątek z dawnych czasów, począwszy od założycieli miasta - Etrusków, poprzez zabytki rzymskie, a skończywszy na renesansowych pałacach.

WENECJA
Co może być piękniejszego niż podróż do miasta miłości, mostów i kanałów? Piękno Wenecji urzeka, a niezwykłe położenie na archipelagu z ponad stu niedużych wysepek stanowi o jego wyjątkowości. W spokojnych wodach zatoki weneckiej, niczym piękne damy w lustrze, przeglądają się wytworne pałace, kamienice, kościoły i klasztory. To właśnie romantyczny klimat, charakterystyczne oświetlenie budowli, błysk wody i słońca były inspiracją dla wielkich weneckich artystów. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.

Zakwaterowanie:

Hotel Costa D'oro usytuowany 15 minut spacerem od centrum oraz jedynie 100 metrów od piaszczystej plaży.
Do dyspozycji gości jest recepcja, weranda, bar, winda, restauracja, sala telewizyjna, sejf oraz odkryty basen. Pokoje posiadają małe łazienki z WC. Pokoje są wyposażone w telefon, suszarkę do włosów, wentylator.
Wiek +18 lat.

Wyżywienie:

Trzy razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja).
Prowiant na drogę powrotną.

Galeria:

Program podróży:

PODRÓŻ - Wyjażdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. W nocy przejeżdżamy przez Czechy, Austrię.
WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach przedpołudniowych drugiego dnia. Po zakwaterowaniu ok. godz. 14:00 wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu.
PODRÓŻ POWROTNA - Rozpoczniemy ją w godzinach porannych. przejazd do Wenecji, zwiedzanie, wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 21:00, nocny przejazd przez Włochy, Austrię.

Wycieczki lokalne:

  • AQUAFAN - Park wodny znajduje się nieopodal miejscowości Rimini. Urządzony jest w stylu znanych kreskówek z kanału TV Cartoon Network. Atrakcje wodne obejmują wiele basenów (z falami) zjeżdżalni, a na terenie obiektu znajduje się restauracja i bar. Cena 25 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 108 zł/os. (płatne na miejscu).

  • RZYM - Wycieczka do stolicy Włoch podczas której można zwiedzić mnóstwo cennych zabytków włoskiej kultury. Koloseum, Forum Romanum, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Rzymski i wiele innych architektonicznych cudów starożytności. Poza pięknymi widokami można doświadczyć również cennej i niepowtarzalnej lekcji historii Rzymu w ciekawej formie. Cena 55 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).

  • FLORENCJA I PIZA - Stolica Toskanii jest idealnym miejscem odpoczynku dla miłośników sztuki. Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Podziwianie wiekowych zabytków, spacery po urokliwych uliczkach oraz możliwość skorzystania z ogromnej ilości kuszących restauracji, knajpek i sklepów – to wszystko można doświadczyć wybierając się na tę wycieczkę. W Pizie z kolei jest okazja do obejrzenia Krzywej Wieży, jak i zwiedzanie romańskiego zespołu zabytkowego na Placu Cudów. Cena 50 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).

  • SAN MARINO - Jest to jedne z najmniejszych państw Świata, enklawą (w całości otoczone innym państwem) i najstarszą istniejącą republiką. Piękne krajobrazy, fascynujące zamki, ciekawe zabytki i przepiękne uliczki. Cena 23 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 99 zł/os. (płatne na miejscu).

  • 2 DNI W MARABILANDI - Dwa dni w największym Włoskim parku rozrywki! Obiekt wyposażony jest w zjeżdżalnie, kolejki górskie. Ponadto znajduje się tam wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji dla osób w każdym wieku. Cena 45 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 194 zł/os. (płatne na miejscu).

Wycieczki fakultatywne są usługą dodatkową, realizowaną przez lokalne agencje. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana. Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie są zależne od Biura Steja Travel.

W cenie:

- ubezpieczenie KL (20.000 euro), NNW (2.000 euro), BP (200 euro),
- realizację programu pobytu,
- transport autokarem klasy LUX,
- zakwaterowanie w Hotelu COSTA D'ORO***,
- wyżywienie 3 razy dziennie,
- prowiant na drogę powrotną,
- opiekę medyczną

Poza ceną:

- obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu) - 10,5 euro,
- dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast,
- wycieczki lokalne,
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
- kaucja zwrotna - 20 euro
- obowiązkowej dopłaty programowej - 20 EUR (obejmująca bilet na tramwaj wodny Wenecja oraz opłatę przewodnika miejscowego)
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os.

Kwestie techniczne:

RABATY

STEJA GROUPS
Wyjeżdżacie w 5 lub więcej osób?
Zniżka 100 zł na każdą z osób!
Wszystkie osoby dokonują rezerwacji jednocześnie.
Promocja jest ograniczona i może zostać zakończona w dowolnym momencie.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami!
-----
STEJA FRIENDS
Jedziesz z nami kolejny raz?
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach jeden raz - zniżka 50 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach dwa razy - zniżka 70 zł/os.
Gdy wyjeżdżałeś z nami w poprzednich latach powyżej dwóch razy - zniżka 100 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FAMILY
-----
STEJA FAMILY
Chcesz pojechać z rodzeństwem?
Dla dwójki zniżka 50 zł/os.
Dla trójki zniżka 70 zł/os.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami, za wyjątkiem STEJA FRIENDS

---------------

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe:

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Zbiórka:

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa Promocja Wielkanocna (do 03.04)
23.06 02.07 1,899.00 zł 1,799.00 zł
30.06 10.07 1,899.00 zł 1,799.00 zł
08.07 18.07 1,899.00 zł 1,799.00 zł
16.07 26.07 1,899.00 zł 1,799.00 zł
24.07 03.08 1,899.00 zł 1,799.00 zł
01.08 11.08 1,899.00 zł 1,799.00 zł
09.08 19.08 1,899.00 zł 1,799.00 zł
17.08 26.08 1,899.00 zł 1,799.00 zł

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Uwagi:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja niezmienności ceny (39.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,5% wartości imprezy)
Aquafun (108.00)
Rzym (215.00)
Florencja i Piza (215.00)
San Marino (99.00)
2 dni w Mirabilandii (194.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT
9.00-13.00 SOBOTA

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x