Steja - obozy młodzieżowe 2016 Grupa Steja - obozy zagraniczne

Strona główna » Obozy » Bułgaria »

Obóz studencki - Royal

To zobaczysz:

ZŁOTE PIASKI
Idealne miejsce dla młodzieży, perła bułgarskiego wybrzeża czarnomorskiego . Plaża pokryta drobnym, złocistym piaskiem, o szerokości nawet do 100 m. Atrakcje, które na Ciebie czekają to tętniące życiem dyskoteki, restauracje, kawiarnie, butiki, deptaki spacerowe, wesołe miasteczko i aquapark. Złote Piaski należą do regionów o doskonałej kondycji ekologicznej o czym świadczy uhonorowanie prestiżową nagrodą „Blue Flag”.

Zakwaterowanie:

Hotel ROYAL**** czternastopiętrowy hotel z windami, usytuowany w odległości ok. 200 m centrum Złotych Piasków i ok. 300 m od piaszczystej plaży. Hotel posiada 150 elegancko urządzonych pokoi. Wszystkie są z klimatyzacją, balkonami, osobną łazienką (prysznic lub wanna, WC), telefonem, minibarkiem, lodówką, TV SAT. Z wyższych pięter rozciąga się panoramiczny widok na kurort. Do dyspozycji gości - recepcja, restauracja, pizzeria, sklepik z pamiątkami, pokój internetowy (za opłatą). Hotel dysponuje dwoma basenami (krytym oraz zewnętrznym). Parasolki i leżaki na terenie hotelu bezpłatnie.

Wyżywienie:

ALL INCLUSIVE
07.30 – 10.00 śniadanie (bufet)
12.00 – 14.00 obiad (bufet)
14.00 – 16.00 dodatkowe ciepłe danie np. pizza, spagetti
16.00 – 17.00 herbatniki, słodycze, przekąski
18.00 – 20.30 kolacja (bufet)
07.30 – 23.00 napoje bezalkoholowe bez ograniczeń,np. pepsi, mirinda, sprite, herbata, kawa, woda,
ostatni dzień prowiant na drogę powrotną

Galeria:

Gratis:

STEJA BONUS CARD!! 4 wejścia na dyskoteki za FREE !

Program podróży:

AUTOKAR:
PODRÓŻ - Wyjażdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. W nocy przejeżdżamy przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię.
WYPOCZYNEK - Do hotelu przyjedziemy w godzinach południowych drugiego dnia. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu.
PODRÓŻ POWROTNA - Rozpoczniemy ją w godzinach porannych. Granicę przekroczymy w Cieszynie dnia następnego.

SAMOLOT:
PODRÓŻ - Zbiórka na lotnisku. Po przylocie do Warny (około 2,5 godziny) autokarem udamy się do hotelu (około 40 minut).
WYPOCZYNEK - Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu a pobyt zakończymy obiadem.
PODRÓŻ POWROTNA - Autokarem udamy się na lotnisko. Po przylocie do kraju zakończymy podróż.

Wycieczki lokalne:

 • BUKARESZT - Stolica Rumunii, to miasto, które swoją różnorodnością zaskakuje turystów na każdym kroku. Liczne masywne cerkwie, bogato prezentujące się muzea oraz zielone parki, które dodają miejscu niepowtarzalnego uroku. To tu znajduje się drugi na świecie pod względem wielkości budynek, jakim jest Pałac Parlamentu, a także liczne muzea prezentujące bardzo bogate kolekcje i zbiory. Wystarczy jednak odejść kilkaset metrów od centrum, aby poczuć socrealistyczny klimat tamtejszych szarych budynków z betonu. Z punktu widzenia większości turystów psują one wygląd miasta, które staje się coraz bardziej europejskie, ale to właśnie bez nich Bukareszt byłby kolejną stolicą nie wyróżniającą się na tle innych. Cena 47 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 202 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • PIRACKA IMPREZA - Kilkugodzinna wyprawa statkiem pirackim, szczególnie atrakcyjna dla dzieci. Załoga i wyposażenie statku sprawiają, że możemy poczuć się jak prawdziwi morscy rozbójnicy. W trakcie rejsu „bitwa” z innym statkiem pirackim. Cena 28 Euro/os. (płatne na miejscu), lub 120 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • BAŁCIK, PÓŁWYSEP KALIAKRA - Małe miasteczko portowo-uzdrowiskowe, założone jeszcze przez Greków w VI w p.n.e. Warto zobaczyć park i ogród botaniczny z wieloma unikalnymi gatunkami roślin oraz zbudowany na brzegu orientalny pałacyk rumuńskiej królowej Marii. Niezapomniane przeżycia zapewniają również widoki z półwyspu Kaliakra. Cena 28 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 120 zł/os. (płatne w biurze podróży).

 • WARNA Z DELFINARIUM - Zwana letnią stolicą Bułgarii, jest dużym miastem o bogatej historii, posiada największy w kraju port, piękną starówkę z niepowtarzalną architekturą, park nadmorski, centra handlowe oraz delfinarium gdzie zobaczymy pokaz z udziałem delfinów. Cena 30 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 129 zł/os.(płatne w biurze podróży).

 • AQUAPARK "AQUAPOLIS" - Jest to jeden z najpiekniejszych parków we wschodniej Europie. Utrzymany jest w stylu mauretańskim i śródziemnomorskim co nadaje mu niezwykły klimat. Co więcej Aquapolis zapewnia piękny widok na Morze Czarne oraz las, którym otoczony jest park. Oferuje wiele atrakcji. Najciekawsze to min. długa na 300 metrów rzeka płynąca wród wodospadów i ruin świątyń. Jednak największą popularnością cieszą się oczywiście zjeżdżalnie. Cena 20 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 86 zł/os. (płatne w biurze).

 • OFFROAD Z PAINTBALLEM - Paintball jest grą ekstremalną, w której rywalizują ze sobą drużyny za pomocą zaznaczania siebie żelatynowmi kulkami wypełnionykmi farbą. Przed każdą rozdrywką zawodnicy są instrułowani co do przebiegu i zasad gry. Uczestnicy otrzymują odpowiedni kamuflarz, maski ochronne i wyposażenie. Gra trwa od 40 minut do półtorej godziny. Kulki wystrzeliwane są za pomocą specjalnych pistoletów pod wpływem sprzężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zabawie mogą brać udział osoby powyżej 14 roku życia, a doświadczeni sędziowie czuwają nad bezpiecznym przebiegiem gry. Zabroniony jest kontakt fizyczny między zawodnikami, a każdy "trafiony" uczestnik musi podnieść rękę i zejść z boiska. Paintball jest ciekawą grą integracyjną podczas której można aktywnie spędzić czas. Cena 28 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 120 zł/os. (płatne w biurze).

 • NESSEBAR i SŁONECZNY BRZEG - Wycieczka autokarem do Słonecznego Brzegu oraz słynnego, malowniczo położonego na półwyspie zabytkowego Nesebaru, którego zabudowa wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Zabudowa starego Nesebaru uważana jest za najlepiej zachowaną zabudowę średniowieczną na Bałkanach. Spacer po miasteczku, zwiedzanie m.in. cerkwi św. Stefana i św. Spasa. Cena 27 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 116 zł/os. (płatne w biurze).

 • STAMBUŁ - Wycieczka autokarowa do położonego nad Bosforem Istambułu - orientalnego miasta o wielowiekowej historii. W programie przejazd panoramiczny przez część europejską miasta (m.in. dworzec Orient Express’u, Targ Egipski, zatoka Złoty Róg, Pałac Dolmabahçe) ze zwiedzaniem Hipodromu, a następnie Błękitnego Meczetu, a także przejazd przez Most Bosforski do części azjatyckiej. W wolnym czasie możliwość wejścia do Hagia Sophia lub wizyta na tureckim bazarze. Dla chętnych rejs po Bosforze z wizytą na Targu Egipskim. Cena 70 Euro/os. (płatne na miejscu) + 25 wiza płatna na granicy lub 301 zł/os. (płatne w biurze podróży). Obywatele polscy muszą podróżować do Stambułu z paszportem.

Wycieczki fakultatywne są usługą dodatkową, realizowaną przez lokalne agencje. W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilości osób - wycieczka nie będzie realizowana. Podane ceny wycieczek fakultatywnych mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie są zależne od Biura Steja Travel.

Gratis:

STEJA BONUS CARD!! 4 wejścia na dyskoteki za FREE !

W cenie:

AUTOKAR:
- ubezpieczenie KL (20.000 euro), NNW (7.000 zł), BP (800 zł)
- realizację programu podróży,
- transport autokarem klasy LUX,
- 8 lub 7  noclegów w hotelu ROYAL****,
- wyżywienie All Inclusive
- prowiant na drogę powrotną,
- opiekę medyczną,
- Steja BONUS CARD - 4 wejścia na dyskoteki za FREE

SAMOLOT:
- ubezpieczenie KL (20.000 euro), NNW (7.000 zł), BP (800 zł)
- realizację programu podróży,
- transport samolotem
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- zakwaterowanie w hotelu ROYAL****,
- wyżywienie all inclusive,
- opiekę medyczną
- Steja BONUS CARD -  4 wejścia na dyskoteki za FREE

Poza ceną:

AUTOKAR:
- obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu) - 10 euro,
- dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast,
- wycieczki lokalne,
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny - 39 zł
- napoje alkoholowe (ok. 4 euro/na dobę - płatne w hotelu)
- kaucja zwrotna - 20 euro
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 10 zł/os.

SAMOLOT:
- obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu)  - 10 euro,
- wycieczki lokalne,
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł
- możliwość realizacji transferu autokarowego z Wrocławia (wylot z Katowic) min. 6 os - 100 zł
- napoje alkoholowe (ok. 4 euro/na dobę - płatne w hotelu)
- kaucja zwrotna - 20 euro
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa 15 zł/os.

Kwestie techniczne:

PROMOCJA FIRST MINUTE: 

 • First Minute -350 zł obowiązuje przy wpłacie 100% wartości imprezy *

 • First Minute -250 zł obowiązuje przy wpłacie 50% zaliczki, dopłata do całości na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej

 • First Minute -150 zł obowiązuje przy wpłacie 30% zaliczki, dopłata do całości na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej

   

   

 

Oferta First Minute -350zł nie obowiązuje w terminie 16.07-26.07 (turnus samolotowy)

------------------------

1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym. 
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową realizowaną przy min. 6 osobach i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W takim przypadku poinformujemy Państwa o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem
(na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami. 
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe:

Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Niezbędny ważny paszport lub dowód osobisty.
Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bulgarian Air Charter. Limit bagażu 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny.

Zbiórka:

1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy. Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

CENY - AUTOKAR:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa First Minute -350 * First Minute -250 First Minute -150
23.06 02.07 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
30.06 10.07 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
08.07 18.07 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
16.07 26.07 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
24.07 03.08 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
01.08 11.08 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
09.08 19.08 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł
17.08 26.08 1,899.00 zł 1,549.00 zł 1,649.00 zł 1,749.00 zł

CENY - SAMOLOT:

Wyjazd Przyjazd Cena katalogowa First Minute -350 * First Minute -250 First Minute -150 Miasto
25.06 05.07 2,499.00 zł 2,149.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł Katowice
28.06 09.07 2,699.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł 2,549.00 zł Warszawa
05.07 16.07 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Katowice
09.07 19.07 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Warszawa
16.07 26.07 2,499.00 zł 2,149.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł Katowice
19.07 30.07 2,699.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł 2,549.00 zł Warszawa
26.07 06.08 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Katowice
30.07 09.08 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Warszawa
06.08 16.08 2,499.00 zł 2,149.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł Katowice
09.08 20.08 2,699.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł 2,549.00 zł Warszawa
16.08 27.08 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Katowice
20.08 30.08 2,599.00 zł 2,249.00 zł 2,349.00 zł 2,449.00 zł Warszawa

REZERWUJ

DANE UCZESTNIKA/UCZESTNIKÓW

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:
Dodaj uczestnika
Prefiks:
Nazwisko:
Imię:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

WYBRANY TERMIN

MIASTO WYJAZDU

Kod Rabatowy:

USŁUGI DODATKOWE

Gwarancja niezmienności ceny (39.00)
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (ok. 2,5% wartości imprezy)
Bukareszt (202.00)
Piracka impreza (120.00)
Bałcik, Półwysep Kaliakra (120.00)
Warna z delfinarium (129.00)
Aquapark (86.00)
Offroad z paintballem (120.00)
Nessebar i Słoneczny Brzeg (116.00)
Stambuł (301.00)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFOLINIE
669 009 009
32 470 20 61

9.00-17.00 PN – PT

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 

x